Pages:
Author

Topic: Yeni Bir Coin Yeni Bir Heyecan INS ECOSYSTEM - page 2. (Read 248 times)

sr. member
Activity: 672
Merit: 306
https://bitcointalksearch.org/topic/ins-token-tartma-alan-2519302

şurada 1k postlu konu varken neden gelip 0'dan konu açtığınızı mantıklı şekilde açıklarmısınız lütfen , maalesef bu tarz konular yüzünden alternatif kripto paralar sekmesinde aynı sayfada 2,3 tane aynı konu oluyor . yapmayın şunu lütfen
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Gerçekten girişleri efsane oldu ancak ben bu kadarsını beklemiyordum. Hiç beklemediğim projeler beni etkinlikleriyle resmen şaşırtıyorlar. Ancak bounty ler dağıtılmadı diye biliyorum.  Bountyler dağıtıldığında belki dumptan sonra alırım.

Dağıtıacakları mebla 500 K INS olacağı için bir şekilde dumplanacak gibi duruyor . Fiyat bu seyirler de devam eder mi bilemem bounty ler olana kadar . Piyasanın gidişatı oldukça kötü . Yine pancar tarlası gibi oldu heryer . INS gelecek vaad eden bir token bana göre . Bir miktar portföy de uzun vadede tutulması yararlı olacak.
member
Activity: 434
Merit: 14
12 ocakta 4.93 dolardan çıkmış. İlk üçgün hacim düşük ama 15 ocakta iyi hacim yapmış. 15 ocak fiyat 8.22 de kapamış. Gerçi çıktığı ilk gün bile 9 doları görmüş. Takip edilmesi gereken bir coin. Binancede listelenmiş.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
Gerçekten girişleri efsane oldu ancak ben bu kadarsını beklemiyordum. Hiç beklemediğim projeler beni etkinlikleriyle resmen şaşırtıyorlar. Ancak bounty ler dağıtılmadı diye biliyorum.  Bountyler dağıtıldığında belki dumptan sonra alırım.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1137
Hocam hali hazirda bir konusu mevcut tekrar ve tekrar yeni konu acmaya gerek yok. Saygisizlik olarak algilamayin lutfen ama bunu çok yapiyor forumdaki arkadaşlar. Mevcut konudan devam etseniz daha uygun olur. Iyi forumlar.
full member
Activity: 211
Merit: 100
 ins token çıktı, 3 borsaya birden girdi değerinin düşük olduğunu söylüyorlar.
Pages:
Jump to: