Pages:
Author

Topic: Yeni bir Türk Kripto Para Projesi: Hugoxytocin (HOX Token) - page 2. (Read 371 times)

legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Proje fikir olarak güzel dursada kullanım alanlarının yaygınlaşması bir hayli problem olacak gibi duruyor, çünkü bu piyasayı hiç bilmeyen bir insana baştan herşeyi anlatmak farklı sorunlara yol açabilir. Umarım yol haritasında hedeflediğiniz noktaya sıkıntısız ulaşabilirsiniz.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Benim anladığım şu, projede müşteri sadakati/topluluk oluşturma/indirim/ek avantaj gibi bilindik yöntemlerle olabildiğince büyük bir kullanıcı kitlesi oluşturulacak, bu kitle kendi isteğiyle konum, mekan, tercihler, alışkanlıklar vb verilerini sisteme aktaracak ve bu veriler iyi bir (hatta mümkünse AI destekli) analiz sistemiyle ham veriden günümüzün en değerlisi olan tüketici verisine dönüştürüldüğünde esas parayı bu kazandıracak.
Höşmerim Kafeye giden vatandaş Aybike hem bu faaliyetini bildirerek, hem de yanında getirdiği Pıtırcıksu ve Mervenaz'ı sisteme ekleyerek 82 krş değerinde token kazanıp mutlu olacak, bunu gören Pıtırcıksu ve Mervenaz da aynı çabayı göstermeye başlayacak.
Ponzi de gittiği yere kadar gidecek.
jr. member
Activity: 105
Merit: 5
Öncelikle hayırlısı olsun hocam. Sanırım Türkçe yöneticiliğini yapıyorsunuz ya da bounty'den aldınız işi bilemiyorum.
Ama başlığı doğru yere açmamışsınız. Doğrusu için Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar)'a taşımanızı öneririm. Zaten siz yapmasanız da @EFS gerekeni yapacaktır.

Tekrar başarılar. Projeyle ilgili çok umudum olmadığı için yazmayacağım ama umarım ben yanılırım.

Proje ile organik bir bağlantım yok, sadece fikirleri ilgi çekici geldi. Bu bağlamda paylaşmak istedim.

Konuyu nasıl dediğiniz yere taşıyacağım konusunda çok bi fikrim de yok açıkçası 😅
newbie
Activity: 49
Merit: 0
Fikir güzel beğendim, telefonların nfc bluetooth ile hug yapma fikri ilginç.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Öncelikle hayırlısı olsun hocam. Sanırım Türkçe yöneticiliğini yapıyorsunuz ya da bounty'den aldınız işi bilemiyorum.
Ama başlığı doğru yere açmamışsınız. Doğrusu için Duyurular (Alternatif Kripto-Paralar)'a taşımanızı öneririm. Zaten siz yapmasanız da @EFS gerekeni yapacaktır.

Tekrar başarılar. Projeyle ilgili çok umudum olmadığı için yazmayacağım ama umarım ben yanılırım.
jr. member
Activity: 105
Merit: 5
Proje rebrand nedeniyle yenilenmeye gittiği için proje içerik ve özellikleri değişmiştir...
Pages:
Jump to: