Pages:
Author

Topic: Yeni çıkan coinler Raven, Merit, SUQA (kazım rehberi ve karlılık) - page 2. (Read 1046 times)

full member
Activity: 840
Merit: 111
Güzel bir konu olmuş takip etmekte fayda var.
6 aydır hiç raven coin kazmıyorum 7000 kadar RVN  var şu piyasada 100 dolar anca ediyor bakalım 1000 dolar olabilecek mi?
newbie
Activity: 37
Merit: 0

Grin Sağol hocam meğer ccmineri ayarlamışız haberimiz yok havuzdaki  kutucuğu görmemişim
newbie
şuan en karlı raven duruyor.
merit de ileriye dönük kazılabilir.
Hocam nvidia ve amd kartlar için kullandığınız havuz ve miner programlarının örnek komut satırlarını paylaşabilir misiniz. Sürekli claymore kullandığımızdan yabancıyız ccminer ve türevlerine

hangisi için soruyorsunuz tam olarak ?

Geçenlerde raven denedim ccminer ile komut satırı şu şekilde

Code:
rem CHANGE the Pool and Username/Address to your pools settings

ccminer-x64.exe -a x16r -o stratum+tcp://yiimp.eu:3636 -u RNWxsnDxPhq6dxLu4TYPRXdEeShZGUT2gU -b --max-temp=65
@pause

program çalıştı ama bu havuzda kazım değerlerini bulabileceğim yeride göremedim
örneğin raven için kullandığınız havuz, miner ve komut satırını paylaşırsanız sevinirim
full member
Activity: 602
Merit: 114
Hocam nvidia ve amd kartlar için kullandığınız havuz ve miner programlarının örnek komut satırlarını paylaşabilir misiniz. Sürekli claymore kullandığımızdan yabancıyız ccminer ve türevlerine

hangisi için soruyorsunuz tam olarak ?
member
Activity: 633
Merit: 15

Ben bütün madencilik işlemlerin de Awesome Miner kullanarak komut satırı kod vs uğraşmadan çok daha rahat kazım yapıyorum.

İncelemenizi tavsiye ederim.
newbie
full member
full member
Gentarium (GTM) coin eklendi şuan en karlı bu coin duruyor.  Wink
member
Merit: 32
rx 580 cidden daha fazla elektrik tüketiyor hergeçen gün yeni coinler çıkıyor bende arkadaşın dediği gibi yimmp poolunu kullanıyorum yeni birşey eklerse inceleyerek devam ediyorum.

yiim pool artık demode oldu orayı pek kullanan yok. yeni çıkan coinler artık gos ya da angry pool gibi yerleri kullanıyorlar. Aslında bu pool ların yeni çıkan coinleri takip edip hemen havuza eklemeleri ile alakalı. bu konuda yiimp oldukça geri kaldı diyebilirim.

Yani demode demeyelimde ona Smiley oranın eklediği coinler iyi atılımlar yapıyor. Gereksiz, scam, para etmeyecek şeyleri eklememeyi tercih ediyor.
newbie
Activity: 82
şimdi de ZOON coin çıktı. bununla ilgili fikri olan?
full member
x16r ile çıkan coinlere de dikkat çekmek gerekli diye düşünüyorum.

zaman buldukça ekleyeceğim evet.
newbie
Activity: 57
x16r ile çıkan coinlere de dikkat çekmek gerekli diye düşünüyorum.
full member
MANO coin hakkında düşüncemi değiştirdim umarım yararlı olur.  Wink
newbie
Activity: 128
rx 580 cidden daha fazla elektrik tüketiyor hergeçen gün yeni coinler çıkıyor bende arkadaşın dediği gibi yimmp poolunu kullanıyorum yeni birşey eklerse inceleyerek devam ediyorum.

yiim pool artık demode oldu orayı pek kullanan yok. yeni çıkan coinler artık gos ya da angry pool gibi yerleri kullanıyorlar. Aslında bu pool ların yeni çıkan coinleri takip edip hemen havuza eklemeleri ile alakalı. bu konuda yiimp oldukça geri kaldı diyebilirim.

iyi olan da bu ya adamlar çer çöp eklemiyor ccminer adlı programın yazarı bu adam her önüne geleni eklemiyor elimden geldiğince onu takip edip ne ekliyorsa az çok almaya çalışıyorum aynı şekildle raven de eklenmiş o gece cddi para kaldırmıştım.
full member

jr. member
Activity: 156
Merit: 1
full member
jr. member
Activity: 154
Merit: 1

ama ilginç bir şekilde 1080TI den daha fazla tüketimi var RX580 lerin

full member
AMD RX580 8gb (Saphire,XFX) lyra2z hash değeride bu şekilde

linux altında tdx miner ile kart başı