Pages:
Author

Topic: Yeni dünya Bitcoin - page 2. (Read 3637 times)

legendary
Activity: 980
Merit: 1011
January 06, 2016, 09:55:51 AM
Bir link verebilirseniz bizde izleyip yorum yapalım.
Hocam buyrun youtube da yayınlanmış. https://www.youtube.com/watch?v=Vi532-JCEhg . Bende daha seyretmedim.

Edit: Yeni link https://www.youtube.com/watch?v=QU9kjMftEsA .
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
January 06, 2016, 09:24:40 AM
Bir link verebilirseniz bizde izleyip yorum yapalım.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
January 06, 2016, 08:51:09 AM
Ramazan Kurtoğlu nu son dönemlerde bayağı takip eden birisiyim. Anladığım kadarıyla baya araştırmacı bir kişi anlattklarının çoğu mantığa uygun gelmekl beraber kanıtlarıyla sunmasından dolayı keyifle izliyorum. Tv kullanmadığım çin youtube üzerinden seyrediyorum dün konuşulduğu ile ilgili bir bilgim yok. Bitcoin'in yeni dünya hareketi için tasarlanması durumu bence yanlış algılanabilir fakat yeni dünya hareketi için kullanılabileceği düşüncesi gayet mantıklı. Hatırlarsanız Nobel dinamiti ilk bulduğunda bunları insanların yararı için ullanılmasını ön görüyordu, fakat sonradan kullanılış amacı değişti. Bitcoin içinde böyle durum söz konusu olabilir.

Bitcoin'de durum dinamitin  tam tersi oldu Smiley
Bitcoin'i önce pislik için kullandı insanlar; deepweb, terör, mafya ve bilimum illegal işler için. Genele yayıldıkça temiz işler için kullanılmaya başlıyor.
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
January 06, 2016, 08:25:47 AM
Ramazan Kurtoğlu nu son dönemlerde bayağı takip eden birisiyim. Anladığım kadarıyla baya araştırmacı bir kişi anlattklarının çoğu mantığa uygun gelmekl beraber kanıtlarıyla sunmasından dolayı keyifle izliyorum. Tv kullanmadığım çin youtube üzerinden seyrediyorum dün konuşulduğu ile ilgili bir bilgim yok. Bitcoin'in yeni dünya hareketi için tasarlanması durumu bence yanlış algılanabilir fakat yeni dünya hareketi için kullanılabileceği düşüncesi gayet mantıklı. Hatırlarsanız Nobel dinamiti ilk bulduğunda bunları insanların yararı için ullanılmasını ön görüyordu, fakat sonradan kullanılış amacı değişti. Bitcoin içinde böyle durum söz konusu olabilir.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
January 06, 2016, 07:50:14 AM
Ramazan Kurtoğlu'nun konuşmalarını daha önce dinlemiştim, ilgimi çekmişti.
Fakat bitcoin'in bu amaç için tasarlandığı konusunda şüphelerim var.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
January 06, 2016, 06:55:28 AM
Dün gece haber türk'te öteki gündem'e Ramazan Kurtoğlu beyefendi ile bir söyleşi vardı. Kendisini tanımıyorum isminide ilk defa duyuyorum.
Söylediği ise Bitcoin'in yeni dünya hareketi için tasarlanmış bir sistem olduğundan bahsediyor. Eğer böyleyse bitcoin'i fiyatı ileride telafuz edilen rakamların bile üzerinde olacaktır.
Bu konuyla ilgilide kitap yazmış "Psiko-Siber Savaş Para Oyunu"
henüz alıp okumadım ama düşünceleri doğru ise bitcoin severler için güzel bir haber olduğunu düşünüyorum Smiley
Pages:
Jump to: