Pages:
Author

Topic: Yeni Türk Kripto Para Borsası Binans Kullanıcı Kayıtlarını Başlattı - page 2. (Read 332 times)

member
Activity: 336
Merit: 10
Metahash
Bende ismini gördüğümde gülümseme geldi, şaka zannettim ama ciddilermiş. Daha üye olmadım bende, yeni yatırımımda deneyeceğim bakalım
jr. member
Activity: 73
Merit: 1
isim kimin aklina geldiyse allah akir fikir ihsan eylesin.
jr. member
Activity: 58
Merit: 3
aynen binance'de olduğu gibi blockchain ve finans'ın (B-İNANS) karışımı daha nasıl yaratıcı olsunlar, ayrıca künyesini web sayfasına koyabilen, marka başvurusu yapmış nadir şirketlerden.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
ismi hosuma gitmesede arkasindaki ekip saglam gorunuyor. kendisini kisa surede kanitlayip rekabeti artiracagini dusunuyorum.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
İnsanımız ne zaman şu çakma işlerden vazgeçerse o zaman belki başarıya ulaşabilir. Ben güvenipte buraya ne cüzdan ne de para koyarım adamlar yarın öbür gün gideceğiz diye bağırıyor sanki. 100 lira da fare kapanına koyulan peynir gibi tabi yersen.
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Adı zaten ne bok olduklarını ortaya koyuyor. Yaptığı işe güvenen, ya da niyeti iyi olan daha en baştan, adında çakallığa yeltenmez.
"Evet, adımız Panasoanic ve kaliteli elektronik eşya üretmeyi amaçlıyoruz"
Yersen....
newbie
Activity: 8
Merit: 0
gercekten cok basit olmus Cheesy
ama bimeyen de gercekten Binance ile ortak olan bir sirket sanir.

saygilar
full member
Activity: 742
Merit: 140
Hayırlı olsun ama hiç mi isim bulamamışlar ?

Binanace nin Türkçe telefuzunu isim olarak kullanmak için mantıklı bir neden düşündüm bulamadım.

Özgün bir isim olsaydı çok daha yerinde olurdu.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
ekipleri iyi olsada taklit bi isimle bu ortama girmeleri pek guven vermedi bana acikcasi. biraz kafa yorulsa orjinal guzel bi isim bulunabilirdi diye dusunuyorum.
member
Activity: 560
Merit: 11
yerli ve milli kelimesini hak edecek henüz böyle bir coin - token ülkemizde oluşturulmadı. şu anda dikkatimi çeken yabancı başarılı icolar gibi web sitesi hazırlayan ve ismi de havalı bir token var. yazılımcıları türkiyeden ama onların başarısı da ne derecede olacak izleyeceğiz. şu an için hiçbir şey yok kısacası.
full member
Activity: 392
Merit: 100
anladığım ve okuduğum kadarıyla 100 tlyi  komisyonlardan, fee ücretlerinden kesmek üzere veriyor. alın size 100 tl bozdurun harcayın demiyorlar tabi ki. sitelerine girdiğiniz zaman zaten acıklama bölümünde bu detay yazıyor.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Yeni yeni borsaların açılması bizim için çok iyi kripto paraların ne kadar değerli olacağını gözler önüne seriyolar.
member
Activity: 252
OPEN GAMING PLATFORM
Rekabet açısından güzel haber, belki daha düşük komisyon alınmasına sebep olur. 100TL de para dağatmaları enteresan olmuş
member
Metahash
Hocam neden voleyi vurup kaçsın adamlar, trendin ne olduğunu anladılar, komisyonlarına bakacaklar, yarın öbür gün de satarlar, başka işe geçerler
member
Activity: 140
Merit: 15
abi isminden belli adamlar voleyi 90a atıp kacacaklar. Bunlara prim vermemek lazım.
member
Activity: 700
Merit: 56
Ne isim koyalım diye düşünürken

-Ne koyalım ismini abi?
-Türkborsası koyalım
-Daha üniversal olsun
-Tamam o zaman binanse den e yi çık
-tamam oldu binans.

abi bu nedir niye özgün olmak yerine bu kadar basite kaçılıyor.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Başka isim mi bulamamışlar.Binancenin çakması gibi bir şey olmuş.Bana pek güvenilir gelmedi açıkçası
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Çok iyi isim harici genel anlamda iyi rekabetin olması ve kriptonun yayılması anlamında gerçekten çok güzel bir haber
member
Activity: 378
Merit: 11
keşke milletçe yaratıcı olmayı başarabilsek her yerde bu konu karşıma çıkar oldu ref kazancı için millet bilmeden etmeden konu açıp ref linki dağıtıyorlar umarım yarın öbürgün vur kaç tarzı bir şey yapmaz
member
Metahash
Altcoinleri de eklemeyi düşünüyorlar arkadaşlar. Kurucuları genelde kopya projeler yapsalarda, seviyeleri iyi oluyor projelerinin
Pages:
Jump to: