Pages:
Author

Topic: Yeni Yatırım - Kriptonun geleceği - page 2. (Read 239 times)

newbie
Activity: 57
Merit: 0
May 20, 2018, 05:04:58 PM
Arkadaşlar merhaba, elimizde avucumuzda bir miktar para var. 150K TL civarı. Şuan varolan 2 rigim çalışmaya devam etmekte. Yeni bir yatırım düşünüyoruz. Sizlerinde güzel yorumlarınızı görüşlerinizi çok merak ediyorum.

Dizmek istediğim sistem 12 kartlı anakart ancak rigler 8 kartlı olarak kurulum yapılması. Sebebi her ay 3 kart eklediğimde ekstra bir anakart psu sıkıntısına girmemek.

Arkadaşlar elimde olan parayı yukarıda belirttim. Kriptonun geleceğini nasıl görüyorsunuz? Bu yatırımın bize aylık kazancı ortalama %10 zaten dışarıda başka iş yapsak çek senet %10 kazandırmazlar piyasa çok kötü durumda. Hali hazırda esnaflık yapıyorum al sat işleri ile ilgileniyorum.

Ayrı olarak ufak bir sorumda bot kullanan arkadaşlara. Niyetimiz çok halis. Ben piyasadaki kaliteli botları kullanarak 5000 tl borsa girişi ile nerelere ilerleyebiliriz? Hali hazırda telegram premium pump gruplarından 2 sine üyeyim. Yani buradaki coinleri botlara yansıtıp günde %1 2 kazanabilir miyiz?

Arkadaşlarım kardeşlerim cevap veren verecek olan veya yazmayıp kendi içinde yorumlayan arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Not: 25KW Trifaze 3 Fazlı panomuz mevcut.
Pages:
Jump to: