Pages:
Author

Topic: Yeniyim. Yardım ihtiyacım var - page 2. (Read 2676 times)

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
January 01, 2017, 09:18:05 PM
Bir çok cüzdan varken neden blockchain kullanılırki ? Ayrıca ordaki cüzdan kimliğini bir yere kaydetmeniz lazımdı yada en kötü ihtimalle beni hatırla seçeneği yapılıp her seferinde tek tık ile giriş yapmak olacak.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
January 01, 2017, 03:41:57 PM
Benim anlamadığım her şey blockchain.info sitesi değil adam gibi cüzdan kullanın böyle problem yaşamayın
newbie
Activity: 10
Merit: 0
December 30, 2016, 06:45:40 PM
Arkadaşlar bu işin hiç bir çıkar yolu yok demi ? Son bişey yazın. Paradan vazgeçmelimiyim artık. haftalardır şifre kombinasyonu denemekten uyku uyuyamıyorum

Arkadaşım sana ısrarla bir de ben soruyorum: hangi cüzdan sitesi ve ya programını kullandın? Bunu söylemezsen kimse yardımcı olamaz sana. Yukarıda da sormuşlar ama okumuyorsun sanırım. Ya da burada milleti trolluyorsun.

Mobilden cevap vermiştim buna gitmemiş demek ki yeni fark ettim dostum kusura bakmayın. Blockchain'in kendi uygulmasını kullanıyorum App Store'dan Blockchain yazdım indirdim direk.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
December 29, 2016, 03:50:55 PM
Arkadaşlar bu işin hiç bir çıkar yolu yok demi ? Son bişey yazın. Paradan vazgeçmelimiyim artık. haftalardır şifre kombinasyonu denemekten uyku uyuyamıyorum

Arkadaşım sana ısrarla bir de ben soruyorum: hangi cüzdan sitesi ve ya programını kullandın? Bunu söylemezsen kimse yardımcı olamaz sana. Yukarıda da sormuşlar ama okumuyorsun sanırım. Ya da burada milleti trolluyorsun.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
December 29, 2016, 03:00:38 PM
Şifre durup dururken nasıl yalan olabilir ki biryerelere kaydedip önlem almadıysanız unutmuşsunuzdur muhtemelen.
Unutma ihtimalim çok düşük. 6 ay aynı hesabı kullandım ve şifremide 1 ay önce değiştirmiştim. Yani 1 aydır aynı şifreyi kullanıyordum. Hergün giriş yaptığım hesabın şifresini unutmayı geçtim. Kullandığım ve kendimce "en zor" die adlandırdığım kombinasyon türünden bir şifreydi, o kombinasyonda da 3 tane şifrem vardı zaten.
hangi cüzdan hocam bu? ben eğer kullanıyorsam kullanmayı bırakacağım. böyle saçmalık olmaz. tek bir adreste tutmayan sürekli yeni adres yaratan cüzdanlardan mı? öyleyse eğer sağlam algoritma hatası var demek. büyük tutarların riske edilebileceği bir şey değil.
İnanması güç fakat bu sorunu blockchain de yaşadım.

Blockchain de böyle olayların yaşanma ihtimali demek bitcoin denen sistemin çöküşü demektir. Kimse enayi değil.
bu yüzden core kullanmanız önerilir. core'daki wallet dışındaki diğer tüm wallet'lar başkasının güvencesi altındadır. hacklenirlerse hacklenirsiniz. ama kendi güveniğinizi kendiniz sağlar ve core dışında yardımcı bir program kullanmazsanız böyle bir sorununuz olmaz. benim bahsettiğim algoritma hatasının sorumlusu bitcoin değil wallet hizmeti sağlayan blockchain oluyor bu durumda.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
December 29, 2016, 02:56:16 PM

Geçmiş olsun, soğuk su içebilirsiniz.
hero member
December 29, 2016, 02:55:19 PM
Şifre durup dururken nasıl yalan olabilir ki biryerelere kaydedip önlem almadıysanız unutmuşsunuzdur muhtemelen.
Unutma ihtimalim çok düşük. 6 ay aynı hesabı kullandım ve şifremide 1 ay önce değiştirmiştim. Yani 1 aydır aynı şifreyi kullanıyordum. Hergün giriş yaptığım hesabın şifresini unutmayı geçtim. Kullandığım ve kendimce "en zor" die adlandırdığım kombinasyon türünden bir şifreydi, o kombinasyonda da 3 tane şifrem vardı zaten.
hangi cüzdan hocam bu? ben eğer kullanıyorsam kullanmayı bırakacağım. böyle saçmalık olmaz. tek bir adreste tutmayan sürekli yeni adres yaratan cüzdanlardan mı? öyleyse eğer sağlam algoritma hatası var demek. büyük tutarların riske edilebileceği bir şey değil.

Blockchain de böyle olayların yaşanma ihtimali demek bitcoin denen sistemin çöküşü demektir. Kimse enayi değil. Unutma ihtimalim düşük diyorsanız unutmuşunuzdur zira bende şifre değistirdikten sonra bir iki hesabımı kurban verdiğim oldu, bu online oyunlarda da sıklıkla yaşanan bir durum.
newbie
December 29, 2016, 02:42:05 PM
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
December 28, 2016, 02:53:13 AM
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
December 28, 2016, 02:30:53 AM
legendary
December 28, 2016, 12:51:43 AM
hero member
December 27, 2016, 03:59:02 PM
Hiç araştırma yapmamıştım ilk defa kullandım dediğim gibi. Bir iş için açmam gerektiği söylendi açtım. Al kodunu gönder dediler gönderdim para hesaba geçti ama sonra hata verdi çıkış yaptı. ( Hiç bir bilgiyi kimse ile paylaşmadım ) Ben 12 sözcük felan ne olduğunu tekrar giriş yapmaya çalıştığım zaman öğrendim. Koymuş olabileceğim bütün şifre kombinasyonlarını denedim ama bulamıyorum. Gerçekten hiç bir çıkar yolu yok mu ?
Aynı duruma bende düştüm. Şuanki kurdan tahminen bin liralık bakiyem vardı. Hesabı yaklaşık 6 ay kullandım. Sonra bir anda şifrem yalan oldu. Tüm kombinasyonlarımı denedim ve birtürlü ulaşamadım. Hatta bende 12 kelimede mevcuttu onunlada giriş yapmayı denedim herseferinde yeni bir hesap oluşturdu fakat bakiye yeni hesaplara yansımadı. Destek bölümüne mesaj attım şifremi unutmuştum 12 kelimeyi girdim fakat bakiyem birtürlü yansıtılmadı die. Biz bakiyelere müdahele edemiyoruz şifrenizi denemeye devam edin veya 12 kelimeyi kullanın tarzındaydı. Yani yüksek ihtimalle Bota danıştım.

Not: Şifre denemede üst sınır yokmuş ve Hesapdaki bakiyem 1 ay önce halen yerinde duruyordu, hack yeseydim bakiye giderdi.
Not 2: Halen o 12 kelimeyle aldığım hesabı kullanıyorum.

hero member
December 27, 2016, 03:54:53 PM
cüzdan kimliği ve şifreni 4-5 ayrı şekilde sakla, kaybedersende üstüne soğuk su iç.
legendary
December 27, 2016, 03:49:14 AM
Hiç araştırma yapmamıştım ilk defa kullandım dediğim gibi. Bir iş için açmam gerektiği söylendi açtım. Al kodunu gönder dediler gönderdim para hesaba geçti ama sonra hata verdi çıkış yaptı. ( Hiç bir bilgiyi kimse ile paylaşmadım ) Ben 12 sözcük felan ne olduğunu tekrar giriş yapmaya çalıştığım zaman öğrendim. Koymuş olabileceğim bütün şifre kombinasyonlarını denedim ama bulamıyorum. Gerçekten hiç bir çıkar yolu yok mu ?
Aynı duruma bende düştüm. Şuanki kurdan tahminen bin liralık bakiyem vardı. Hesabı yaklaşık 6 ay kullandım. Sonra bir anda şifrem yalan oldu. Tüm kombinasyonlarımı denedim ve birtürlü ulaşamadım. Hatta bende 12 kelimede mevcuttu onunlada giriş yapmayı denedim herseferinde yeni bir hesap oluşturdu fakat bakiye yeni hesaplara yansımadı. Destek bölümüne mesaj attım şifremi unutmuştum 12 kelimeyi girdim fakat bakiyem birtürlü yansıtılmadı die. Biz bakiyelere müdahele edemiyoruz şifrenizi denemeye devam edin veya 12 kelimeyi kullanın tarzındaydı. Yani yüksek ihtimalle Bota danıştım.

Not: Şifre denemede üst sınır yokmuş ve Hesapdaki bakiyem 1 ay önce halen yerinde duruyordu, hack yeseydim bakiye giderdi.
Not 2: Halen o 12 kelimeyle aldığım hesabı kullanıyorum.
newbie
December 27, 2016, 03:31:19 AM
legendary
Activity: 1858
Merit: 1014
December 26, 2016, 06:03:11 PM
Arkadaşlar BTC dünyasında yeniyim.  Cüzdan kimliğim var ve şifremi hatırlamıyorum.  12 sözcük diyor ama bende o da yok nasıl hesabıma erişim sağlayabilirim

Hangi cüzdanı kullanıyorsunuz? 12 kelimeyi neden bir yere kaydetmediniz?
İçerisinde o kadar para varken hem şifreyi hem 12-word seedi kaybetmeyi nasıl başardınız?
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
December 26, 2016, 03:36:08 PM
Cüzdanı yaratırken o 12 sözcüğü size vermiş olmaları lazım. Not almadıysanız geçmiş olsun.

Cüzdan içinde BTC yoksa yeni cüzdan açın. Varsa soğuk su için.

15.000 TL ye yakın BTC var içinde . Mail yardımı ile bir şekilde ispatlanması söz konusu olabilir mi ? Hesaba giriş çıkış paraları kanıtlansa. Hangi tarihte ne kadar yattığına dair açık ve net kanıtlar olursa mail atmanın bi sonucu cıkar m ?
Şaka gibi Smiley hesaba giren çıkan parayı zaten herkes görüyor açık defter arkadaşım. blockchain.info sitesinden bahsediyorsunuz sanırım?
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
December 26, 2016, 12:45:54 PM
Cüzdanı yaratırken o 12 sözcüğü size vermiş olmaları lazım. Not almadıysanız geçmiş olsun.

15.000 TL ye yakın BTC var içinde . Mail yardımı ile bir şekilde ispatlanması söz konusu olabilir mi ? Hesaba giriş çıkış paraları kanıtlansa. Hangi tarihte ne kadar yattığına dair açık ve net kanıtlar olursa mail atmanın bi sonucu cıkar m ?

Ciddi misin sen, Banka mı bu?
private key yoksa işin zor gibi.

Cuzdanı nerede yarattın, adresin nedir?
newbie
December 26, 2016, 12:25:16 PM

full member
Activity: 214
Merit: 100
December 24, 2016, 02:32:04 PM

Pages:
Jump to: