Pages:
Author

Topic: Yerli Borsalar OVİS VEBİTCOİN SİSTEMCOİN - page 2. (Read 863 times)

member
Activity: 98
Merit: 10
borsa sayısı artmalı ve borsa güvenlik önlemleri yeterli olmalı, pazarın ihtiyacı bu yönde.
full member
Activity: 222
Merit: 100
yerli borsalar son zamanlarda arttı fakat umarım sağlam şekilde ilerliyorlardır bir gün çıkıp ta hacklendik veya battık şeklinde bişey duymayız umarım
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Yanlış post. Özür
jr. member
Activity: 147
Merit: 7
Türkiye'nin Bitcoin ve Altcoin Borsası
Bitex açtı ben scam sınız diye konu açtım geri kaçtılar  Grin

hangi bitex den bahsediyorsun?
3 tane bitex var. bitexlive.com, bitex.com.tr, bitexmar.com var. bunlardan forumda olan bir tek bitexlive.com var. onlarda diğer bitex ler ile alakamız yok dediler.
diğerlerini tanımıyoruz.

bitexlive ve com.tr ikisininde site üzerindeki iletişim adresleri aynı zaten sanal ofis adresi vermişler? Sözde alakamız yok deyip kabul etmediler ama bana güven vermediler. Ben bundan sonraki kripto al-sat hayatımda kullanmayacagım cevremdeki insanları kullanmamaları konusunda uyaracagım.

Sayın Rhego,
Daha öncede söylediğimiz gibi diğer bitex ler ile alakamız yoktur. Bunu her şekilde ispat edebiliriz. Bizim domain tarihimiz 2017 dir. Diğer bitex bizimle aynı adresi yazmış ve  aynı domain adını almış olmasının bizimle alakası yoktur. Leventteki adreste sanal ofisimiz değil hazır ofisimiz vardı. Bunlar aynı şey değildir. Diğer bitex ile  aynı adres olmasından dolayı oradaki hazır ofisimizi iptal ettik. Lütfen bu karalama kampanyanızdan vazgeçin.

Saygılarımızla,
Bitexlive Team
member
Activity: 224
Merit: 12
Sevgili Sistemkoin, Vebitcoin, OVIS,

Bu tür yazımı yalan Coinmarketcap verisi ilettiğiniz her gün yazacağım.

Sistemkoin; daha geçen haftalarda 11 milyon USD'lik hacim yaptığınızı belirtmiştiniz, herkes bu hacmin uzaylılar tarafından mı yoksa botlar tarafından mı yapıldığı ile ilgili arada kalıp ikiye bölünmüştü.  Bugün gördük ki yaprak kımıldamayan borsanızda hacim 21 milyon USD'ye ulaşmış. Yuh artık diyorum yuh. Bu hacminiz ile geride bıraktığınız ve cok cok yaklaştığınız borsaları buraya yazmak isterim.

43. Itbit // $37.755.532   
44. Korbit  // $34.890.079   
50. Yobit // $27.815.836   
51. Coinhub // $24.658.969   
55. SİSTEMKOİN // $21.502.328    Grin
59. xBTCE // $17.605.134   
61. Cryptopia // $16.765.690   
67.VEBİTCOİN // $11.883.646    Grin
73. Cex.io // $10.623.682   
83. PARİBU // $6.823.820
85. BTCTURK // $6.531.600   
94. KOINEKS // $5.646.589
96. OVIS // $5.305.106    Grin

Arkadaşlar Türkiye'mizin gururu Sistemkoin; Cex.io ve  xBTCE'yi geçmiş, Coinhub ve Yobit'e de kafa tutar duruma gelmiş. Vebitcoin de gurur kaynağı olarak duruyor. Dünya alem kullanıyor demek ki. 50 ülkeden 11 dilde kullanıcı ihya etmiş sizi. Ama işte sitede işlem yapan yok ya da uzaylılar yapıyor artık hangisi ise. OVIS de emin adımlarla işlemsiz borsasını 96. sıraya sokmuş durumda. Bu da bir başarıdır.

Milletle dalga geçmeyin, aptal yerine koymayın aptal yerine konursunuz.

Onlar da zaten diyor ki "nasıl olsa bizim sahte hacmimize inanan nice insanlar var, kaptıralım bizde" Bizim insanımızdan birşey olmaz
member
Activity: 309
Merit: 15
Sevgili Sistemkoin, Vebitcoin, OVIS,

Bu tür yazımı yalan Coinmarketcap verisi ilettiğiniz her gün yazacağım.

Sistemkoin; daha geçen haftalarda 11 milyon USD'lik hacim yaptığınızı belirtmiştiniz, herkes bu hacmin uzaylılar tarafından mı yoksa botlar tarafından mı yapıldığı ile ilgili arada kalıp ikiye bölünmüştü.  Bugün gördük ki yaprak kımıldamayan borsanızda hacim 21 milyon USD'ye ulaşmış. Yuh artık diyorum yuh. Bu hacminiz ile geride bıraktığınız ve cok cok yaklaştığınız borsaları buraya yazmak isterim.

43. Itbit // $37.755.532   
44. Korbit  // $34.890.079   
50. Yobit // $27.815.836   
51. Coinhub // $24.658.969   
55. SİSTEMKOİN // $21.502.328    Grin
59. xBTCE // $17.605.134   
61. Cryptopia // $16.765.690   
67.VEBİTCOİN // $11.883.646    Grin
73. Cex.io // $10.623.682   
83. PARİBU // $6.823.820
85. BTCTURK // $6.531.600   
94. KOINEKS // $5.646.589
96. OVIS // $5.305.106    Grin

Arkadaşlar Türkiye'mizin gururu Sistemkoin; Cex.io ve  xBTCE'yi geçmiş, Coinhub ve Yobit'e de kafa tutar duruma gelmiş. Vebitcoin de gurur kaynağı olarak duruyor. Dünya alem kullanıyor demek ki. 50 ülkeden 11 dilde kullanıcı ihya etmiş sizi. Ama işte sitede işlem yapan yok ya da uzaylılar yapıyor artık hangisi ise. OVIS de emin adımlarla işlemsiz borsasını 96. sıraya sokmuş durumda. Bu da bir başarıdır.

Milletle dalga geçmeyin, aptal yerine koymayın aptal yerine konursunuz.

sr. member
Activity: 434
Merit: 278
Elle tutulur doğru düzgün bir tane borsamız yoktur. Türkiye'deki borsaların lokomotifi olarak görülen borsaların durumları ortada, yeni açılanlarda köşeyi dönmek için açıldığı için pek güven vermiyor. Bakalım ne olacak bu gidişle.

Yeni açılanlar direk işin bitirimliğine vermişler kendilerini sahte hacim oluşturup CMC ye göndermeler sonra burda biz işte günlük bilmem kaç milyon dolarlık işlem yapıyoruz diyen mi dersin  Grin 2 3 birbirini anımsatan isimde borsa acıp siteye sanal ofis adresi kaktırıp 1 2 tanede site sahibi resmi koyup güveniliriz paranız bizde merak etmeyin falan diyenmi dersin.

İşin içinde güzel tatlı para dönüyor tabi açıkgözlerde bunun farkında boş durmuyorlar fake borsalar milleti kazıklamaya çalışan icolar sahte türk masternode projeleri falan diye şu son 3-4  aydır acayip bir sirkülasyon görüyorum.

Topluluğa tavsiyem ne iş yapacaksanız yapın yeni borsa açılmıştır kullanacaksınız yada ico yatırımı yapacaksınız veya farklı içinde blockchain bitcoin geçen bir işe kalkışacaksınız önce bu forum gibi yerlerdeki mesajları yorumları bir okuyun ona göre kendinizi hazırlayın, öyle gidip birşey olmaz diye bodoslama dalmayın. En kötüsünden düşüş meblagda al-sat yapsanız bile borsaya kimlik bilgilerinizi veriyorsunuz onu çalar başınıza binbir türlü sıkıntı getirirler. Sonrasında canınız çok yanar. Biz geçen seneyi beğenmiyorduk cok scam proje var cok dolandırıcılık var diye 2018 hepten  SCAM Grin
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Elle tutulur doğru düzgün bir tane borsamız yoktur. Türkiye'deki borsaların lokomotifi olarak görülen borsaların durumları ortada, yeni açılanlarda köşeyi dönmek için açıldığı için pek güven vermiyor. Bakalım ne olacak bu gidişle.
member
Üç tane deneyimli ve iş bilen borsalarımız varken neden yenilerini ararsınız ki. Ben BTCTurk, Koinim ve Paribu dışında bir borsa araştırmasına bile girmedim şahsen..

Hocam sen hala Koinim'e borsa mı diyorsun? Adam 2-3 yıl önce borsayı açıp sırra kadem basmış da borsa kendi kendine bikaç kişi yardımı ile işliyomuş gibi bir havası var. Daha geçen hafta Bitcoin Cash ekledi de kış uykusundan uyandı herhalde dedik. %0.40 komisyon alıp, 2500 TL/günlük yatırma limiti / 30-40.000 TL çekme limiti koyan bir borsa olur mu? 3 yılı geçmiş açılalı, hala yerinde sayıyor, lütfen kapansın artık.    

Yerine de dinamik, koin sayısı yüksek, güvenilir arkası sağlam borsalar gelsin. Sen bu 3'ü ile takıl, ben paribudan koinimden bıktım.

Paribu'nun da yeniliğe kapalı olması, BTCTurk ve Koinimde de hacimsizlik beni yıldırdı.
member
Activity: 462
Merit: 10
Üç tane deneyimli ve iş bilen borsalarımız varken neden yenilerini ararsınız ki. Ben BTCTurk, Koinim ve Paribu dışında bir borsa araştırmasına bile girmedim şahsen..
sr. member

3 tane bitex var. bitexlive.com, bitex.com.tr, bitexmar.com var. bunlardan forumda olan bir tek bitexlive.com var. onlarda diğer bitex ler ile alakamız yok dediler.
diğerlerini tanımıyoruz.

bitexlive ve com.tr ikisininde site üzerindeki iletişim adresleri aynı zaten sanal ofis adresi vermişler? Sözde alakamız yok deyip kabul etmediler ama bana güven vermediler. Ben bundan sonraki kripto al-sat hayatımda kullanmayacagım cevremdeki insanları kullanmamaları konusunda uyaracagım.

legendary
Activity: 3178
Merit: 1517

diğerlerini tanımıyoruz.
sr. member
Merak ettiğim bir şey var,
sistemcoin en azından foruma gelip kendi ana konusunu açtı, iyi yada kötü bir cevap veren birileri var karşımızda.
ama bu ovis, bitex.com.tr, vebitcoin gibi borsalar forumda bir ana konu bile açmış değil. Acaba burayı kale mi almıyorlar nedir?

legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
Merak ettiğim bir şey var,
sistemcoin en azından foruma gelip kendi ana konusunu açtı, iyi yada kötü bir cevap veren birileri var karşımızda.
ama bu ovis, bitex.com.tr, vebitcoin gibi borsalar forumda bir ana konu bile açmış değil. Acaba burayı kale mi almıyorlar nedir?
jr. member
Activity: 238
Merit: 3
Arkadaşın atmış olduğu mesajdan sonra sistemcoin kullanıcısı cevap vermemiş, sanırım çalışmadıkları yerden yakalanmışlar.

tam mesaj yazılırken işlem dolduramamışlar  Smiley
sakin bir borsa saatte 3 4 kere falan işlem oluyor  Grin
member
Activity: 224
Merit: 12
Arkadaşın atmış olduğu mesajdan sonra sistemcoin kullanıcısı cevap vermemiş, sanırım çalışmadıkları yerden yakalanmışlar.
newbie
Activity: 65
Merit: 0
full member
Merit: 112
sistemcoin şu an aralarında en fazla işlem hacmine sahip borsalardan biri adamlar paribu'yu ve btctürk'ü bile fersah fersah katladılar helal olsun adamlara valla
Kardeş mal mısın? AHahah sabah sabah uyandım kahkaha atıyorum. Lan gerizekalı kör müsün o 3 borsa da sahte hacim yapıyor. Gir bakıyım sitelerine alım satım tablosu akşama kadar hiç hareket ediyor mu. Şu forum ne hale geldi ya.. Çok yazık, salaklarla doldu. Üçkağıtçı borsalarla doldu....

Bu 3 borsa Türkiye'nin en büyük borsası ve bunu bu forumdan bir Allahın kulu bile kullanmıyor? Sizce akla mantığa yatıyor mu?

Bu hacimler gerçek olsaydı eğer, bu üç borsanında bu kadar hacmi olamazdı Türkiye'de bu kadar hacim yapacak kadar kullanıcı yok. Böyle birşey olsaydı aralarından birinin hacmi yüksek olurdu, onda da aynı zamanda Paribu ve BTCTurk'un hacimlerinin düşerdi, çünkü herkes orayı kullanıyor olurdu.

Bu Ovis, Vebitcoin, Sistemcoin borsa değil, yerli değil tamamen sizi kandırarak reklam yapmaya çalışan üçkağıtçılardır.

Girin biraz para bozmaya çalışın içeride, destek almaya çalışın.. Ne biliyim, gidin alım satım tablosunu izleyin.

KANMAYIN BUNLARA ARKADAŞLAR!!!

dün sistemkoinin konusunu gördüm hacim büyükmüş diye gittim üye de oldum. dünden beridir işlemlere bakıyorum coinmarketcap'de bahsedilen hacmin 100'de 1'ine ulaşıyorsa yatsın kalksın dua etsin.
jr. member
Activity: 54
Merit: 2
Trade Better Trade Crypto
member
Pages:
Jump to: