Pages:
Author

Topic: Yerli ICO ve Coin Hakkında - page 3. (Read 622 times)

member
Activity: 294
Merit: 11
April 25, 2018, 09:00:10 PM
Yerli ve milli coin olmaz. Ya mantığını bilmiyorsun piyasanın ya da burayı çomar topluluğu zannediyorsun. Milliyetçi duygularla burada iş yapamazsın.
newbie
Activity: 38
Merit: 0
April 25, 2018, 02:57:52 PM
Değerli forum üyeleri; google anketler linkini kısaltarak koyduğumuz için, forum kısaltılan linki -şüpheli olarak- işaretlemiştir.

Anket linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXBBpOTEZuDYxS5com84QsCCpx49txJfR0LHBHZW0O1FISqA/viewform

Anketimize kısa bir zaman ayırarak ICO'lar hakkındaki değerli düşüncelerinizle bizlere yol göstermiş olacaksınız.
Şimdiden teşekkürler.

jr. member
Activity: 238
Merit: 3
April 25, 2018, 10:15:20 AM
Bence bu proje iş yapar. düşünün hem yerli hem milli daha ne  Grin
member
Activity: 392
Merit: 10
April 22, 2018, 04:48:20 PM
Hocam yerli ve milli kisvesiyle gelip dolandıran çok fazla proje oldu bu mecra da sizde direk isimden kötü bir algı yaratıyorsunuz maalesef bu yüzden haberiniz olsun.
member
Activity: 252
Merit: 11
April 22, 2018, 01:55:56 AM
hem yerli hem milli ha kesin yatırım yapıyorum. aylardır yerli ve milli bir kriptoparanın çıkmasını bekliyordum.  Grin

ankete katılacaktım da anket linkini eklemeyi bile becerememişsiniz.
full member
Activity: 175
Merit: 100
Why not!
April 21, 2018, 10:41:37 PM
Ohooo hayırlı işler, nedir bu yerli Coin entrikaları arkadaşlar zaten bi akche düştü piyasaya oda yalan oldu gitti bırakın bu işleri insanları ne kadar saf ve dolandırılabilir zannediyor sunuz, hadi canım hadi
member
Activity: 392
April 20, 2018, 03:24:29 PM
Bu iş bizim için hala biraz fazla daha sokaktaki insan kripto parayı bilmezken ödeme yentemi olan projeler çok mantıklı gelmiyor bana
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
April 20, 2018, 02:46:19 PM
Her gün yerli coin ico diyorlar nerede biz neden göremiyoruz ya hikaye oluyor yada milleti dolandırıyorlar arttık herkes korkuyla yaklaşıyor
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
April 20, 2018, 02:37:39 AM
Bu kaçıncı "yerli ve milli" , bir global olamadık gitti. Hepsi de ödeme aracı olma peşinde. Kimse de yeni bir proje olarak gelmiyor. Bırakınız bu yerli ve milli düşüncelerini efendim. Siz para kazandıracak değer üretecek birşey yapın yerli olsa da olmasa da biz destek veririz.
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
April 17, 2018, 01:47:14 PM
Ben yerli çıkacak bir projeye güvenmiyorum sizde güvenmeyin çakıp gidiceklerdir boşverin yabancılarınki daha iyi kazanç sağlıyor ve en azından daha fazla güven verebiliyor belki 1-2 yıl sonra tekrar görüşürüz.

newbie
Activity: 13
April 17, 2018, 08:44:28 AM
bomba gibi bir proje olduğu kesin  Grin

[email protected]'a girip bakabilirsiniz arkadaşlar.
newbie
Activity: 38
April 16, 2018, 09:37:10 AM
Türkiye'nin yerli ve milli kripto-para(coin) projesi son aşamasındadır. İnternet üzerindeki ticaret kavramı 3.parti ödeme sistemlerine bağlıdır ve bu aracılar ile yapılan işlemlerden geri dönülmesi tamamen karşıklı güvene bağlıdır. Türkiye' de geliştirilen, ülkemiz genelinde yaygınlaşmayı hedefleyen yerli ve milli kripto-para(coin) projesiyle; aracı kurum ve işlem limiti olmaksızın elektronik paraların istenilen kişiye gönderilmesi, e-posta göndermek kadar kolay olması hedeflenmiştir. Aracı kurumlar veya 3.parti ödeme sistemlerine duyulan güven yerine, "şifreleme kanıtı" üzerine kurulu olan ve tarafların birbirleri ile doğrudan bağlantılı olduğu elektronink bir ödeme sistemi geliştirilmiştir. Yerli ve milli kripto-para projesiyle; işlemleri tersine çevirmek zor ve çok büyük işlemci gücü gerektireceğinden, çift harcama sorununa da bir çözüm getiriyoruz.

Türkiye'nin yerli ve milli kripto-para(coin) için yapacağımız ico'da sizlerin görüşleriyle yol alacağız.Anketimizi yanıtlarsanız bizlere büyük destek vermiş olacaksanız.Anket sonunda ufak bir hediyemiz de olacak.(Soru, görüş ve önerilerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz)

Değerli forum üyeleri link tekrar eklendi, kaldırılmıştı.

Anket linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXBBpOTEZuDYxS5com84QsCCpx49txJfR0LHBHZW0O1FISqA/viewform?usp=sf_link

Pages:
Jump to: