Pages:
Author

Topic: İyiki varsınız airdrop, bounty ve tabi ki ico!!!! - page 2. (Read 764 times)

member
Activity: 322
Merit: 14
senin 2 3 btclik bir yatırımın varsa airdropla ilgilenmemen normal fakat ortada doğru dürüst bir yatırımın yoksa airdropları kaçırmamak gerekiyor.
şans işi tamamen ama belli olmaz şansın hangisinde olduğu. karşılaştığın bütün airdroplara gireceksin. çoğu çöp olur 2 3 tanesi bir aylık asgari ücretten daha fazla para bırakabilir.
member
Activity: 224
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Airdroplar biraz şans işine bakıyor.Kimi zaman gerçekten işlevsiz şeyler gönderilirken kimi zaman turnayı 12 den vurma durumu oluşabiliyor. Harcanan vakit falan fazla olabiliyor kişisel anlamda riske girmeyi değer buluyorum
member
Activity: 378
Merit: 11
sanıyorum artık kımse para yatırıp coın alıp uzun vadelı beklemek ıstemıyorum herkes bountyıcı olmus ta ısler oyle yurumuyor kı aylarca beklemek gerekıyor odul alayımda satıp para kazanayım dıye
member
Activity: 336
Merit: 17
Bounty Ico ve airdroplar olmasa nasıl para kazanacağız. Bende Jr olup bi yerden başlamak istiyorum artık. Şuan sadece telegramlara katilabiliyorum.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
İco, bounty ve airdrop olmasa piyasa çok sıkıcı olabilirdi, düştü otur çıkış bekle, çıktı alış için düşüş bekle, oysa şu an boş vaktini hiç canın sıkılmadan değerlendirebileceğin üstüne ekstra para kazanabileceğin bir ortam var, sürekli fikir alışverişi var.
member
Activity: 756
Merit: 16
İyi demişsin de para beğenmeyen adamlar var yok airdropa katıldım piyasa da iş görmüyor diyor yok bounty katıldım bir halta yaramaz diyor. Yahu arkadaş 5 TL ya da 100 TL kazanç elde ediyorsun en düşük kim kime verir o parayı bedava. Ne kadar kazanç elde ederseniz kardır. Beğenmeyen varsa meşgul etmesin forumu
member
Activity: 392
Ney iyiki var katılıyorum airdroplara gelmiyor artık çöp oldu boşa milleti umutlandırıyosunuz burda ne gelen var ne giden bi bok yok.
member
Activity: 294
Airdroplarin pek kazacli oldugunu dusunmuyorum ama bounty kesinlikle faydali oluyor. Jr. Member veya Member olarak signature cok kazancli degil ancak blog yazimi veya video yapilirsa projesine gore gercekten kazancli oluyor
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Airdrop yerine ingilizce öğrenip bu sektörde yazılımla ilgili çalışmalar da bulunmak bence çok daha mantıklı bir adım olru bana kalırsa. Smiley

Emin olun önerim çok gerçekçi.

Uzun zamandır benzer düşünceyi paylaşmaktayım. Sisteme nasıl dahil olabilir nereden başlamam gerektiğini ufak ufak araştırıyorum. İlk adım ingilizce ve yazılım gözüküyor.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
Evet bazıları ico lar hakkında çok olumlu düşünmemekle birlikte ben icolar - bence airdroplarda bir ico- dolayısıyle airdrop lar ve sundukları bounty leri çok karlı buluyorum. Tabi şu ana kadar hiçbir icoya para verip katılmadım. Katıldığım icolar ya bounty yada airdroplardan oluşan tokenlerden oluşuyor.
Bu piyasaya önce bir miktar para koyup coin almakla başladım ama zamanlama hatası ve acemilikle hiç para kazanamadım - neo hariç- . Daha sonra özellikle airdrop ve  son zamanlarda bountylere merak sardım. Ve keşfettim ki bu piyasa hiç para yatırmadan para kazanabilecğiniz bir imkan sunuyor. Airdroplardan pek de fena olmayacak bir para kazandım. Bu parayla hem coin hemde borsaya girmiş potansiyeli olan ico lara sahip oldum. Bu piyasanın bu yönünü çok sevdim. Gerçekten çok güzel. Özellikle yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederim.

bencede iyiki varlar onlar olmasa biz ne yapardik degilmi? bilmiyorum ne yapardik ama iyiki varlar iyi varsin kripto.
newbie
Activity: 112
Merit: 0
Tek ihtiyacın olan şans, eğer şans yanında olursa gerçekten güzel rakamlar yakalanabiliyor. Ama çoğu arkadaşın dediği gibi cüzdanda boş boş duran coinlerin sayısı da bir hayli yüksek..
full member
Activity: 462
Merit: 100
bounty ve airdrop bence kriptopara dünyasının zireve noktasıdır. hala kazandırmaya devam edecektir. Icolar ise başka bir boyut zirvenin de üstü yakalyabilirseniz bir servet yapabilirsiniz
full member
Activity: 196
Merit: 100
Airdroplara katılın arkadaşar en son rebl diye bi airdrop'a katıldım güzel para kazandım bekleseydim belki daha fazla kazanırdım ama beklemedim sattım gitti.
member
Activity: 378
Merit: 20
Airdroptan kazandığım 4000 token şu an etherdelta'da aşağı yukarı 0.32 eth ediyor. Yarın bir gün bit-z'ye gireceğiz diyorlar
Eğer bu borsaya girerlerse tokenin fiyatında nasıl bir değişim yaşanır? Bekletmemi mi tavsiye edersiniz?
Teşekkürler.

Valla dostum, yeni borsalara girmesi bir tokenin genelde önünü açar ama tabi piyasada iyilerden birine kote olursa o zaman daha iyi prim yapar. Bi araştır bakalım ne iş yaparlar ne vaat ederler. Fakat eğer ihtiyacın yoksa uzun vadeli beklet derim. Çünkü bu piyasa ancak uzun vadede iyi kazandırır.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
özellikle güzel projelerin icosundan sonra alınan bountyleri dayanıp 1 sene en az beklerseniz deli paralar kazanabilirsiniz. Burada ki anahtar kavram sabırlı olmak. Mesela Bancor bountysini gelir gelmez satanlar şuan ağlıyor. 2 dolarlardan 6/7 dolarlara geldi daha 7/8 ay geçmiş. İşin sırrı HODL yapmak ama doğru proje ve tokenlarda.
full member
Activity: 630
Merit: 102
İmza kampanyalarından harbiden bende güzel para kazanmıştım. (Güzelden kastım sermayeme oranla iyi bir miktardı)
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Airdroplar bence çok da mantıklı değil. Bir sürü airdropa katılmıştım 2 ay önce. Çoğu bir şey göndermedi gönderilenler de genelde işlevsiz şeyler. cüzdanım da çöplüğe döndü onlar yüzünden. Airdrop arayıp katılmaya harcadığım vakit ile yapabileceğim daha verimli şeyler var.
Katılıyorum airdroplar hem fazla uğraştırıyorlar hemde karşılık vermiyorlar,onun yerine borsaya yoğunlaşıp tecrübe kazanmanız bile bir yatırımdır
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
Airdrop yerine ingilizce öğrenip bu sektörde yazılımla ilgili çalışmalar da bulunmak bence çok daha mantıklı bir adım olru bana kalırsa. Smiley

Emin olun önerim çok gerçekçi.
sr. member
Activity: 980
Merit: 276
Airdroplar bence çok da mantıklı değil. Bir sürü airdropa katılmıştım 2 ay önce. Çoğu bir şey göndermedi gönderilenler de genelde işlevsiz şeyler. cüzdanım da çöplüğe döndü onlar yüzünden. Airdrop arayıp katılmaya harcadığım vakit ile yapabileceğim daha verimli şeyler var.
newbie
Activity: 60
Merit: 0
Airdroptan kazandığım 4000 token şu an etherdelta'da aşağı yukarı 0.32 eth ediyor. Yarın bir gün bit-z'ye gireceğiz diyorlar
Eğer bu borsaya girerlerse tokenin fiyatında nasıl bir değişim yaşanır? Bekletmemi mi tavsiye edersiniz?
Teşekkürler.
Pages:
Jump to: