Pages:
Author

Topic: Yil sonuna kadar BTC madencilik maliyeti 9000usd !!! - page 3. (Read 390 times)

member
Activity: 336
Merit: 10
eğer piyasalar talep alırsa btc artar bunun içinde dünya piyasasına yeni yatırımlar ve açılımlar olmalı ki böyle bir şey sözkonusu olsun alışveriş sitelerinin alışverişi btc olarak kabul etmesi btc ciddi talep olacakgından btc 20.000-30.000 seviyelerini çok rahat görebilir diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Madencilik için birşey diyemeyeceğim. Çünkü; madencilik yapmıyorum. Ama 25000 Dolara çıkması bence hayal değil. Tom Lee'ye katılıyorum. Özellikle Kasım veya Aralık aylarında Btc bir atak yaparsa ve medyada kendine sıkça yer bulursa yeni oyuncular piyasaya dalga dalga girebilir. Bu da fiyatın daha da çok artmasını sağlayabilir.

Medya da kendine yer bulmasi, hacimleri cok fazla etkiliyor. Gecen seneyi hatirlarsak Turkiyede bile haber sitelerinde dogocain e kadar haberler cikti. Sonra dususler icin tek tuk haber yapildi. 5 aydir hic haber yok. Yatirim sirketleri birkac aciklama yapiyor, kendileri satinalmalara geciyor. Medya operasyonu yapiliyor, normal insanlarda merak uyandirilip piyasaya sokuluyor. Sonra buyuk yatirimci cikis yapiyor ve tekrar dusus basliyor
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Güzel haber bence mantıklı bu sene sonu olmasa da gelecek sene dediği olabilir.
member
Activity: 196
En azindan degeri, uretim maliyetinin uzerine cikmasi gerekiyor. Yoksa satilmasi sacma olur. 25000usd biraz iyimser bir rakam olabilir fakat en azindan 11000 12000usd gormesi lazim.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Madencilik için birşey diyemeyeceğim. Çünkü; madencilik yapmıyorum. Ama 25000 Dolara çıkması bence hayal değil. Tom Lee'ye katılıyorum. Özellikle Kasım veya Aralık aylarında Btc bir atak yaparsa ve medyada kendine sıkça yer bulursa yeni oyuncular piyasaya dalga dalga girebilir. Bu da fiyatın daha da çok artmasını sağlayabilir.
member
Activity: 504
Arkadaş bu kadar büyük düşüşlerden sonra o fiyatlara çıkmasını beklemek piyasada moral olsun dye söylenmiş sözlerden başka birşey değil bence. 10 agustos etf kararını olumlu olacak diye düşünüyor herkes ama olumsuz çıkarsa vay halimize
newbie
Merit: 0
çok benzer bir tahmin ethereum için de yazılmış umarım dedikleri gibi olur tahminleri tutar en azından aylardır beklediğimize değer bekledik ama sonunda görme istediğimiz rakamları görürüz
member
Bitcoin konusunda oldukça iyimser bir görüşe sahip olan Fundstrat Global Advisors araştırma müdürü Thomas Lee, kripto para için yıl sonu tahminini 25,000 dolar seviyesinde koruyor.

Bu rakam, Bitcoin'in şu anki seviyesinden yüzde 270'in üzerinde daha fazla.

Lee, Taipei'de verdiği bir röportajda, kripto paradaki bu olumlu görünümün, tarihsel olarak Bitcoin fiyatının madencilik maliyetinin 2.5 katından işlem görmesine bağlı olduğunu belirterek madencilik maliyetinin yıl sonuna dek 9,000 dolara çıkmasını öngördüğünü söyledi.

Haber kaynagi = http://www.bloomberght.com/kripto/haber/2137801-bitcoin-bogasi-lee-nin-kripto-para-icin-yil-sonu-tahmini-25-000-
Pages:
Jump to: