Pages:
Author

Topic: İyilik yap kripto para al! - page 2. (Read 1214 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
October 04, 2017, 03:31:38 PM
İlginç bir fikir, araştırmak gerek. Getirisinin çok olacağını düşünmüyorum, hatta tamamen zaman kaybı bile olabilir ancak fikir güzel. En azından değişik bir şeyler yapılmak istenmiş
full member
Activity: 151
Merit: 100
October 04, 2017, 03:30:51 PM
Haklısınız. Hitap ettikleri kitle belki de biz değiliz. Adamlar sembole yoga yapan insan koymuşlar. Bizim memlekete ters Smiley

tutmaz hocam tutmasını çok isterim ancak maalesef tutmaz, bırak bizim memleketin adamını dünya da hiçbir insan iyilik yapıp coin toplayıp para kazanmak istemez kimse uğraşmaz
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
October 04, 2017, 03:27:37 PM
Metroda zaman zaman görme engelli görünce koluna girip bineceği yere kadar indiririm, yolumun üstüyse götürebileceğim yere kadar götürürüm. Ancak bundan sonra bu iyiliği yaparken yoldan geçen birine "kardeşim bir fotomuzu çeker misin" diyerek telefonumu uzatacağım Smiley)

Şaka bir yana iyilikleri arttırmaya yönelik bir proje olması takdir edilesi ancak iyilikleri fotoğraflamak da saçmalık ötesi. O yüzden proje ileri gitmez.

Bizler yine de iyilikler yapmaya devam edelim. İnsanlara, çocuklara, hayvanlara...vs

Herşey para değildir.
sr. member
Activity: 346
Merit: 250
October 04, 2017, 03:25:33 PM
Uzun zamandır takip ediyorum biraz toplamaya çalışacağım, para kazanacağımdan değil ancak yinede belirsiz bir şekilde elimde tutmak istiyorum.
full member
October 04, 2017, 03:21:40 PM
Ben nisan ayından beri takip ediyorum. Fiyatta herhangi bir anormallik görmedim scam olduğu izlenimine kapılmak için. sitelerinde "act of kindness" kısmında bu iyilik olayı ile ilgili detaylı bilgi vermişler.

Ben üç dakika önce haberdar olduğum hiçbir koin hakkında "ya bırakın bu işleri kesin scam, milleti kandırıyorlar" diyecek kadar emin olamıyorum nedense. Türkiye de her gün birileri tarafından kandırıldıgimiz için genlerimizde işlemiş herhalde ilk on saniye içinde "kesin bu işin içinde bir iş var" şeklinde düşünmeniz normal. Siz de haklısınız. Ben para ile satın almadan her gün bu iyilik muhabbetine birkaç tane alıyorum o yüzden riskim 0. İster scam olsun ister tutsun.

Bitcoin de ilk çıktığında "uzak durun onu Deep webde silah satın almak için kullanıyorlar" deniliyordu. Nerden nereye.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
October 04, 2017, 02:38:36 PM
Erc20 token değil onu anladık fakat premine pow algo? Hiç bir detay yok ne konu ne site Smiley
Madem ico yok kim aldı bunları?

32141153 coin var 25 kişinin cüzdanı %68 toplamı oluşturuyor.

Adamlar yobite eklenmesi için destek istemişler ne kadar dandik bir shitcoin oldugunu buradan anlayabiliriz..
full member
Activity: 224
October 04, 2017, 02:28:13 PM
Bana mantıklı gelmedi nedense.Bir dolandırıcılık olmasın insanların güvenlerini kazanmak için güzel bir yöntem seçmişler.Eğer bunu gerçekten anlattıkları gibi kullanırlarsa çok güzel işler çıkabilir.Fakat bana pek inandırıcı gelmedi.
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
October 04, 2017, 02:24:11 PM
belki farkındalık yaratmak için yapılmış bir hareket olabilir ama incelemedende böyle bir şeye inanmak zor tabi
hero member
Activity: 560
Merit: 501
October 04, 2017, 02:21:02 PM
Bitcointalk forumunda ana konusu falan yok mu bunun gelsin konu açsınlar kendi başlarına ne ico'su yapıyorlar anlamıyorum. En son magos zaten vurdu darbeyi her site açana para gönderip yatırım yapmamak gerek.

sakin şampiyon Cheesy  sinirliyim ben de senin gibi şu magos olayindan dolayi hakliyizda aslinda ama yapacak bişi yok. üstad burada bahsetmiş zaten adamlar ico yapmiyor para istemiyor kendi fonlamalarini kendileri yapiyor diye anladigim  kadariyla   halka hizmet tarzi bişi bu  iyilik yap iyilik bul hesabı olmuş. iyilik yapacaksın onu kanitlayacaksin foto atacaksin token alacaksin.   bir kişinin  ne kadar bi limiti var katilim için yada iyilikler neye göre derecelendiriliyor. bir de  token alacam diye yalandan iyilik mi yapilir ya ? hangi devirderyiz abi birakin bu işleri Smiley 
sr. member
Activity: 303
Merit: 250
October 04, 2017, 02:11:10 PM
tutmaz hocam tutmasını çok isterim ancak maalesef tutmaz, bırak bizim memleketin adamını dünya da hiçbir insan iyilik yapıp coin toplayıp para kazanmak istemez kimse uğraşmaz
full member
October 04, 2017, 02:07:42 PM
ICO yapmıyorlar hocam yanlış okudunuz sanırım. ICO yapmıyor olmaları iyi bir özellik. Para istemiyorlar iyilik karşılığında para (koin) gönderiyorlar.

Bitcointalk ANN sayfası: https://bitcointalksearch.org/topic/m.19186070
yalnız pek aktif değil orası.
Magosu hiç duymadım valla ilk defa sizden duyuyorum.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
October 04, 2017, 01:52:07 PM
Bitcointalk forumunda ana konusu falan yok mu bunun gelsin konu açsınlar kendi başlarına ne ico'su yapıyorlar anlamıyorum. En son magos zaten vurdu darbeyi her site açana para gönderip yatırım yapmamak gerek.
full member
October 04, 2017, 01:46:26 PM
Piyasada yüzlerce farklı koin var ama bu biraz farklı. Neden mi?

• ICO yapmadılar ve sanırım yapmayacaklar da (yani scam olma ihtimali çok düşük, para toplamıyorlar kendi fonlamalarını kendi yapıyor.)
  • Atomic Swap ve masternode güncellemesi gelecekmiş, şuan atomic swap kullanan altcoin bir elin parmağını geçmez.
  • Sürekli devam eden bir ücretsiz koin dağıtım stratejileri var. Tek şartı bir iyilik yapıp bunu fotoğraf vb ile ispatlamanız.
  • PoS kullanıyor, yani madencilik ile uğraşmanız gerekmiyor. İyilik yaparak kazandığınız coinleri stake edebilir ve artırabilirsiniz.
  • Mobil cihaz üzerinden staking yapma üzerinde çalışıyorlar ki şuan böyle bir teknoloji yok, başarılı olurlarsa ilk olacak.

ayrıca RFID cihaz entegresi ile staking yapma ve daha birçok özelliği var.

adı OHM coin

Site ingilizce.

Kendi yaptığım ve kabaca yukarıdaki bilgileri içeren ilgili Türkçe haberi bu linkte
Pages:
Jump to: