Pages:
Author

Topic: YKB ve AKBANK yurt dısı btc platfrom swiftlerini engelliyor. - page 3. (Read 966 times)

member
Activity: 102
Merit: 10
Garanti cexio ya transferlerime izin vermiyor. Hatta kartlarimi bloke etti. Rüşvet verip alsaydık bizden kralı olmazdı.

Kredi kartı ile mi işlem yapıyordunuz ?
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
Bankalar regulasyon gelmeyen bir ürünle ilgili işlemlerinize aracılık etmek istemiyorlar
member
Activity: 105
Garanti cexio ya transferlerime izin vermiyor. Hatta kartlarimi bloke etti. Rüşvet verip alsaydık bizden kralı olmazdı.
member
Activity: 114
Türkiye'de herşey gibi tabiki de bu da zor... aracıya para vermek zorunda bırakıyorlar insanları yakında sitelere engellemeler ve vergilerde gelirse hiç şaşırmam doğrusu
newbie
Activity: 35
Merit: 0
arbitraj yapan arkadaşlar için sıkıntı valla  Grin
full member
Activity: 420
Merit: 100
Böyle saçma bankacılık mı olur yav her şeye engel gelmeye başladı git gide kuzey kore olma yolunda ilerliyoruz bir şey alırsın yurtdışından vergi alırlar sokarken swift yaparsın yollamazlar bu ne yav
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bunlarda iyice saçmaladı.Bi diyorlar blockchain devrim bide böyle yapıyolar.Akbankın böyle yapması açıkcası şaşırttı beni.Ripple ile çalışıyordu kendileri ..
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
full member
Activity: 336
mesela bu hafta bu 2 bankadan yaptıgım swift iptal edildi acıklama soruldu bitcoin alıcam dedim bitcoin islemlerine aracılık yapamıyoruz dediler. bitstamp ve krakene gondermistim. basına benzeri olay gelen varmı ?

Biz Akbank üzerinden Kraken'e çokça defa yatırım yapıyorduk daha sonra durduk yere garip bir şekilde 4500 usd civarı ustu para birimlerine açıklama kısmına rakam girdirilmemeye başlandı yani swiftlerimizin kodu engellenmeye başlanmıştı. Devlet uzun süredir yurt dışına çıkan dövizi engelleme peşinde, halbuki ülkeye katıyla geri döndürüyoruz haberi yok çoğu türk 5-10x yapıp ülkeye döviz soktu.

Eğer daha kodoman insanlar yapmış olsaydı devlet destek bile verirdi. Bizim burada 10-20 bin liralık işlemlerin pesindeler ancak.

Hocam iş bizim gibi fakire fukaraya patlıyor zaten koskoca şirketlerden vergi almayıp acısını üç kuruş parası olan insanlardan çıkarıyorlar, yüzümüze tükürseler yarabbi şükür diyoruz biz hakediyoruz bu muameleyi yapacak bir şey yok
full member
Activity: 686
Merit: 104
bence tamamen kuzey kore modeline geçelim Smiley içe dönük ekonomi, hatta interneti de sınırdışına çıkmayacak şekilde kapatalım. biz bize takılırız.
full member
Activity: 616
Türkiye den yurt dışına para göndermek zaten zor bence ileri süreçte daha da zor olabilir. Döviz sıkıntısı giderek artıyor. Resmi bir engelleme dahi yayınlanabilir, Bitcoin adına gönderilen paralara.
newbie
Activity: 17
İş bankasının internet bankacılığında da swift epey ucuzdu diye hatırlıyorum. Orası da kullanılabilir.
member
Activity: 84
Merit: 11
Arkadaşlar AKBANK ile işlem yapmayın vurguncular.
Kullanacaksanız en uygun makul ücretlere sahip En Para var bunu kullanalım.
sr. member
Activity: 672
Merit: 281
mesela bu hafta bu 2 bankadan yaptıgım swift iptal edildi acıklama soruldu bitcoin alıcam dedim bitcoin islemlerine aracılık yapamıyoruz dediler. bitstamp ve krakene gondermistim. basına benzeri olay gelen varmı ?

Biz Akbank üzerinden Kraken'e çokça defa yatırım yapıyorduk daha sonra durduk yere garip bir şekilde 4500 usd civarı ustu para birimlerine açıklama kısmına rakam girdirilmemeye başlandı yani swiftlerimizin kodu engellenmeye başlanmıştı. Devlet uzun süredir yurt dışına çıkan dövizi engelleme peşinde, halbuki ülkeye katıyla geri döndürüyoruz haberi yok çoğu türk 5-10x yapıp ülkeye döviz soktu.

Eğer daha kodoman insanlar yapmış olsaydı devlet destek bile verirdi. Bizim burada 10-20 bin liralık işlemlerin pesindeler ancak.
full member
Activity: 336

member
Activity: 106
Merit: 11
IPV6 Proxy | AWS Account
Yavaş yavaş başladılar, aman dikkat edin de böyle iptal yerine bloke koymasınlar geçici süre  Undecided
newbie
Activity: 15
Pages:
Jump to: