Pages:
Author

Topic: Yılbaşında en aktif üyeye 1 Ethereum hediye ediyoruz - page 2. (Read 385 times)

sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Bitcointalk gibi direkt olarak global piyasayla iç içe olduğumuz bir forum yerine neden başka forumlari kullanalımki? Ödülü bir escrowa teslim etmeniz en doğru olanı.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Bir ödül koyuyorsanız ve iddianızda kararlı iseniz,
Forumdan bir escrow bir ethereum adresi üretir. bunu konunuza yazar. bu adrese 1 ethereum'u gönderirsiniz.
1 yılın sonunda da escrow ödülü kazanana gönderir. Bu şekilde daha şık bir başlangıç yapmış olursunuz.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Dağıtımı aylık olarak yapsanız daha fazla aktiflik yakalarsinız. 1 eth kazanmak için saçma mesajlar yazanlar olacaktır
jr. member
Activity: 39
Merit: 3
Merhaba yeni projemin tutması için böyle bir kampanya başlatıyorum. Kripto para birimleri forumuma, 2019 yılbaşında en çok mesaj sahibi olan üyeye 1 Ethereum hediye edeceğim (TL karşılığıda olabilir hangisini isterse). An itibariyle 1 ETH fiyatı 3.969 TL

Kanıtlayabilir misin diye sorarsanız, hayır kanıtlayamam ancak zamanı geldiğinde ödemeyi yapabilirim. Sözüm sözdür bugüne kadar kafamı eğecek iş yapmadım yapmamda. Projem ortadadır, sözümde durmadigim zaman projeme karşı her türlü saldırıyı yapabilirsiniz buradan da üyeliğim banlansin. 4 bin lira için kimseyi kandırmam emin olun.

Ethereum 1 Ocak 2019 da değeri neyse o fiyattan işlem yapılacaktır. İsterse 10 TL ye düşsün isterse 50 bin TL olsun fark etmez. Üye olanlar baştan kabul etmiş sayılır. Özel şart, hile hurda yok. En fazla mesajı yazan üye kimse o almaya hak kazanır. Mesaj kasmak için kısa anlamsız post kasmak yasaktır. Başka kural yok.

Site adresi: https://forum.habercoin.net
Güvenip şansını denemek isteyen herkesi beklerim. Eleştirilere açığım ancak konumu baltalamak amacıyla yazanları şikayet ederim.

Son olarak 1 ay sonra en aktif 10 üyeye moderatörluk verilecektir. Mobilden yazıyorum, yazım hataları için kusura bakmayın.
Pages:
Jump to: