Pages:
Author

Topic: Yıllara göre ilk 20 deki değişimler neler yok olmuş neler. - page 4. (Read 786 times)

newbie
Activity: 274
Merit: 0
Eskiden coin sayısı çok azdı ve çoğunun iyi bir amacı yoktu. Son 2 yılda çok fazla coin çıktı ve bazıları gerçekten iyi. Bu yüzden bu değişimler çok normal.
member
Activity: 336
Merit: 17
Nerden nereye ya. İnsan keşke diyor bu işi erken ogrenseymisim diye. Valla 2015 e dönüp alsak ne var ne yok evi arabayı satıp bassaymisiz su sağlam coinlere. Galeri acardik şimdiye ;-) Ama dediğiniz gibi bir çok koin seneye yok olmuş olacak. Örnekler ortada.
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Vay be şu 2015'e geri döünüp ne var ne yok satıp BTC ye basmak varmış  3 sene sonra tamam Cheesy gördükçe sinirlerim bozulu valla nerden nereye yükselmişler.
sr. member
Activity: 686
Merit: 250
2015te btc 280 dolar vay be ne günler ama, şuanki büyük projeler ozaman para etmeyen ilk 50 100de bile olmayan projeler oyüzden ozaman bunların böyle artıcağını düşünmek de pek kolay değildi, biraz iyi araştırmanın yanında bolca şans lazım.
member
Activity: 406
Merit: 11
Harika bir hatırlatma olmuş.
Btc bazında kayıp olsada en çok düşenler bile dolar bazında kar ettirmiş.
ppc 4,14$
xpy 0,056$
nmc 3,12$
fc2 bile 2x yapmış  Smiley
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
altcoinler çöp oluyor zaten sürekli. arkası desteksiz olduğu ayyuka çıkan koin patlıyor. dün quarkcoin vardı, ne oldu ona nerede mesela ? Dün milletin çıldırdığı XC nedere ? çok sağlam araştırma yapmak lazım çok. özellikle şu sıralar ortaya çıkan bir çok tokenin sonu ölüm.
member
Activity: 756
Merit: 16
Bu aralar herkesin dilinde altcoinler çöp olacak diye bir söylenti var. Tabi 1500'e yakın kripto para varmış bunların arasında çöp olanlar varda çoğumu çöp olacak anlam veremedim. Bu kadar ico yapılıyor boşuna mı yapılıyor bu icolar
full member
Activity: 504
Merit: 103
evet başı çeken 4 5 coin harici çoğu coin gözden kaybolmuş hep ama bu zamanda çıkan yeni coinler çok daha sağlam bana göre kök salıcak çok koin var gibime geliyor ve o tarihteki fiyatlara bakınca insanın içi acımıyor değil.
full member
Activity: 252
Merit: 100
The Standard Protocol - Solving Inflation
Her sene cok farklı olmuş gerçekten ne coinler silinmiş gitmiş ye coinler gelmiş bu şekilde devam edicek ama her sene yükselişler tavan olmuş bu senede öyle olur mu acaba?
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Her sene yeniliklerle dolu coinler ortaya çıkıyor. Eskiden yoklukta yatırım yapılanların pabucu dama atılıyor olay bundan ibaret.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Acaba seneye de 2018 fiyatlarina baktigimizda arada bu  kadar fark olucak mi ?
Bana öyle geliyor ki, birileri işte öyle ucuzdan ucuzdan topladı, sonra 100 katına ele verdiler...
Ele verenler, verdikleri elden tekrardan almıyorlar. Parayı vurdular artık... Elle tutulur işlere yatırım yaparlar...
Sanalı verdiler, gerçeği götürdüler... Bu işin sonu böyle olacak Cheesy

umarım öyle olmaz be abi Smiley
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
2017 ye baktığımızda ilk 30 da sadece EDR baya düşmüş diğerleri en az 10x yapmış ama NEO ya bakmanızı tavsiye etmem bayılır gidersiniz xD

bide Swiscoin var buna yatırım yapanlara çok üzüldüm şuan marketcap ta yok
member
Activity: 182
Bana öyle geliyor ki, birileri işte öyle ucuzdan ucuzdan topladı, sonra 100 katına ele verdiler...
Ele verenler, verdikleri elden tekrardan almıyorlar. Parayı vurdular artık... Elle tutulur işlere yatırım yaparlar...
Sanalı verdiler, gerçeği götürdüler... Bu işin sonu böyle olacak Cheesy
member
Activity: 370
hero member
Activity: 784
Merit: 500
2015 yılının listesine bakınca keşke o sene bu işe başlamış olsaydım dedim resmen.  Cheesy Dash 1 dolarmış şimdi 688 dolar  Shocked

Paycoin , BANX , Nxtventure gibi coin leride alıp batmak vardı . Eski arkadaşlara sorduğumuzda ne kadar çok batan olduğunu daha çok anlıyoruz . Yani eskilerin hepsi zengin olamadı bu yüzden .
sr. member
Activity: 588
2015 yılının listesine bakınca keşke o sene bu işe başlamış olsaydım dedim resmen.  Cheesy Dash 1 dolarmış şimdi 688 dolar  Shocked

Peki ya Litecoin'le Ripple ne demeli.Bu tabloyu gördükçe ah çekiyor insan resmen buralar dutlukmuş Smiley
full member
Activity: 420
Merit: 108
member
Activity: 476
Merit: 12
hemen hemen her sene markette majör değişiklikler olmuş . Sağlam ekip ve projesi olan coinler için hodl seçeneğinin ne kadar iyi bir tercih  olduğu görülebiliyor. Anlık dönemsel talep gören coinleri zaten bir sonraki sene eski yrinde göremiyoruz.
sr. member
Activity: 588
Bu aralar altcoinlerin çoğunun birsüre sonra çöp olacağı konuşuluyor heryerde,gerçekten yıllara göre Ocak aylarına baktığımda birçok altcoinin esamesi okunmaz olmuş ilk sıralardan Bitcoin,Ripple,Litecoin ve sonradan eklenen Ethereum,Monero ve Dash dışındakiler bırakın ilk 20'yi bazıları ilk 100 de bile yok

O yüzden yatırım yaparken özellikle uzun vade tutacaklar iyi araştırsın yatırım yapacağı altcoini.

https://coinmarketcap.com/historical/20170101/

https://coinmarketcap.com/historical/20160103/

https://coinmarketcap.com/historical/20150104/
Pages:
Jump to: