Pages:
Author

Topic: Yobit Borsası Dolandırıcıdır Edit: LTC gönderdiler - page 2. (Read 417 times)

newbie
Activity: 32
Merit: 0
Bugün ETH çektim 20-30 dakika geçmeden geçti. Arkadaşımda LTClerini çekti, umarım kısa sürede çözülür.
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
Öncelikle geçmiş olsun. Yobit te baya bir süre işlem yaptım daha önce ama şu sıralar ne durumda tam bilmiyorum bundan bir iki hafta önce mecburen bir işlem gerçekleştirdim. Herhangi bir sorun olmadı. Senin işlemde in progress te gözüküyor. Muhtemelen eline geçer. Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ancak sonucu bize de bildirirsen seviniriz. Son zamanlarda sıkıntı yaratmayan borsa kalmadı gibi.

Konuyla ilgili gelişmeleri paylaşıcam bu konu altında şu anda LTC cüzdanıma göndermediler hala destekten'de cevap gelmedi bekliyorum
sr. member
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Bir dönem 7-8 ay kadar yobit kullandım ve içinde o dönem bayağı hacimli işlemler yaptım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Withdraw yapınca mailinize onay maili geliyor onu onayladınız mı acaba?

withdraw ile ilgili onay maili gelmedi zaten LTC çekmeden önce ufak bir miktar ruble çekmiştim ondada onay maili gelmedi direk gönderdiler ama LTC 4 gün geçti hala göndermediler
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Sadece YoBit değil aynı zamanda HitBTC'de ben dahil birçok arkadaşımın deposit adreslerine gelen kriptoparalara el koydu, bu adamlar muhtemelen hacklendi ve çaktırmıyor parasını bizim depositlerden çıkartıyor sorun yaşayan yüzbinlerce insan var.
full member
Activity: 475
Merit: 127
yanda chat var btc-e yi anımsatıyor bana  Lips sealed
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Öncelikle geçmiş olsun. Yobit te baya bir süre işlem yaptım daha önce ama şu sıralar ne durumda tam bilmiyorum bundan bir iki hafta önce mecburen bir işlem gerçekleştirdim. Herhangi bir sorun olmadı. Senin işlemde in progress te gözüküyor. Muhtemelen eline geçer. Bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ancak sonucu bize de bildirirsen seviniriz. Son zamanlarda sıkıntı yaratmayan borsa kalmadı gibi.
full member
Activity: 616
Merit: 118
arada sırada kullanırım sorun yaşadığım zamanlarda spoortta başvurdupğumda hızlı bir şekilde çözüldü sorunum
jr. member
Activity: 68
Merit: 6
VOXXO | New ICO for Music
Hocam gecmiş olsun. arada sen yokla, işin peşini bırakma, sonuçta ortada senin paran var.
newbie
Activity: 32
Merit: 0
Yobitten daha geçen hafta içi 4 ETH çektim ve sıkıntısız geçti hesabıma. Bazen yoğunluk sebebiyle 4-5 saati buluyor ama 2-3 gün normal değil tabi ki. Destek bildirimine geçte olsa döneceklerdir diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Bir dönem 7-8 ay kadar yobit kullandım ve içinde o dönem bayağı hacimli işlemler yaptım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Withdraw yapınca mailinize onay maili geliyor onu onayladınız mı acaba?
member
Activity: 630
Merit: 37
dostum öncelikle geçmiş olsun umarım sorunun çözülür lakin şu piyasadaki en boktan borsayı bulup onunla çalışmak için çok mu uğraştın : /
sr. member
Edit: Bugün 4.998 LTC göndermişler tam 24 gün sonra gönderdiler hiç umudum kalmamıştı göndermezler diye tahmin ediyordum fakat bugün göndermişler ama bu borsayı kullanmanızı yinede tavsiye etmem gördüğünüz gibi bu tarz bir sorunla karşılaşınca yapabileceğiniz hiçbir şey yok

26.01.2018 Tarihinde Yobit borsasından cüzdanıma 4.998 LTC çekme talebinde bulundum 1 saat geçtikten sonra LTC cüzdanıma hala gönderilmemişti bu durumu Yobit ile iletişime geçip onlara bildirdim fakat Yobit destekten cevap yazmadılar şu anda 3 gün geçti hala LTC cüzdanıma göndermediler Yobit desteğinden de geri dönüş yapılmadı hala
Bu borsa dolandırıcıdır KESİNLİKLE KULLANMAYIN

Konuyu yabancı bölümünde de açtım https://bitcointalksearch.org/topic/m.29035241 bu borsaya güvenip para filan yatırmayın

işlemleri fotoğrafını paylaşıyorum sizde inceleyebilirsiniz

Pages:
Jump to: