Pages:
Author

Topic: Yobit hesabımı blokladı! 1.64 miktarında btcye ulaşamıyorum! - page 2. (Read 280 times)

jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Aç gözlülük bu olsa gerek. Yobit bende eskiden kullanıyordum ama 1 senedir kullanmıyorum tehlikeli çünki.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
yobıt hesabının blocklanmasından çok yobıtte 1,6 btc nın olmasına şaşırdım açıkcası.

7 günde param 2 ye katlanıyordu risk aldım
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Yobit gerçekten çok tehlikeli bir borsa geçen gün invest box da olan Liza tokenleri 10 da 1 oranında azalttılar. Baya cüzdanlardaki tokenleri 10 a böldüler ama tokenlerin değeri 10 a katlamadı. Yani herkes zarar etti. Aslında güzel çalışan bir sistem ama ters yakalandiginizda müşteri hizmetlerinden yardım almanız çok zor. Ben kısa bir süre Liza token aldım ve sattım 0.1 geç mi 0.25 olarak çektim ama ondan sonra fiyatı hızla düşmeye başladığı için kalan ufak kısım boşa gitti. Bence hiç bulaşmayın kurt kapanı dolu orada. Ters yakalanirsaniz mahvolursunuz. Bir sorunum oluşmuştu support a yazdım 1 ay geçti cevap veren olmadi. Olmayacak da büyük ihtimalle
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
yobıt hesabının blocklanmasından çok yobıtte 1,6 btc nın olmasına şaşırdım açıkcası.
newbie
güzel bir kazanç yakaladığım için yobit'e geçtim. lütfen arkadaşlar bana yardımcı olun
member
Activity: 322
Merit: 14
binance gibi bir borsadan yobit gibi kıytırık bir borsaya niye geçersiniz ustam. umarım en yakın zamanda açılır ve çeker kurtulursun.
newbie
Arkadaşlar merhaba,

Aklımın ucuna böyle bir şey yaşayacağım gelmezdi.

Binance borsasından, yobit borsasına btclerimi taşıdım.
4-5 gün her şey çok güzel ilerliyorken. Chat odasından coin düşüyor satıp alttan alın. Yazma sebebimle 21 nisan tarihinde hesabım bloklandı.
50 den fazla ticket açtım. Yazan eden dönen yok. banlandığımda hesabın bugün yani 28.04.2018 tarihinde açılacağı yazıyordu.
Lakin açılan bir hesap ortada yok. Bütün birikimim buydu ve 1 haftadır yüzüm gözüm çökmüş durumda.

https://twitter.com/ahmetbodurcom/status/990147520914509824

Twitterdan böyle bir mesaj attım bugün. Umuyorum bu iş çözülür. Lütfen sizde yardımlarınızı esirgemeyin.
Pages:
Jump to: