Pages:
Author

Topic: yobit imza geliri - page 2. (Read 3686 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
April 11, 2016, 02:59:58 AM
Postlarım görünüyor ama para vermiyor. Neden böyle oldu?
full member
Activity: 280
January 06, 2016, 11:47:20 AM
3 mbtc yi görür görmez konuyu koştum çektim Cheesy ne olur ne olmaz Cheesy
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
January 06, 2016, 11:31:46 AM
Evet arkadaşlar sorun çözülmüştür an itibariyle bir an önce aktarın tekrar falan olmadan dursun köşede 3-5 mbtc Cheesy
Evet sorunu halletmişler. İlginç ama. Endişelenmiştim bende limit falan mı koydular diye.
full member
Activity: 154
January 06, 2016, 08:57:29 AM
Evet arkadaşlar sorun çözülmüştür an itibariyle bir an önce aktarın tekrar falan olmadan dursun köşede 3-5 mbtc Cheesy
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
January 05, 2016, 05:30:28 PM
20 mesaj gayette asosyal olmadan cıkabiliyor inan bana yeterki birazcık bilgi olsun ve ingilizce tabi şuan tek sıkıntı ödeme alamamak Cheesy
Başlarda kolay gelir ama insan her şeyden belirli bir süre sonra sıkılıyor. Bu ister çok sevdiği bir yemek olsun ister çok sevdiği bir giysi. Sonuç olarak elbet bir gün sizde post atmak ne kadar zor demeye başlayacaksınız.😃
full member
January 05, 2016, 05:15:54 PM
yobit katıldığım ilk imza kampanyasıdır.
bana göre her taze üyenin yobit.net de belli bir süre pişmesi gerekir.
imza gelirinin direk exchange hesabına aktarılması, ordan gelen 3 kuruşlar ile ilk alt-sat denemeleri için çok eğlenceli ve güzel bir ortamdır.
user level ınız yükseldikten sonra başka kampanyalara gitmekte fayda var ama yobit bir şeyler öğrenmek için iyidir.

açıkcası haklısınız hocam yobitte kalmak isteyen kişi asosyalin önde gidenidir yahu bana göre günde 20 mesaj offf offf Cheesy
Niye 20 mesaj atsın ki hocam. Sizde bir diyince öldürdünüz. O kadar mesaj atmasına ne gerek var. Sonuçta günde 5-8 mesaj atsa yeter. Yani çok zorlayıpda motoru yakmanın bir mantığı yok bence. 😃

Yok hocam anlatmak istediğim noktayı anlamadınız asosyal adam sürekli girip yazıp ödemesini alıp yardırır düşüncesinde dedim bazı kampanyalarda haftalık üst sınıf var ya ona hitaben Cheesy
full member
January 05, 2016, 05:14:19 PM
20 mesaj gayette asosyal olmadan cıkabiliyor inan bana yeterki birazcık bilgi olsun ve ingilizce tabi şuan tek sıkıntı ödeme alamamak Cheesy
legendary
January 05, 2016, 05:07:45 PM
imza gelirinin direk exchange hesabına aktarılması, ordan gelen 3 kuruşlar ile ilk alt-sat denemeleri için çok eğlenceli ve güzel bir ortamdır.
user level ınız yükseldikten sonra başka kampanyalara gitmekte fayda var ama yobit bir şeyler öğrenmek için iyidir.

açıkcası haklısınız hocam yobitte kalmak isteyen kişi asosyalin önde gidenidir yahu bana göre günde 20 mesaj offf offf Cheesy
Niye 20 mesaj atsın ki hocam. Sizde bir diyince öldürdünüz. O kadar mesaj atmasına ne gerek var. Sonuçta günde 5-8 mesaj atsa yeter. Yani çok zorlayıpda motoru yakmanın bir mantığı yok bence. 😃
full member
January 05, 2016, 04:38:13 PM

legendary
Activity: 3206
Merit: 1525
January 05, 2016, 04:29:02 PM
sr. member
Activity: 658
Merit: 252
January 05, 2016, 03:49:30 PM
Ne kadar doğru bilmiyorum araştırmadım ama şöyle bir duyum aldım. 0.01 btc altında withdrawal yapılamayacakmış diye. Bunun bu yaşadığınız sıkıntıyla ilgisi var mıdır bilemiyorum.
Böyle olursa kendileri kayıp eder bence. Çünkü ben yobit imza kampanyasında olduğum zaman dicede tüm btc yi yiyordum. Sürekli az miktarlar ile oynadığım için hiç umursamıyordum bile. Ama böyle olursa benim gibi yapacak çok az kisi olur.

aynen neredeyse 15 mbtc falan aldım imzadan hepsi diceye gitti can sıkıntısından öyle olursa sallarım clouda Cheesy

İnşallah değildir. Zaten üç kuruş para veriyorlar onu da binbir zorluk çıkartmasınlar artık.
full member
January 05, 2016, 03:22:32 PM
Ne kadar doğru bilmiyorum araştırmadım ama şöyle bir duyum aldım. 0.01 btc altında withdrawal yapılamayacakmış diye. Bunun bu yaşadığınız sıkıntıyla ilgisi var mıdır bilemiyorum.
Böyle olursa kendileri kayıp eder bence. Çünkü ben yobit imza kampanyasında olduğum zaman dicede tüm btc yi yiyordum. Sürekli az miktarlar ile oynadığım için hiç umursamıyordum bile. Ama böyle olursa benim gibi yapacak çok az kisi olur.

aynen neredeyse 15 mbtc falan aldım imzadan hepsi diceye gitti can sıkıntısından öyle olursa sallarım clouda Cheesy
full member
January 05, 2016, 03:21:40 PM
inşallah değildir bari insan bir duyurur olacaksada ama inşallah o duyum yanlış çıkar .
legendary
January 05, 2016, 03:19:54 PM
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
January 05, 2016, 03:17:07 PM
full member
January 05, 2016, 12:52:18 PM
aynen şuan bendede çalışmıyor tuhaf umarım alabiliriz

ana konuda birisi şey demiş en geç yarın düzelir . En fazla 3 gün çalışmadığı olmuştu diye.
full member
January 05, 2016, 10:43:19 AM
aynen şuan bendede çalışmıyor tuhaf umarım alabiliriz
full member
January 05, 2016, 09:05:32 AM
Bende imza kampanyasına dahil olduğumdan beri hiç çekmemiştim bu konuyu denemek istedim fakat bende aynı şekilde çekemiyorum şansıma daha hiç yararlanmamışım Cheesy

Biriksin hocam iyice öyle çek değilse boşa gidiyor birşeyde kullanamıyorsun

Şimdi burda biriken parayı çekmek istersem benim yobit hesabıma mı geliyor yoksa direk btc adresime mi yüklenicek kazandığım bitcoinler?

yobit teki walletine geçiyor oradan aktarabiliyorsun 0.0002 fee kesiyor orası ayrı bi muamma
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
January 05, 2016, 08:48:09 AM
Bende imza kampanyasına dahil olduğumdan beri hiç çekmemiştim bu konuyu denemek istedim fakat bende aynı şekilde çekemiyorum şansıma daha hiç yararlanmamışım Cheesy

Şimdi burda biriken parayı çekmek istersem benim yobit hesabıma mı geliyor yoksa direk btc adresime mi yüklenicek kazandığım bitcoinler?
full member
January 05, 2016, 07:26:46 AM

Pages:
Jump to: