Pages:
Author

Topic: Yobit imza kampanyası - page 4. (Read 1612 times)

member
Activity: 365
Merit: 40
April 22, 2019, 12:55:26 PM
İyi bi kampanya yapmışlar bayadır böyle kampanya yapan imza görmüyordum. Gerçi ben katılayacam ama en azından Sr. Member ve üstleri katılır bizim girdiğimiz imzalarda pek rütbeli olmaz Cheesy
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
April 22, 2019, 12:50:16 PM
Günde 20 mesaj atacagımı sanmam haftada o rakama ulasırım buyuk ihtimalle ancak direk ödeme yapması buyuk avantaj. maksat damlasın. cok iyi bir proje cıkmadıgı surece sonuna kadar kalırım.

Hocam İngilizce kabul ediyor yalnız ama dikkat etmeniz lazım benim şimdiden 2 mesaj silindi bile local saymıyorlar. Halbuki dikkat etsem bile yinede globalde zor oluyor. Bunu Local yapmamaları kötü olmuş zaten verdikleri ödeme de düşük aslında.
Kurallara yazmamıslar local sayılmaz falan diye. Globalde yazmaya basla yobiti gordukleri an sikayet ederler. gecen yobit kampanyasında az hesapmı banlandı.

ne zaman olmuştu bu kampanya. 2015 de de yapmış yobit bir imza kampanyası
sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
April 22, 2019, 12:33:34 PM
Ben sildim imzayı. globalde işsiz lavuk cok adam işi gücü birakıp sizi bozuk yazıyorsunuz baskasını kopyalıyorsunuz falan diye sürekli metada rapor ediyor. Gecen kampanyada cok insanın canı yandı 3 kuruş kazanıcam diye hesabı yalan etmenin anlamı yok. Günde 20 mesaj bildiğin spam olur imzada olanlar dikkat etsin kendine.

Metada bu konu tartışılmaya başlanmış bile.Smiley Hatta oylamaya açmışlar ama büyük bir bölümü bunun için bir yaptırım olmaması gerektiğini söylemiş.Eğer bu tarzda bir kural gelecekse moderatörler hariç herkes banlanır yazmışlar.
sr. member
Activity: 814
Merit: 258
April 22, 2019, 12:13:43 PM
Ben sildim imzayı. globalde işsiz lavuk cok adam işi gücü birakıp sizi bozuk yazıyorsunuz baskasını kopyalıyorsunuz falan diye sürekli metada rapor ediyor. Gecen kampanyada cok insanın canı yandı 3 kuruş kazanıcam diye hesabı yalan etmenin anlamı yok. Günde 20 mesaj bildiğin spam olur imzada olanlar dikkat etsin kendine.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
April 22, 2019, 04:32:19 AM
Günde 20 mesaj atacagımı sanmam haftada o rakama ulasırım buyuk ihtimalle ancak direk ödeme yapması buyuk avantaj. maksat damlasın. cok iyi bir proje cıkmadıgı surece sonuna kadar kalırım.

Hocam İngilizce kabul ediyor yalnız ama dikkat etmeniz lazım benim şimdiden 2 mesaj silindi bile local saymıyorlar. Halbuki dikkat etsem bile yinede globalde zor oluyor. Bunu Local yapmamaları kötü olmuş zaten verdikleri ödeme de düşük aslında.
Kurallara yazmamıslar local sayılmaz falan diye. Globalde yazmaya basla yobiti gordukleri an sikayet ederler. gecen yobit kampanyasında az hesapmı banlandı.

Yazmamışlar ama benim attığım local olan yazıların hiç biri sayılmamış 8 post attım 6 sayılmış ingilizce olarak o yüzden dedim. Aynen riskli bende başka bir tane bulursam ona geçerim bunla uğraşılmaz gibi az çok ingilizcemiz olsun veya olmasın inceliyorlar raporluyorlar sanırım sıkıntı olabilir hesabı riske atmaya değmez.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
April 22, 2019, 04:04:29 AM

hero member
April 22, 2019, 03:45:14 AM

hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
April 22, 2019, 03:22:21 AM
İngilizce post kabul eden imza kampanyalarından uzun zamandır uzak duruyorum, ana forumda çok kolay adam harcıyorlar, bu hesaplara sahip olabilmek için o kadar emek verdikten sonra üç kuruş para kazanacağım diye ban yeme riskini alamam. Katılanlara başarılar dilerim.
member
Activity: 532
Merit: 22
April 22, 2019, 02:16:31 AM

Benim de rütbem yetse şuan için bende katılırdim. En azından ödemesi garanti hemde BTC olarak ödüyor. Stake com çok fazlaydı şimdi de yobit çıktı. Garanti kazançlar her zaman iyidir.
full member
Activity: 658
Merit: 153
April 21, 2019, 06:39:55 PM
Postlarınızdan garanti kazanç istiyorsanız güne yayın postlarınızı bir saatte bile atmayın 20 postu nolcak ya her 2-3 saatte 3-5 post atsanız bile yeterli bi kere giriyim bi saatte 20postu tamamlıyım günü bitiriyim kafalarına girmeyin hesap gider postlarda sayılmayabilir.
member
Activity: 322
Merit: 32
April 21, 2019, 04:20:38 PM
Kampanyanın sonu hüsran olmuş local postların sayılmaması ile. Yobit fazla agresif bir kampanya yaptı ve bence günün sonunda bir kısmı mutlu ederken aynı oranda nefret edenler çoğalacak. Global forum çakallarla dans etmek gibi kesinlikle hesabı riske atmaya değmez...
member
Activity: 1106
Merit: 25
April 21, 2019, 12:18:44 PM
Yobit gerçek reklam yapmak isteseydi şöyle 3-5 hafta yapacak ve az da olsa her yeri ve herkesi kabul edecekti. Ya da belli limit koyacakti. Böyle sadece global dersen olmaz bizim gibileri de alsaydı iyi olurdu.  Cheesy
hero member
Activity: 938
Merit: 501
April 21, 2019, 12:14:39 PM
40 yılda bir güzel kampanya gelmiş ama ortalık birbirine girdi. Stake.com’un gözünü seveyim adamlar az ödüyor falan ama tertemiz lokalde kendi halimizde yazıp geçiyoruz kazasız belasız Smiley
hero member
April 21, 2019, 11:50:49 AM
Bu imza yüzünden, farkında olmadan hesabını tehlikeye atan çok olacak sanırım. Aman dikkat edin arkadaşlar, global'de yamuk bir durum olmasın sonra.
Ben zaten yazmayı seven biri olduğumdan, illa şu kadar yazacam diye zorlamıyorum kendimi hiçbir kampanyada. Amaç da bu olmalı zaten. Çok yazmaya çalıştıkça boş şeyler yazılabiliyor. İnsanda bıkkınlık da oluyr. Hele ki İngilizce gerekliyse daha da zorluk çekiliyor... Tehlikeli sularda yüzmek istemeyenler benim imzamı düşünebilirler. Local'de aklıbaşında mesaj atan herkese açık. Haftalık BTC ödemesi yapıyor. Senior, Hero ve Leg. rütbelerine öncelik verilmiş.

Amazixin değilmi bu sizin dediğiniz imza kampanyası? Zaten bir kampanyada kendinizi ne kadar zorlarsanız o kadar çok saçmalama durumu olur o yüzden bazen dediğiniz gibi çok kasmayacaksın. Bende bir nevi girdim ama bu şeyi tamamlamam zor belki kısa süre sonra değiştirebilirim belli olmaz.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 21, 2019, 11:09:55 AM
Bu imza yüzünden, farkında olmadan hesabını tehlikeye atan çok olacak sanırım. Aman dikkat edin arkadaşlar, global'de yamuk bir durum olmasın sonra.
Ben zaten yazmayı seven biri olduğumdan, illa şu kadar yazacam diye zorlamıyorum kendimi hiçbir kampanyada. Amaç da bu olmalı zaten. Çok yazmaya çalıştıkça boş şeyler yazılabiliyor. İnsanda bıkkınlık da oluyor. Hele ki İngilizce gerekliyse daha da zorluk çekiliyor... Tehlikeli sularda yüzmek istemeyenler benim imzamı düşünebilirler. Local'de aklıbaşında mesaj atan herkese açık. Haftalık BTC ödemesi yapıyor. Senior, Hero ve Leg. rütbelerine öncelik verilmiş.
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
April 21, 2019, 10:50:11 AM
Benimde dün attığım 10 postu silmişler. Bir dahaki sefere geçici ban falan çakarlar kesin.

Silinen Post mesajı 1 dakikada 10 tane gelmiş. Belli ki okumuyorlar bile. Yobit imzasını gördükleri anda tek tek o üyenin postlarına sil deyip geçiyorlar. Zira ben hiç birini mantıksız sallama falan yazmam. İngiliz değilim ama İngilizcem'de fena değildir ayrıca... Her an vazgeçebilirim imzadan açıkçası.

Hocam bu arada attığın silinen postlar kaç satırdı?  ben baktım  baya uzun uzundayıda yazıyorsun.   silinenler kısa mıydı?

slinenlerden en kısalardan 1-2 örnek koysana buraya mesaj olarak gelmiştir inbox'a

bende de 3 tane silmiş. ama çok kısaydı
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
April 21, 2019, 10:46:48 AM
Uzun zamandır tadımız tuzumuz kalmadı, coinlerimi hiç satmadım öyle bekliyorlar. Hadi başlayalım tekrar yobit ile. Artık gelsin şu boğa

Ortalık karıştı

Düzen bozuldu

Yetiş ya BETECE  yetiş ya  Yobit

full member
Activity: 546
Merit: 100
April 21, 2019, 10:14:31 AM
Günlük 20 post atılması ve SR ve üstü rütbelerin kampanyaya katılması kötü olmuş, postu silinen arkadaşların durumu da ayrıca dikkat çekilmesi gereken bir başka husus. Özetle dikkatli olmakta fayda var.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
April 21, 2019, 10:10:34 AM
Yahu bu sokuklar sadece banamı post başı 0,00005 ödüyor. Bakıyorum kimse yakınmıyor bir kaç kez sordum herolar normal ödeme alıyor . Nasıl bir sans var bendede anlamadım.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
April 21, 2019, 08:14:37 AM
Kim silmiş neden silmiş tam olarak anlamadım ama ingilizce atılan postlar da dikkatli olunması lazım. Günde 20 post bana aşırı zor geliyor açıkcası 20 post atıp btc yobit hesabına yatacakmı merak ediyorum bitmixer gibi olabilir buda daha sonrasında..

Bir kampanya yöneticisi falan atarlarsa kimse kalmaz açıkcası.

Bende yakında bir kampanya yöneticisi atayacaklarını düşünüyorum. Ben hiç heves etmedim bu kampanya ya. İngilizce yazabilen buyursun yazsın Smiley
Konuda paylaşılan meta konusunda kan gövdeyi götürmüş. çok eğlenerek okudum.
Pages:
Jump to: