Pages:
Author

Topic: Yoksa ilk Kurban mı ? Ethereum Classic (ETC) sona mı yaklaşıyor? - page 2. (Read 311 times)

jr. member
Activity: 252
Merit: 2
Bende bu habere üzülenlerdenim. Galiba bunun sebebi piyasanın eski emektar coinlerinden olması. O bile sarsılıyorsa bazı token bozuntularına neler olacağını göreceğiz.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bir sürü coin ara ara delist haberleri geliyor. Birde bu tuz biber oldu. Demek ki çoğu altcoin silinip gidecek. Zaten etc yi hiç beğenmezdim ama yine de piyasa için kötü oldu.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Neden se bu haberi okuduğumda üzüldüm, hiç bir zaman etc  yi alıp 1 - 2 gün bile tutmadım sıcak gözlede bakmadım ama hep takip ettiğim bir koindi  fiyatıyla hep ilgilenirdim, bir gün çok yükselcek diyede çok düşünmüşümdür ama hiç 50 doların üstüne çıkmadı... Dev ekibininde dediği gibi forktan kalan artık...

Nedense ben de üzüldüm. Belki birkere alıp satmışlığım vardı ama ETC bu piyasanın bir sembolü gibiydi. Yani artmasa da öyle durmasını tercih ederim.
newbie
Activity: 101
Merit: 0
Neden se bu haberi okuduğumda üzüldüm, hiç bir zaman etc  yi alıp 1 - 2 gün bile tutmadım sıcak gözlede bakmadım ama hep takip ettiğim bir koindi  fiyatıyla hep ilgilenirdim, bir gün çok yükselcek diyede çok düşünmüşümdür ama hiç 50 doların üstüne çıkmadı... Dev ekibininde dediği gibi forktan kalan artık...
member
Activity: 103
Merit: 10
Ethereum Classic (ETC) geliştiricileri projeden ayrılıyor !!

Ethereum Classic, finansman uzmanları çeşitli finansman sorunları nedeniyle projeyi terk ettiği için risk altında. Duyuru ETCDEV’in resmi Twitter hesabında yapıldı. Konuya yönelik duyuruda şu ifadeler yer alıyor:

Ne yazık ki ETCDEV mevcut durumda çalışmaya devam edemiyor ve mevcut faaliyetlerimizin kapatıldığını duyurmak zorundayız.

Geliştiriciler, birkaç hafta önce kripto para piyasasının bir kez daha çöktüğünü ve ekibi düşük fiyatlarla baş başa kalması nedeniyle mali sorunlarla karşılaşmaya başladıklarını açıkladı.

Haberleri takiben ETC fiyatı 3,6 dolara düştü
ETCDEV konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Ekosistemdeki yatırımcılara dışarıdan gelenleri de ekledik. Ayrıca topluluk fonu da yaptık. Fakat bunlardan hiç birinde kısa vadeli finansmanı sağlamada başarılı olamadık.

Ne kadar fork'tan kalan artık gibi görünsede etc, belli bir desteğin sahibiydi, bu desteği olmasına karşın böyle bir karar alındıysa bu bir çok altkoinide aynı yola itebilir !!

Kaynak: ETCDEV’in resmi Twitter hesabında yapıldı.
Yazı Kaynak: https://kriptoparahaber.com/ethereum-classic-etc-sona-mi-yaklasiyor-gelistiriciler-projeden-ayriliyor.html
Pages:
Jump to: