Pages:
Author

Topic: Youtube premium yeni özellik-Tarayıcıdan video indirme - page 2. (Read 128 times)

full member
Activity: 854
Merit: 113
Şu an Youtube Premium hesabım var ve bana da çıkmıştı sol altta bir şeyler ama hızlıca kapatmıştım bakmadan. Meğerse böyle güzel bir özellikten bahsediyormuş.  Grin  19 Ekim'e kadar denemeye açık olduğu yazıyor. Ayrıca Google Chrome, Opera ve Microsoft Edge tarayıcılarının son sürümlerinde mevcutmuş. Mozilla Firefox'ta bu desteğinin sunulmaması ilginçmiş. Bende bu tarayıcıların hepsi de yüklü şu an zaten de. Aktif bir Opera kullanıcısı olarak bunu deneyeceğim bakalım. Aslında Youtube gibi video deryası olan ve çok popüler bir mecraya çok daha önceden böyle bir özelliğin getirilmesini beklerdim. Sırf bu özellik yok diye kim bilir kaç kişi Youtube'dan video indirmek için çeşitli programlar kullanmışlardır. Umarım sıkıntısız bir şekilde özellik full sürüm olarak kullanıma sunulur. Kullanıcıların büyük bir kısmı bundan faydalanır şüphesiz.
hero member
Activity: 1288
Merit: 961
Youtube premiumda daha önce telefonlarımıza video indirme özelliğini aktif etmişti şimdide bunu tarayıcıdan indirmek için aktif etmeye başlamış. Beta aşamasında olan bu özellik bazı kullanıcılara sunuluyor. Kendi hesabımda baktığımda dene diyor ancak yeni bir hesapta ücretsiz denemeyle bakayım dediğimde izin vermedi belki aramızda reklamlardan sıkılıp premiuma geçen varsa deneyebilir. www.youtube.com/new adresinde bakabilirsiniz. Ayrıca iOS'ta pencere içinde pencere şeklinde başka bir yeniliği de var galiba malum ios kullanmadığım için bilmiyorum Cheesy
Pages:
Jump to: