Pages:
Author

Topic: Yüksek Getirili Risksiz Bitcoin Ticaret Fonu [MesutCan][Net Kar %100 fon bitti] - page 2. (Read 11328 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
İşlerimden dolayı Fonlarımı satmak istiyorum. Teşekkür ediyorum...

Bitcoin Adresim : 16eLMNj2NNsf4kVkcdFDMfKYvE734Pvsr9

https://blockchain.info/tr/tx/e9c12e241c5a63b780ef0db4ad7ede90f63e956e9e258efee6df109d792e12c9

Kişisel cüzdanımdan geçtim bekletmemek için . Teşekkür ediyorum

Toplam 60 adet satışını yapmıştır 0.0078 fiyatından

HartmaniA %19.38 kar elde etmiştir.

Fondan Çıkışı yapmadan önce ki tabloyu buraya koyuyorum

27.09.2016
hero member
Activity: 953
Merit: 504
İşlerimden dolayı Fonlarımı satmak istiyorum. Teşekkür ediyorum...

Bitcoin Adresim : 16eLMNj2NNsf4kVkcdFDMfKYvE734Pvsr9
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
Fon Fiyatları ve Getirisi Güncellenmiştir Fona Yatırım Sağlayan Herkese Teşekkür Ederiz ,

27/09/2016 Fiyatı :

Günlük Olarak Fon Fiyatları Güncellenecektir

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %56

hero member
www.mesutcandemir.com.tr
Fon Fiyatları ve Getirisi Güncellenmiştir Fona Yatırım Sağlayan Herkese Teşekkür Ederiz ,

21/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %54

Duyuru : Fon Pozisyonları tam kapatıldığında fon fiyatları güncellenecektir. Genellikle 1 gün içerisinde güncellense de bu süre uzayabilmektedir. Fonun büyüklüğü sebebiyle tamamen risksiz işlemler yaptığımızdan kar oranları düşmüştür
hero member
www.mesutcandemir.com.tr

18/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %50

hero member
www.mesutcandemir.com.tr

11/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %48.4

Bu tarz bir fonun aynısı bile açılabilir hatta kar marjı biraz daha düşük tutulup daha stabil pozisyonlarda gelir elde edebilirsiniz. Yada fonlar belli günler elinde tutanlara kar payı ödemesi yapılabilir örneğin 1 btclik fon alıp 1 ay fondan çıkmayacağı tahütü verene daha yüksek bir gelir vaad edebilirsiniz. Ancak bu durum bazı çevrelerden ponzi gibi algılanabilir.

2.fon için önerilerinizi değerlendirmeye aldım, daha otomatikleştirilmiş kazanacı iyileştirilmiş bir fon olacak, Kendi performansımı şuan için düşük buluyorum, Piyasaların volatilitesinin şuan da yüksek olması ve altcoinlere kötü yansıması kazancı düşürüyor, Riske girmemek adına işlem yapmıyorum,

Duyuru : Bayram tatili boyunca günlük olarak kazançlar eklenmeye devam ediyor. Bayram tatilinden sonra fon tablosu ve fiyatları güncellenecektir.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Bu tarz bir fonun aynısı bile açılabilir hatta kar marjı biraz daha düşük tutulup daha stabil pozisyonlarda gelir elde edebilirsiniz. Yada fonlar belli günler elinde tutanlara kar payı ödemesi yapılabilir örneğin 1 btclik fon alıp 1 ay fondan çıkmayacağı tahütü verene daha yüksek bir gelir vaad edebilirsiniz. Ancak bu durum bazı çevrelerden ponzi gibi algılanabilir.
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
minimum 100 değilde 5-10 adet satmak isteyen yokmu ya bizde 3-5 bişiler alsak Cheesy
Kimsenin satmak isteyeceğini düşünmüyorum.

bir kaç aya kadar bu fon %100 getiriye ulaştığında tamamen tasfiye mi edeceksiniz?
yoksa ana para ödemesi yapıp karı içerde tutarak bir round daha mı yapacakınız?

%100 ' e ulaştığında fon tamemen ödemeler yapılıp bitirilecek, Yeni Fon için yeni bir konu hazırlanacak
Ama dediğinizi oylayabiliriz. Ana paralar geri ödenip kazandıkları kar ile yeni fona katılmak isteyenler olabilir, Hepsini geri isteyende olabilir
2.fon için önerileriniz varsa dikkate alacağız
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
bir kaç aya kadar bu fon %100 getiriye ulaştığında tamamen tasfiye mi edeceksiniz?
yoksa ana para ödemesi yapıp karı içerde tutarak bir round daha mı yapacakınız?
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
minimum 100 değilde 5-10 adet satmak isteyen yokmu ya bizde 3-5 bişiler alsak Cheesy
hero member
www.mesutcandemir.com.tr

10/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %48

hero member
www.mesutcandemir.com.tr

09/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %47.6

hero member
www.mesutcandemir.com.tr

08/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %47.2

hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent

07/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %46.6

hocam şov yapmışsın yine. emeğine sağlık. kısa sürede hedefimize ulaşırız inş. kolay gelsin.
hero member
www.mesutcandemir.com.tr

07/09/2016 Fiyatı :

Bugün itibariyle Yüzde Getirisi : %46.6
hero member
www.mesutcandemir.com.tr

06/09/2016 Fiyatı :

hero member
www.mesutcandemir.com.tr

05/09/2016 Fiyatı :

hero member
www.mesutcandemir.com.tr
mesut, bana basitce soyleyebilir misin, 0.4 btc ile girsem 4 ay sonra kac btc m olacak?

Bu fona ilk açıldığında 0.4 BTC yatırdığınız varsayarsak şuan yatırdığınız tutar 0.58 BTC olacaktı , yeni fona katılmayı düşünebilirsiniz biz fonlarımızı hedefe ulaşınca sonlandırıyoruz bu fonda ise %100 hedefini tutturmayı hedefliyoruz
Edit : İmla hataları düzeltildi mobildeydim
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
mesut, bana basitce soyleyebilir misin, 0.4 btc ile girsem 4 ay sonra kac btc m olacak?
hero member
www.mesutcandemir.com.tr

04/09/2016 Fiyatı :

Pages:
Jump to: