Pages:
Author

Topic: Yüksek Lisansda Bile Torpil Mi ?? Yok Artık.. - page 2. (Read 251 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
"Yüksek Lisansda Bile" mi?
Bile derken? Yüksek lisans doktora ülkemizde çok önem verilen ehemmiyet gösterilen alanlar değil. Ayrıca eş dost tanıdık işlerinin en fazla döndüğü eğitim alanları. Bu konularda anlatacak çok şeyim var ama yazasım hiç yok...
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
türk bilimine torpil hizmet etmeyecek liyakatın önemsendiği bir  yerde refah ve teknolojik bilimsel ilerleme görülür bunu bilmemiz şart.

Bu sorunun kaynağı birkaç tweet atarak ya da bağırıp/çağırarak çözülebilecek bir şey değil. Türkiye'de herkes her şeyin farkında, birileri işine geldiği gibi davranıyor ve o birilerinin umurunda dahi değilsiniz. Bu ülkede torpil olmasının en büyük sebebi herkesin Türklüğünü ve kültürünü unutup farklı gruplaşmalara gitmesidir. Halbuki, bir grup olarak Türk olduğumuzu kabul etseydik 82 milyonun arasında kayırabileceğimiz kimse yoktu. Şimdi, benim grubum senin grubum diyen insanların olduğu üç tarafı denizlerle çevrili bir bokun için yüzüyoruz.

Yok X aşireti yok Y cemaati yok Z partisi, siz kim köpeksiniz türklük dışında kendinize ad çekiyosunuz aq evlatları.
Herkesin adamı var, herkes birilerine paspas çekiyor, herkes susuz köpek gibi dili dışarda s....'ya yatmayı bekliyor. ülke ne hale geldi, emeği geçen herkesin aq.
legendary
Activity: 1946
Merit: 1310
yıllar önce yakınım .... sınavına girdi herşeyi tamdı 4 tane profun sözlü sınavına girdi ve sınav çıkışı olumsuz sonuçlandı proflardan birine yemek sonrası neden olumsuz olduğunu sorduğunda yaşın o kademe için çok genç cevabı aldık  Cheesy

şaka gibi bir ülkeyiz. adam zihin olarak seni arşa bile taşına vermezler.
member
Activity: 854
Merit: 20
Son girdiğim Yüksek Lisans Sınavında almayan Gazi üniversitesini Memurlar nete resmini çekip attım birkaç vekile mail attım gazi üniversitesine attım hesaba alan olmayacak ama işte sesimizi duyuralım en azından sessiz kalmamış olayım dedim.
Bir sınav düşünün  40 kişi alınacak 27 başvuru var sınava 20 kişi girmiş ve bu sınavda ilk 5 i almıyorsun ? sebebi nedir acaba ?? benim çok zoruma gitti yani kendimi övmek için demiyorum ama vallahi  sınavı yapandan daha bilgiliydim sınavı yapan adam nereden mezun olduğu belli olmayan bi biyoloji mezunu asıl mesleği aslında bu bile değil gelmiş bize ahkam kesiyor ayıp yani sen belediyeye eleman almıyorsun türk bilimine torpil hizmet etmeyecek liyakatın önemsendiği bir  yerde refah ve teknolojik bilimsel ilerleme görülür bunu bilmemiz şart. aşağıya başvuru tablosunu ve sonuç tablosunu ekliyorum el insaf !! hırsımı alamadım kaç gündür buraya da konu açtım gazide tanıdığı olan varsa iletir belki ! teşekkürler
Başvuru tablosu :

Sonuç :
Pages:
Jump to: