Pages:
Author

Topic: Yükseliş Başladı Hayırlı Olsun 2017 ile Aynı Teknik/Sosyal Göstergeler - page 2. (Read 632 times)

member
Activity: 476
Merit: 31
Başladı başladı şaka değil bakın görün bu tarih önemli bir tarih inşallah 27 şubata kadar etf kararı açıklanana kadar artış devam edip üstüne bir de sec ten olumlu bir adım alırsa uçarız
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
en az 1 hafta daha devam ederse bu çıkış ve 200 milyar usd olursa toplam hacim ondan sonra belki asıl yukarı hareket başlar ama işte ordanda gene geri vites yapabilirler.
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
fakat şaka maka dört bin doların üzerine attı kendisini bitcoin. yıl sonuna kadar devam ederse tekrar altı bin doları da görebilir.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Şakası bile güzel aslında. Hasret kalmışız valla şöyle başlıklara Cheesy Geçen sene bu zamanlar burası şenleniyordu 20,000 dolara yaklaştığında. 50,000'e kadar yolu var deniyordu vay be ne günlermiş. Panikle kredi çekip yüksekten BTC alanlar vardı; daha da yükselecek umuduyla. O da işin kötü yanıydı. Şimdi aynı adamlar şu fiyatlardan almaya korkar oldular. Böyle de kötü bir psikoloji yarattı.
member
Activity: 322
Merit: 32
Boğa gelse bile millet inanmayacak duruma geldi artık. Yalancının evi yanmış kimse inanmamış derler piyasa bizi ters köşe yapa yapa güven diye bir şey bırakmadı. Millet 3000 dolar altı görmeden yükselmez diyor ama bunu bekleyenleri de ters köşe yapacaklar bence...
jr. member
Vadeli işlemler neredeyse tüm piyasalarda var. Sadece bitmex veya başka bir vadeli işlemlere bağlamayın düşüşü. Marketlerin yani piyasaların bir döngüsü olur.
jr. member
Activity: 462
Merit: 1
Kartopu misali büyüyebilir de bu yükseliş, daha önce olduğu gibi keriz silkeleme de olabilir. Herkes izliyor ama işte birileri alıyor ve fiyat artıyor ne kadar geç almaya başlarsak o kadar yükselmeye devam eder.
member
Activity: 1256
Merit: 43
Bu bitmex denen illet var olduğu sürece boğanın gerçeğe dönüsme ihtimali yok zaten, boyle sakalarla birbirimizi kekleriz ancak..
Ne zamanki standart traderler, kaldıraççılardan daha baskın hale gelirse iste o zaman belki bir yükselis bekleyebiliriz. BTC ne zaman kafayı kaldırsa tepesine vuruyorlar hemen.
full member
Activity: 910
Merit: 105
2 ay önce 6500 dolardı Bitcoin ve biz sövüyorduk hacim yok piyasa rölantide diye. Bugün 3200'den 4000'e kendini attı diye bayram ediyoruz. Ne lanet bir piyasa bu ya. Şimdi yine düzeltiyorlar yine düşürürler 2 gün önceki yerine.
member
Activity: 574
Merit: 34
aynen bende öyle düşünüyorum bunu yükselişten saymam zaten Cheesy yarılanma olana kadar böyle gider gelir satanları tutanları ayırcaklar böyle böyle diye tahmin ediyorum. Belki hiç alakası olmayan bir şey de olabilir piyasaya bir güven yok şu doğrultuda gidiyor demek imkansız sadece tahmin dayanak da yok. Ama düzelecektir mutlaka bir gün o güne kadar da elden geldiği kadar toplamak alttan alttan hiç belli olmaz. Çok iyi yerlere gelecek diye düşünüyorum bu boğa da.
full member
Activity: 1049
Merit: 210
Crypto Trader
Öğlen 129 millyar usd yi zorladılar.Totalde şimdi 121 milyar usd civarında.Bizde önceden zararlar fazla olduğu için alım satım yapmayıp izleme modundayız.Yeni alanlara hayırlı olsun çıkış devam ederse sorun yokda onlar için ama işte gene sağ gösterip sol vururlarsa piyasa 100 milyara geri dönmeye çalışırsa kaybedenler kulübune katılmaya hak kazanırlar.Üye alımına devam ediliyor. Cheesy
member
Activity: 406
Merit: 12
Piyasa temkinli olmayı öyle güzel öğretti ki, herhangi bir yükselişe karşı bile dikkatli olmak gerektiğini hepimiz biliyoruz artık. Boğa meselesine gelince o kadar çabuk olacağını düşünmüyorum. Bir süre daha bekleriz gibi. Stop loss kullanımına dikkat etmek lazım. Aksi halde bu çıkışların düzeltmeleri fena terste bırakabilir.
full member
Activity: 658
Merit: 153
Böyle başlıkları görünce modum düşüyor iki yükselme görüyoruz hep standart hemen başlık açılıyor yükselme başladı boğa geliyor vb arkadaşım geliyorsa gelsin bize geliyor herkes de görüyor daha niye belirtiyorsunuz böyle başlıklardan sonra piyasa tekrar düşüşe geçiyor.
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
İyi bir gidişat var gözüküyor gibi. böyle devam ederse istikrarı bozmadan beni şaşırtabilir ve yanıltabilir ve emin olun buna en çok ben sevinirim umarım bu şekilde devam eder zararlarımız bir nebze olsun geri döner ve rahat bir nesef alırız hadi hayırlısı bakalım .
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
tam yükseliyor derken aynı rakamlara gerilemesi pek iç açıcıc değil , keriz sirkeleniyor diyenmi ararsın , boğa , balina muhabbetleri baydı zaten. adamlar istedigi gibi oynuyorlar.  akıllı olan kazanır.

yarışmacı arkadaslara basarılar  Grin
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
Sebebi bilinmeyen yükselişmi olur.Silkeleme yaptılar topladılar hala topluyorlar.Siz bekleyin 7k-8k olduğunda alırsınız.Bakkt'a girdiğinde tırmanış hızlanır.Birçok borsada işlem gòrecek bakkt
 sayesinde.Sen almazsan yeni yatırımcı alır.
jr. member
hazır başlığı da açılmışken söylemekte fayda var. bu yükseliş kimseyi aldatmamalı ve gaza getirmemeli. sebebi bile bilinmeyen yükseliş oldu.
member
Activity: 532
Merit: 12
güzel tuzak kuruyor yavşak balinalar kim bilir kaç kişi düşecek boğa geldi diye zıplayıp birden güzel bir dump gelebilir her an

İnşallah gelmez hocam. Bugün BTC nin yükselişini gördüm tıpkı sizin düşündüğünüz gibi ne zaman gömerler diye düşünmeye başladım. Umarım yaniliriz da piyasa yeşillenir.
member
Activity: 434
Merit: 14
Öyle güzel ayar çekiyorlar ki herkes vay anasını yine treni kaçırdık diyor Smiley Herkesin ne yükselişi dediği anlarda yavaş yavaş çıkıp tavan yaptırıyorlar..Geçen sene sonu forumda çok sayıda Waves fanı varken bu yıl bütün sene boyunca Waves'le ilgili konu bile açılmadı..3 hafta önce 1 dolar altını gösterip sonra kademeli olarak 4 dolarlara çıkardılar..Ben kimsenin yakaladığını sanmıyorum bu çıkışı.
member
Activity: 462
Merit: 10
Zaten kimsede inanmamıştır rahat ol yükseliş başladığında senin ruhun bile duymaz ilk günlerinde. Hiç ummadıpı anda başlar yatırımcının.
Pages:
Jump to: