Pages:
Author

Topic: Yükseliş mi Geliyor? - page 9. (Read 2999 times)

member
Activity: 224
Merit: 10
July 05, 2018, 05:37:56 PM
Yükselişin geleceğini tahmin etmek artık geçekten iyice zorlaştı. Minik yükselişler görsek de uzun süreli olamıyor maalesef.
Bu nedenle yükseliş başladığında da sakin kalmakta fayda var bence. Bekleyip gidişatı iyice gözlemlemek gerekiyor.
jr. member
Activity: 106
Merit: 2
July 05, 2018, 04:12:14 PM
martın 17sinden beri batıyoruz maşallah Cheesy
member
Activity: 127
July 05, 2018, 04:06:48 PM
tam geliyor derken ters bir haber fiyat inmesine sebep oluyor sert boğa yükselişi ne zaman?
full member
Activity: 490
Merit: 105
July 05, 2018, 02:53:14 PM
şu anda piyasanın en çok beklediği ve en çok ihtiyacı olan şey zaten Yükseliş bu gelince hepimize sürpriz bir zamanda gelecektir ama gelmesi ne kadar gecikirse Biz o kadar olumsuz etkileniyoruz.
full member
Activity: 378
Merit: 102
July 05, 2018, 08:43:54 AM
Bukadar emin olmayın bence, 2 günde boğa geliyor demek baya yanlış bir düşünce, nisan ortasında başlayan artışlar da 2 hafta sürmüştü fakat boğaya dönüşememişti ve daha sert düşüşler görmüştük.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
July 05, 2018, 08:15:20 AM
evet sevgili cnım kardeşim yükselişin yavaş yavaş geldiğini soyleyebiliriz ve artık yacvaş btc nin yukarı gideceğini düşünüyorum bazen düzeltme yapıp gidecektir ilk hedef 10000$ dolar olacaktır
member
Activity: 364
July 05, 2018, 05:40:03 AM
Bu senenin başından beri yükseliş beklemekten yorulduk resmen. Küçük kıpırdanmalar umut veriyor ancak uzun süreli bir yükselişe ihtiyacımız var. Umarım kısa süre içinde bu yükselişi görebiliriz.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
July 05, 2018, 05:13:31 AM
Martta beklenen yükseliş ancak şimdi gelebildi. Az az ama sürekli hale gelen bir artış dönemine girdiğimizi düşünüyorum arada düzeltmeler olacaktır ama artık dibe inme evresi geride kaldı bence.
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
July 05, 2018, 04:46:49 AM
bence balina olmak zor değil. işlemleri manuel olarak yapmıyorlar sonuçta. ağırlıklı bota talimat veriyor. onların uzun vade ve gün içi kazanım hedefleri var. planlarını uygulamak için sabrediyorlar sanıyorsunuz ama her gün parayı kırıyor. ne kadar uzun sürerse sürsün her türlü yolunu buluyorlar.
full member
Activity: 406
Merit: 158
July 05, 2018, 04:45:04 AM
Yükselişler gelse bile insanların içinde artık hep şüphe var nasıl olsa düşürürler diye, oyüzden artışlar gelse biz çok sonraları anlarız gibime geliyor, tabi her proje 3-5 kat yapar gerçekten bişeyler görürüz o zaman ayrı.
member
Activity: 504
July 05, 2018, 02:57:47 AM
Bence henuz konuşmak için erken daha FBI incelemesi varmış altcoinleri inceleyecekler üzerlerinde yasa dışı işlem yapıldığı ile alakalı haberler dolanıyor ve inceleme başlatılmış. Piyasaya yansıdığı an bence 4k ya yolculuk başlar.
member
Activity: 194
July 05, 2018, 02:53:32 AM
Bu sefer 8500usd yi görecek gibime geliyor. Sonrasında 10000usd bence psikolojik sınır. Geçerse durumlar güzel olur. Şu altcoinler daha fazla kendilerini toplarlar
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
July 04, 2018, 09:33:47 PM
ethereum 12 Haziran 2017'de 400 dolar barajını ilk defa aştıktan sonra aradan geçen 1 yıldan fazla sürede hala bir sindirim yapamamışa benziyor ama bu mantıksız! tamam 20 dolardan 400'e çıkması büyük olaydı ama yeter gayri daa!  o kadar altcoin, ether bazında işlem görüp bu vatandaşın ağını kullanıyor. O ath'den yaklaşık 5 ay sonra yeni ath gelmişti, son ath'nin ardından aradan neredeyse 8 ay geçti ama hala tık yok! pes artık

btc'ye bakacak olursak 12 Haziran 2017'de 3k sınırına dayanmıştı, 2 ay içinde 3k barajını aşıp ardı ardına yeni ath'ler gelmişti ve 17 Aralık 2017'den bu yana düşüyor. Yaklaşık 8 aydır kendi tepe noktası ile dip fiyatları arasında bir sindirim yaşanıyor. kripto alanında en bilinen ve en çok kullanılan para birimi olması hasebiyle zirvedeki yerini koruyor.

Bence artık yavaş yavaş şu "eskiden bu fiyattı bee" muhabbetini bırakıp geleceğe yelken açma vakti geldi, aksi taktirde "içine doğru sıçmak" tabiriyle özetleyebileceğimiz yıldız patlaması gibi bir olayla yok olup gidecek. Şu an piyasa tam manasıyla bir "kara delik", geçtiğimiz pump dönemindeki patlamayla içine aldığı tüm parayı kara delik gibi yutuyor.

"Güneş kütlesindeki yıldızların iç basıncı, kütleleri çok büyük olmadığı için kütle çekim kuvvetini bir noktadan sonra durdurabiliyor. Örneğin kendi Güneş'imiz için konuşursak, Dünya'nın boyutlarına kadar çöktükten sonra çökme eylemi duracak."Peki bir yıldızın kara delik olana kadar çökmesi için kütlesinin en az ne kadar olması gerekiyor" diye soracak olursanız da, Güneş'in en az 15-25 katı kadar bir kütleye sahip olması lazım. Bu durumda yıldızın iç basıncı bu kadar büyük bir kütlenin çöküşünü hiçbir noktada durduramayacak ve yıldız adım adım kara deliğe dönüşecek."

Her ne kadar alakasız gibi görünse de bir "yıldızın" kara delik olabilmesi için belirli bir kütleye sahip olması gerekiyor. Kripto piyasası henüz kara delik olacak büyüklükte bir piyasa değil o nedenle bu durum geçici bence! Son etapta marketcap 800'lerden 230'lara kadar gerilemişti ve düşüş durmuş gibiydi yani kendi kendine kütle çekim kuvvetini durdurabildi.

Son olarak: eğer piyasa artmazsa kafayı yiyip başka mecralara yöneleceğiz gibi bir his var içimde Cheesy
member
Activity: 294
Borderless for People, Frictionless for Banks
July 04, 2018, 08:58:22 PM
Artik biraktim portfolyome bakmayi valla. Ne kaman yukseliyor desk tam tersi oluyor ve cakiliyoruz nedense.. Artik bakmiyorum!
full member
Activity: 322
Merit: 102
July 04, 2018, 07:21:22 PM
sürekli geliyor geliyor diyoruz da böyle devam ederse daha var gibi görünüyor. bu zamanlarda sabretmekte fayda olduğunu düşünüyorum. sabreden kazanır.
full member
Activity: 728
Merit: 151
July 04, 2018, 06:46:25 PM
bildiğim kadarı ile binance apisinde sıkıntı yok..ne olduğu belirsiz botlara api kodlarını giren hesap sahibinin mallığı var ortada..binance derhal müdahale edip çekimleri askıya aldı diye biliyorum..btc ile alakası yok olayın..doğrudan binance ın bir suçu da yok..bu kadar bariz tuzaklarla piyasa panik satışı yapmaması lazım..yavaş yavaş bağışıklık gelişiyor bu durumlara karşı..bugün btc 200 $ daha arttı mesela
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
July 04, 2018, 05:51:03 PM
ne zaman şimdi başlıyor dediysek ardından bir kötü haberle tekrar güven sarsılıyor. son olarak binance api sıkıntısı ile güven tekrar kırıldı.
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
July 04, 2018, 05:12:51 PM
Yazının içeriğini daha önce de çok severek okumuştum. Başlığa gelecek olursak zaten fazla söze gerek yok, yükseliş anlamında ne gelen var ne giden Grin Şu son birkaç gündür olan kıpırtıya fazla güvenemiyorum açıkçası piyasa son zamanlarda çok gitgelliydi.
member
Activity: 336
Merit: 13
July 04, 2018, 07:41:21 AM
ben zirveler için 2 yıl bekleyeceğimizi dusunuyorum. o zamana kadar kim öle kim kala.
member
Activity: 392
Merit: 11
July 01, 2018, 02:21:56 PM
Artık gelmesi gerek yoksa bu yılı tamamen çöpe atmak zorunda kalacağız. Beklentime uygun ilerliyor eğer g20'den kötü bir haber gelmezse kalıcı ve uzun vadeli yükselişe başlayacağını düşünüyorum. Umarım çok sert olmaz da altcoinlere olumsuz etkisi olmaz.
Pages:
Jump to: