Pages:
Author

Topic: Zasady forum oraz wytłumaczenie systemu rang - page 2. (Read 48848 times)

newbie
Activity: 68
Merit: 0
w takim razie co daje ten activ?czy to tylko ze jestes czesciej online daje ci ci mozliwosc szybszego przeskoczenia rangi?
newbie
Activity: 23
Merit: 0
Raczej standardowe zasady nic nowego Roll Eyes. Jeżeli chodzi o zasady na anglojęzycznym to tez przeczytałem.
full member
Activity: 448
Merit: 100
September 01, 2017, 04:00:02 AM
#23
Przeczytane, zrozumiane  Wink
Pozdrawiam
full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
Napisz 14 postow to zobaczysz Tongue ....zmartwie Cie ale tak to nie działa...musisz troche popisac nim przeskoczysz na level2- najlepiej napisz do malevolent on to liczy jesli chodzi o polskie forum na pewno Ci wytlumaczy Smiley

Generalnie kiedys ktos napisal ze 1 post = 1 activ no ale tak nie jest i całe szczescie na dobra sprawe Smiley
To prawda, tak zdecydowanie nie jest - znalazłem na amerykańskich subach wyjaśnienie jak to działa (ilość postów x czas spędzony na forum coś tam coś tam). Jednak po spędzeniu na forum już kilka dobrych godzin i po postowaniu dość aktywnie nadal nie otrzymałem wyższej rangi nie mam pojęcia czemu Tongue. Jakoś super mi na niej nie zależy, no ale przydałoby się iść do góry a nie w dół!

Racja kolego Wink
member
Activity: 112
Merit: 10
bros over blockfolios
Napisz 14 postow to zobaczysz Tongue ....zmartwie Cie ale tak to nie działa...musisz troche popisac nim przeskoczysz na level2- najlepiej napisz do malevolent on to liczy jesli chodzi o polskie forum na pewno Ci wytlumaczy Smiley

Generalnie kiedys ktos napisal ze 1 post = 1 activ no ale tak nie jest i całe szczescie na dobra sprawe Smiley
To prawda, tak zdecydowanie nie jest - znalazłem na amerykańskich subach wyjaśnienie jak to działa (ilość postów x czas spędzony na forum coś tam coś tam). Jednak po spędzeniu na forum już kilka dobrych godzin i po postowaniu dość aktywnie nadal nie otrzymałem wyższej rangi nie mam pojęcia czemu Tongue. Jakoś super mi na niej nie zależy, no ale przydałoby się iść do góry a nie w dół!
full member
Activity: 322
Merit: 100
Napisz 14 postow to zobaczysz Tongue ....zmartwie Cie ale tak to nie działa...musisz troche popisac nim przeskoczysz na level2- najlepiej napisz do malevolent on to liczy jesli chodzi o polskie forum na pewno Ci wytlumaczy Smiley

Generalnie kiedys ktos napisal ze 1 post = 1 activ no ale tak nie jest i całe szczescie na dobra sprawe Smiley
full member
Activity: 518
Merit: 106
Co to znaczy "pereakreditatsii"?

Dobre pytanie... czy po 14 postach dostaje się następny member rank?
newbie
Activity: 9
Merit: 0
Jakie tu są zasady?


Musisz napisać 14 postów dla rankingu


Co to znaczy "pereakreditatsii"?
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Jakie tu są zasady?


Musisz napisać 14 postów dla pereakreditatsii rankingu



Dzięki za info. :DDD


Pozdrawiam
full member
Activity: 448
Merit: 140
Jakie tu są zasady?


Musisz napisać 14 postów dla pereakreditatsii rankingu
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Witam,
W końcu znalazłem kroki jak postępować na tym forum, wcześniej przez przypadek dodałem post w innym temacie i dostałem odpowiedz od moderatora:
"A reply of yours, quoted below, was deleted by a Bitcoin Forum moderator. Posts are most frequently deleted because they are off-topic, though they can also be deleted for other reasons. In the future, please avoid posting things that need to be deleted."

Ale człowiek uczy się przez całe życie  Wink Wink
full member
Activity: 322
Merit: 100
To sa zasady dzialu polskiego, zbior nieoficjalnych zasad ogolnego forum znajduje sie tutaj:

https://bitcointalksearch.org/topic/unofficial-list-of-official-bitcointalkorg-rules-guidelines-faq-703657

Dzieki wielkie
Przyda sie na pewno
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
To sa zasady dzialu polskiego, zbior nieoficjalnych zasad ogolnego forum znajduje sie tutaj:

https://bitcointalksearch.org/topic/unofficial-list-of-official-bitcointalkorg-rules-guidelines-faq-703657
full member
Activity: 322
Merit: 100
Znajde gdzies full regulamin po polsku ?czy te 7.p. to wszytsko ?  Huh Huh Huh
newbie
Activity: 2
Merit: 0
właśnie przeczytałem Wink
newbie
Activity: 14
Merit: 0
Przeczytaj regulamin
newbie
Activity: 32
Merit: 0
No w sumie są takie standartowe zasady jak na każdym innym forumie Smiley
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Okay, dziękuję Tobie za wyjaśnienie i wszystkiego dobrego z mojej strony! Warto mieć na uwadze to, co napisałeś powyżej.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Tak. Tyczy się to głównie jak coś sprzedajesz lub oferujesz jakąś usługę i Twoje tematy stają się bardziej widoczne od innych. Bez znaczenia czy jest to jakiś "update", obniżka, zwykłe "podbijam", możesz to robić nie częściej niż raz na 24 godziny.

Jak ktoś myśli, że ja nie zorientuje się, jak ktoś będzie podbijał co 3 godziny i poprzednie podbicie od razu kasował, to jest w błędzie. Ale to raczej jest problem dotykający angielską, bardziej aktywną część forum.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
O co chodzi z podbijaniem tematów? Czy polega to na celowym zamieszczaniu postów tak, aby temat wskakiwał na pierwszą pozycję w danym dziale?
Pages:
Jump to: