Pages:
Author

Topic: Futbol Transfer Haberleri ve Söylentileri 2023-2024 (Avrupa&Dünya, Tüm Ligler) - page 6. (Read 4389 times)

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
ben sezon başından beri galatasaray'ı birkaç adım önde görüyordum ama son maçlarda alınan skorlar ve daha önemlisi transfer dönemindeki isabetli tercihleri nedeniyle fenerbahçe'yi birkaç adım önde görmeye başladım...

valla çok harika transferler de yok aslında, yaşını başını almış iyi futbolcuları harika bir şekilde kullanarak şampiyonluğa yürüyen bir teknik direktör var karşımızda... benim görüşüm öyle ki ismail kartal galatasaray'ın başında olsaydı açık ara lider bir galatasaray izleyebilirdik veya beşiktaş'ın başında olsaydı şampiyonluk yarışının ucundan kıyısından tutunmuş bir beşiktaş izleyebilirdik...

fenerbahçe'nin bugünkü başarısı kuşkusuz ortak bir çalışma ama aslan payı ismail hocanın...
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Bu yaz için Mbappe ve Haaland sesleri yükselmeye başladı. Mbappe'nin Real Madrid'in yolunu tutacağı yönünde söylentiler artıyor. Bu tabi ilk defa olan bir şey değil ancak son günlerde biraz daha ilginç haberlerden bahsedilmeye başlandı. Sözde Mbappe Real Madrid ile çoktan şartlarda anlaşmış ancak resmi açıklamayı yapmak için sezon sonunu bekliyormuş. Buna açıkçası pek inanasım gelmedi.  Smiley

Real Madrid için eğer Mbappe transferi olmazsa Haaland'a yönelebileceği söyleniyor. Haaland'ın bu yıl itibariyle aktifleşecek olan bir serbest kalma bedeli var. 200 milyon euro gibi bir bedel ile alınabilir olacak.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Bonucci ve Kruniç transferleri sonrası defans hattını bir deneyim yuvasına dönüştüren Fenerbahçe şimdi ise ileriye bir kanat forvet veya asıl forvet tarzı bir oyuncu bakmaya başladı.Çünkü umut nayir ve batshuayi büyük ihtimalle bu dönem ayrılacak.Ayrılığını ise bunların yerine forvet alınarak doldurulması gerekecek.Partizan'ın forveti saldanha namı diğer çakma firminho düşünülüyor.Alınırsa güzel iş yapabilir ve genç olduğu için iyi bir performans gösterirse güzel fiyata okutulur ileride.

Firminoya çok benziyor çocuk ben de sizin yazdığınızdan sonra araştırarak öğrendim. Umut sevdiğim bir oyuncu ama Dzeko ve Batshuayi arkasında kaldığı için yeterli şans bulamadı bana göre şu an fredin yanına bir oyuncu olabilir kanatlarımız iyi görünüyor Kruniç ve Bonucci transferi sonrası şampiyonluk iddiamız daha da yukarıya çıkıyor hele Çağları da alırsak efsane kadro kurarız
Yeterli şans buldu fakat bulduğu şansları iyi değerlendiremedi.Belki son kez kupa karşılaşmasında 11 başlar ve orada gösterdiği performansla durumlar değişebilir ama zannetmiyorum. Batshuayi ise pas yeteneği yani akan oyunda paslaşmayı yapabilen oyuncu değil.Dzeko'dan bitiriciliği belki daha iyi olabilir ama dzeko şuan ki takıma daha oturan bir forvet.Fredin yanına kruniç geldi.Kruniç ile birlikte efsane bir ikili olabileceklerini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
biz bonucci'nin üstüne kruniç'i de alarak gerçekten güzel bir takım oluşturduk. stoper bölgesi olarak hala çağlar'ın ismi geçiyor ama bence bu sezon alınmaz diye düşünüyorum. forvette ise saldanha ve benzema ismi geçiyor. benzema takıma gelirse çift forvet olarak oynaman gerekecek. ne dzeko ne de benzema yaşları büyük olsa da fenerbahçe'de yedek oynamak istemeyeceklerdir. bence benzema'ya gerek yok. şayet bu takım avrupa'da güzel işler başarırsa bundan sonra, maddi durum hariç, oyuncu transferi konusunda çok daha değişik isimlerle gündeme gelebiliriz.

Ara transfer döneminde ihtiyacımız olan bölgelere kaliteli transferler yaptık. Şimdi takımdan göndermemiz gereken futbolcularla ayrılmamız gerekiyor. Samet ve Umut Nayir bu takımda süre bulamaz. Batshuayi yedek olarak beklemeyi sorun ediyor. Zajc ve Mert Hakan bu takımın seviyesinde değil. Takımdan göndermemi gereken futbolcular da kalabalık bir liste oluşturuyor. Maaş yüklerinden ve oynamadıkları için oluşturdukları hoşnutsuzluklardan kurtulmalıyız. Takımın kimyasına zarar vermelerini engellemeliyiz. Bu futbolcuları satamıyorsak kiralık olarak takımdan göndermeliyiz.
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
galatasaraylı abdülkerim için bayern münih iddiaları vardı ama bayern eric dier ile anlaşmış. abdülreis bence ligin en iyi yerli stoperi hatta en iyi stoperi ama bayern biraz abartı olmuş gibi geldi. bir de önümüzdeki yıllarda ligde yerli statüsü değişeceği için galatasaray'ın elindeki en iyi yerliyi bu şekilde satması pek de mantıklı olmayabilirdi. düşünsenize bayern'in ilk 11'inde 2 tane türkiye liginden stoper oynuyor.
Kim Min-Jae, Süper lig standartlarının üstündeydi zaten. Yanındaki oyuncuyu da seviye yükselten bir stoperdi. Sanırım Vitor Pereira’nın yaptığı az iyi işlerden birisi onu Türkiye’ye getirmekti. Bir de 19 yaşında Mısırlı bir Omar vardı o çocuğa ne oldu acaba? O da Kim gibi iyi oynarsa Fenerbahçe stoper sorununu uzun süre yaşamaz.

Abdülkerim’e gelince, çok iyi bir stoper ancak Bayern bence de çok fazla iddialı olmuştu. Nitekim Dier transferi bazı şeyleri anlamamıza yetti. Yine de Maguire’dan çok daha iyi Abdülkerim bence. Koy ManU’ya oynar.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
galatasaraylı abdülkerim için bayern münih iddiaları vardı ama bayern eric dier ile anlaşmış. abdülreis bence ligin en iyi yerli stoperi hatta en iyi stoperi ama bayern biraz abartı olmuş gibi geldi. bir de önümüzdeki yıllarda ligde yerli statüsü değişeceği için galatasaray'ın elindeki en iyi yerliyi bu şekilde satması pek de mantıklı olmayabilirdi. düşünsenize bayern'in ilk 11'inde 2 tane türkiye liginden stoper oynuyor.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Bonucci ve Kruniç transferleri sonrası defans hattını bir deneyim yuvasına dönüştüren Fenerbahçe şimdi ise ileriye bir kanat forvet veya asıl forvet tarzı bir oyuncu bakmaya başladı.Çünkü umut nayir ve batshuayi büyük ihtimalle bu dönem ayrılacak.Ayrılığını ise bunların yerine forvet alınarak doldurulması gerekecek.Partizan'ın forveti saldanha namı diğer çakma firminho düşünülüyor.Alınırsa güzel iş yapabilir ve genç olduğu için iyi bir performans gösterirse güzel fiyata okutulur ileride.

Firminoya çok benziyor çocuk ben de sizin yazdığınızdan sonra araştırarak öğrendim. Umut sevdiğim bir oyuncu ama Dzeko ve Batshuayi arkasında kaldığı için yeterli şans bulamadı bana göre şu an fredin yanına bir oyuncu olabilir kanatlarımız iyi görünüyor Kruniç ve Bonucci transferi sonrası şampiyonluk iddiamız daha da yukarıya çıkıyor hele Çağları da alırsak efsane kadro kurarız
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
legendary
Cashback 15%
biz bonucci'nin üstüne kruniç'i de alarak gerçekten güzel bir takım oluşturduk. stoper bölgesi olarak hala çağlar'ın ismi geçiyor ama bence bu sezon alınmaz diye düşünüyorum. forvette ise saldanha ve benzema ismi geçiyor. benzema takıma gelirse çift forvet olarak oynaman gerekecek. ne dzeko ne de benzema yaşları büyük olsa da fenerbahçe'de yedek oynamak istemeyeceklerdir. bence benzema'ya gerek yok. şayet bu takım avrupa'da güzel işler başarırsa bundan sonra, maddi durum hariç, oyuncu transferi konusunda çok daha değişik isimlerle gündeme gelebiliriz.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Bu aralar ortalık Real Madrid ile ilgili transfer dedikodularından geçilmez bir hale geldi. Kylian Mbappe daha geçenlerde geleceği hakkında acele bir karar vermeyeceği yönünde açıklamalarda bulunmuştu. Buna rağmen Mbappe'nin Real Madrid ile sözleşme konusunda anlaştığı ve transferin yazın tamamlanacağı yönünde haberler girmeye başladı bazı haber kaynakları. Fakat şimdi de AS'ın bir haberini gördüm ve onda da diyor ki Mbappe işinin yatma ihtimaline karşılık Real Madrid Haaland için girişimlerde bulunabilir.  Grin

Klasik söylentiler yine başladı işte ama ben Mbappe'yi Real Madrid'de görmeyi isterim. Kariyerinde büyük bir adım atmak istiyorsa bence daha prestijli bir ligde oynaması onun için daha iyi olur.
legendary
Belki yeniden Sergen Yalçın olabilirdi, yine de bence tecrübeli ve kaliteli bir ismi transfer etti hoca olarak, Beşiktaş için kolay olmayan şey kadroyu ayarlamak, hoca isterse Pep olsun, kadro adam akıllı değilse bir şey yapılamaz, Beşiktaş zor zamanlardan geçiyor, sene sonunda artık bir şeyler yapma peşine düşerler,

sergen'den şenol'a, şenol'dan sergen'e kısır bir döngüye girmiştik, sergen olmadığı için mutluyum ben, hatta neredeyse yatalak durumda olan lucescu'ya ve hatta onun sürekli olarak tavsiye ettiği oğlu razvan'a da razıydım yani... :)

kadro kalitesi konusunda getirdiğiniz eleştirilerin hepsine katılıyorum, nerede emekli piyangosu arayan bir futbolcu varsa veya ömrünün geri kalanını tekerlekli sandalyede geçirmek zorunda kalan bir futbolcu varsa hepsini transfer ettik. bu kadroyu ne pep ne de klopp adam edemez, bu sezon ve muhtemelen önümüzdeki sezon akıbetimiz belli... bu yüzden, genç ve gelecek vaat eden veya bize kim min-jae gibi isimleri kazandırabilecek vitor pereira gibi isimleri görmeyi tercih ederdim şahsen...
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
Fernando Santos oldukça ilginç ve başarılı da bir teknik direktör. İlginç olma sebebi zamanında Ronaldo'yu kesen teknik direktör olarak bilinmesi.  Grin  Başarılı yanına gelince de Portekiz'i çalıştırırken hem bir kez Euro şampiyonası hem de bir kez Uluslar Ligi şampiyonu oldu. Bunun dışında Porto'yu çalıştırdığı zamanlarda da aldığı kupalar var. Beşiktaş artık iddialı ve şampiyon bir teknik direktöre sahip ama bakalım takıma uyum sağlama konusunda ne kadar başarılı olacak. İlk maçında çok iyi bir iş çıkardıklarını söylemeliyim ama sezonun geri kalanını da bekleyip göreceğiz.

adamın ronaldo'yu kestiği maçlarda portekiz 6-7 gol attı ama öte yandan ronaldo da kesilecek bir adam değildi... ronaldo gibi futbolculara sahip olmak zor gerçekten, fernando santos kolay bir iş yapmamış.

açıkçası, beşiktaş'ta başarılı olabileceğini sanmıyorum, yaşı ve idealleri onu türkiye gibi bir ülkede mücadele içinde tutmaya yetmeyebilir (yetmez), burada bir başarı kazanması çok zor ama daha önemlisi burada kazanacağı bir başarının kariyerinde hiçbir önemi olmayacak, bence saygı duyulması gereken bir isim ama keşke daha genç ve başarıya aç biri ile anlaşma sağlansaydı...
Belki yeniden Sergen Yalçın olabilirdi, yine de bence tecrübeli ve kaliteli bir ismi transfer etti hoca olarak, Beşiktaş için kolay olmayan şey kadroyu ayarlamak, hoca isterse Pep olsun, kadro adam akıllı değilse bir şey yapılamaz, Beşiktaş zor zamanlardan geçiyor, sene sonunda artık bir şeyler yapma peşine düşerler,
legendary
Fernando Santos oldukça ilginç ve başarılı da bir teknik direktör. İlginç olma sebebi zamanında Ronaldo'yu kesen teknik direktör olarak bilinmesi.  Grin  Başarılı yanına gelince de Portekiz'i çalıştırırken hem bir kez Euro şampiyonası hem de bir kez Uluslar Ligi şampiyonu oldu. Bunun dışında Porto'yu çalıştırdığı zamanlarda da aldığı kupalar var. Beşiktaş artık iddialı ve şampiyon bir teknik direktöre sahip ama bakalım takıma uyum sağlama konusunda ne kadar başarılı olacak. İlk maçında çok iyi bir iş çıkardıklarını söylemeliyim ama sezonun geri kalanını da bekleyip göreceğiz.

adamın ronaldo'yu kestiği maçlarda portekiz 6-7 gol attı ama öte yandan ronaldo da kesilecek bir adam değildi... ronaldo gibi futbolculara sahip olmak zor gerçekten, fernando santos kolay bir iş yapmamış.

açıkçası, beşiktaş'ta başarılı olabileceğini sanmıyorum, yaşı ve idealleri onu türkiye gibi bir ülkede mücadele içinde tutmaya yetmeyebilir (yetmez), burada bir başarı kazanması çok zor ama daha önemlisi burada kazanacağı bir başarının kariyerinde hiçbir önemi olmayacak, bence saygı duyulması gereken bir isim ama keşke daha genç ve başarıya aç biri ile anlaşma sağlansaydı...
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
PSG'nin Sacha Boey ile ciddi olarak ilgilendiğine dair haberler var. Ligimizde Ferdi Kadıoğlu ile birlikte en beğendiğim sağ beklerden biri. Bu iki futbolcunun Avrupa'ya transfer olma ihtimali çok yüksekti her zaman. Sacha Boey'in zamanı gelmiş gibi görünüyor. PSG Nordi Mukiele'nin ayrılışını Sacha Boey ile telafi etmek istiyor.

Ara transfer dönemindeki transferler normalden biraz daha pahalı olur. Galatasaray 20 milyon euro'nun üzerinde bir gelir kazanabilir bu transferden. Galatasaray'da oynarken birkaç kere Fransa milli takımına çağrılsaydı daha yüksek transfer bedellerini de konuşuyor olabilirdik.

Bu arada Sacha Boey sakatlığı bahane edilerek Sivasspor kafilesinden çıkarıldı.

Sacha Boey'i takımda tutmamız bizim için çok zor olacaktı zaten ki bu haberlere şaşırmıyorum. Örneğin Arsenal gibi birtakım büyük Premier Lig kulüpleri de Sacha Boey'i yakından izliyor diye biliyorum. Arteta da geçenlerde ara transfer dönemini boş geçmeyecekleri yönde bir açıklama yapmıştı diye hatırlıyorum. Dolayısıyla Sacha Boey için birden fazla teklif görebiliriz.

Açıkçası onun hemen satılmasını istemem ama kendisi de daha büyük bir takımda oynamayı tercih eder diye tahmin ediyorum. Bari güzel kar etsek de yerini sağlam başka bir oyuncuyla doldurabilsek.  Smiley
hero member
Activity: 1036
Merit: 619
Leonardo Bonucci transferi Fenerbahçe için müthiş bence. Bu sene Fenerbahçe yaşlı oyuncuların en kaliteli olanlarını kaptı diyebiliriz. Tadic, Dzeko, Bonucci. Her oyuncu kendi mevkisinin lideri olabilecek potansiyeli taşıyor ligde. Genç savunmacıların Bonucci’den öğreneceği altın bilgiler var eminim. Bu yüzden Fenerbahçe gençleri çok şanslı. Ligde de stoper sorunu böylelikle ortadan kalktı diyebilirim. Mutlaka oynayacak 2 stoper bulurlar artık.
sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
PSG'nin Sacha Boey ile ciddi olarak ilgilendiğine dair haberler var. Ligimizde Ferdi Kadıoğlu ile birlikte en beğendiğim sağ beklerden biri. Bu iki futbolcunun Avrupa'ya transfer olma ihtimali çok yüksekti her zaman. Sacha Boey'in zamanı gelmiş gibi görünüyor. PSG Nordi Mukiele'nin ayrılışını Sacha Boey ile telafi etmek istiyor.

Ara transfer dönemindeki transferler normalden biraz daha pahalı olur. Galatasaray 20 milyon euro'nun üzerinde bir gelir kazanabilir bu transferden. Galatasaray'da oynarken birkaç kere Fransa milli takımına çağrılsaydı daha yüksek transfer bedellerini de konuşuyor olabilirdik.

Türkiye’den gitmesini istemem ama yani hem kendi ülkesi, hem de en büyük takımlardan birisi söz konusu olunca bundan bir iki sene sonra biz diyeceğiz ki bir zamanlar Sasha boey Türkiye’de oynamıştı vay be falan, keşke Türk statüsünde olup milli takım düzeyinde de oynayabilseydi, Ferdi ile birlikte uzun yıllar bek sorunu yaşamazdık 
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.

sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
legendary
Cashback 15%
reis ile 6 aylık sözleşme imzalanıp 1,3 milyon euro verecekmişiz. bu herifler pro, bu yüzden 6 ay oynayacağım diye gelip yatacağını düşünmüyorum. djiku yok, becao zaten revirci olduğu için boşluğu güzel bir şekilde doldurur. kendisi için yaşlı denilmiş ama takımın gol kralı dzeko, asist kralı ise tadiç. bu iki isim pek de genç değil dostlar:))) sene başında ramos için hayaller kuruluyor türkiye'de. ramos'un da pek genç bir hali yok.
legendary
portekizli hoca ile anlaşmışız, jorge mendes dönemi yine başlar mı beşiktaş'ta?

bol sıfırlı paraları sağa sola basıp kulübü yine batağa çeker miyiz?

portekizliler futbolda gerçekten çok yetenekliler ama menajerlik işlerinde de bir o kadar mahirler ve biraz çeteleşmiş gibiler. yani, demem o ki yine q7, simao, fernandes vs. gibi bir sarmala düşersek bu defa kulübü araplara ya da çinlilere satmak zorunda kalabiliriz. umarım, hasan arat ve ekibi bu defa daha temkinli ve daha akıllı davranır.

fernando santos hakkında ise bir eleştirim yok, adamın kulüp kariyeri kısır olsa da bu haldeyken bizi tercih etmesi lütuftur. nitekim, van bronckhorst berbat halimiz nedeniyle bize ayak diretti ve yardımcısını bahane ederek imza atmadı...
Pages:
Jump to: