Pages:
Author

Topic: Πόσοι Έλληνες είμαστε; - page 7. (Read 13598 times)

brand new
Activity: 0
Merit: 0
August 29, 2013, 07:37:19 AM
#4
Γεια σας παιδια.
Ειμαι και εγώ εδώ.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
August 29, 2013, 04:30:58 PM
#4
γεια σας παιδια. εγώ απο Κύπρο. Κάνω bitcoins απο το σαιτ μου με ταινιες ερωτικου περιεχομένου. υπαρχει κανείς απο Κύπρο που θέλει να κάνει εμπόριο μαζί μου? αν νε πως είναι η πιο ασφαλής μέθοδος?
legendary
Activity: 1124
Merit: 1000
13eJ4feC39JzbdY2K9W3ytQzWhunsxL83X
Καλησπέρα σε όλους και όλες.
Είδα ότι το Ελληνικό sub-forum είναι πολύ λιτό σε περιεχόμενο και αναρωτιέμαι πόσοι Έλληνες χρήστες είμαστε εδώ.
Αν θέλετε, απαντήστε από κάτω να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε (τουλάχιστον να σας γνωρίσω εγώ Wink )


Αν κάνουμε την μέτρηση απο τις ψήφους τότε είμαστε 50 άτομα απο Ελλάδα.
Τώρα αν θες την άποψή μου όμως δεν είναι το πραγματικό νούμερο... Πιστεύω πλεόν είμαστε πολλοί πολλοί παραπάνω..
Εγώ για παράδειγμα γράφτηκα πριν λίγο καιρό αλλα ξεκίνησα με τα Bitcoins απο την αρχή τους ..... Και κάποια στιγμή που το ανακάλυψα γράφτηκα.....
Και υπάρχουν και άλλοι Έλληνες που γνωρίζω προσωπικά και δεν τους ενδιαφέρει να γραφτούν....

Επίσης έχουμε δημιουργήσει και Ελληνικότατο Forum πολύ πρόσφατα είσαι ευπρόσδεκτος: www.bitcoinvest.eu
hero member
Activity: 640
Merit: 500
Vanity of vanities; all is vanity...
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Donate to put a smile on my face :)
Καλησπέρα σε όλους και όλες.
Είδα ότι το Ελληνικό sub-forum είναι πολύ λιτό σε περιεχόμενο και αναρωτιέμαι πόσοι Έλληνες χρήστες είμαστε εδώ.
Αν θέλετε, απαντήστε από κάτω να αρχίσουμε να γνωριζόμαστε (τουλάχιστον να σας γνωρίσω εγώ Wink )
Pages:
Jump to: