Pages:
Author

Topic: - - page 23. (Read 6384 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 257
January 15, 2018, 05:59:58 PM
Yatırım miktarı çok iyi ekip hardcap yapmadan bu işin peşini bırakmayacak gibi gözüküyor dolayısıyla dağıtılan ödül miktarı bir hayli yüksek olacak olsada kâr payı dağıtan projelerin ileride çok daha fazla değerli olduğunu belirtmekte fayda var.
newbie
Activity: 149
Merit: 0
January 15, 2018, 04:00:28 PM
Login olunca üyelik doğrulama resim belge falan istiyor bu ne alaka çözemedim bunu yapmazsak bountyden yararlanamıyormuyuz
full member
Activity: 1050
Merit: 152
January 15, 2018, 03:35:47 PM
proje güzelmis, kacirdik
Ben yeni aldim imzayi,  gec mi kaldik anlamadim
member
Activity: 504
Merit: 12
January 15, 2018, 03:35:13 PM
envion güzel işler çıkarabilir bende bounty için katılmıştım bakalım ne kadar gelecek evet bir arkadaşta katılıyorum ona sırf rütbesi yüksek diye bir insan bilgili olmaz bazıları çok bilgili ama burada hesabı bile yok
full member
Activity: 1050
Merit: 152
January 15, 2018, 03:28:13 PM
Ilk imza kampanyasina katildim. Cok ovmusler epey ugrastim anlamak icin ama hala aklimda deli sorular var.  Stake ne oluyor mesela.  Haftada 10 mesaj yaz diyor,  tamamda bunu onlara nasil bildirecegiz gibi.  Ugrasiyoruz bakalim hayirlisi.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
January 15, 2018, 02:11:23 PM
çok reklamı yapıldı umarım başarılı bir proje olur

ICO aşamasında zaten başarılı olmuş gibi görünüyor hocam Smiley Daha ne yapacaklar dünyayı mı toplayacaklar Cheesy Fazlası aç gözlülüğe girer bana kalırsa. Umarım token fiyatları da iyi olur
newbie
Activity: 111
January 15, 2018, 01:21:58 PM
Telegramlarına katılmıştım umarım güzel bişeyler alırız.
newbie
Activity: 168
January 15, 2018, 12:35:20 PM
çok reklamı yapıldı umarım başarılı bir proje olur
sr. member
Activity: 382
Merit: 311
January 15, 2018, 10:46:46 AM
sağlam değerlendinirler gibi geliyor bana da çok sağlam projeleri var ve ekip olarakta gerçekten çok sğalam iş başaracaklar gibi duruyor. Bana kalırsa takip etmekte bile fayda var.
full member
Activity: 196
Merit: 100
January 15, 2018, 07:59:01 AM
Daha bir kurus bounty ekmegi yiyemedik. Burdan bari gelse bir seyler. Bu islere gecen sene girmek varmis. Ekside biri spectreden 8000 dolar geldi yazmis. Bunlar gercek mi arkadas?

doğrudur da insanlar neden bunu açık açık yazıyorlar gerçekten anlam veremiyorum. birincisi zaten yapılan şey görgüsüzlük.kardeşim ne kadar kazandııysan kazandın bunu official olarak ilan etmene gerek yok . ikincisi kendi ayağına kurşun sıkmak. böyle böyle tipler yüzünden her imza ana baba günü olmaya başladı

hocam spreadsheette adim 2 kere cikmis, ilk seferde post sayisini yanlis yazmistim sonra tekrar basvurmustum. simdi ben bunu nasil duzelttirebilirim? bilginiz var mi?
Telegram kanalına gir durumu anlat admine. Onunda sana söyliyeceği iki şey var zaten birincisi bounty konu başlığı altına yaz 2. siz bountyi kim yönetiyorsa onun telegramını verir direk ona yazmanı söyler.
member
Activity: 336
Merit: 13
January 15, 2018, 07:51:39 AM
arkadaslar bu imzalarda sadece  duyurunun basliklarina yazilan postlar mi etkili oluyor yoksa forumda diger konularda yazdıklarımız da dahil mi? bir cozemedim su  konulari netlestirseler iyice...
member
January 15, 2018, 07:35:18 AM
Daha bir kurus bounty ekmegi yiyemedik. Burdan bari gelse bir seyler. Bu islere gecen sene girmek varmis. Ekside biri spectreden 8000 dolar geldi yazmis. Bunlar gercek mi arkadas?

doğrudur da insanlar neden bunu açık açık yazıyorlar gerçekten anlam veremiyorum. birincisi zaten yapılan şey görgüsüzlük.kardeşim ne kadar kazandııysan kazandın bunu official olarak ilan etmene gerek yok . ikincisi kendi ayağına kurşun sıkmak. böyle böyle tipler yüzünden her imza ana baba günü olmaya başladı

hocam spreadsheette adim 2 kere cikmis, ilk seferde post sayisini yanlis yazmistim sonra tekrar basvurmustum. simdi ben bunu nasil duzelttirebilirim? bilginiz var mi?
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
January 15, 2018, 07:28:03 AM

hero member
Activity: 728
Merit: 501
January 15, 2018, 07:27:01 AM
Bounty'leri en erken Şubat başı gibi dağıtırlar gibi duruyor. Ama EVN gerçekten değerlenecek gibi gözüküyor. Bu arada piyasada ENV de var EVN ile karıştırmayın bazı arkadaşlar karıştırmış gibi.

sende masallah newbiesin ama bilmedigin sey yok.

Başka bir üyenin yan hesabı olabilir tahminimce hem böyle güzel bilgiler veren newbieler bence forum için çok daha faydalı oluyor.Ben nice rütbeli arkadaşlar gördüm çok fazla bilgisi olmadığı halde sırf rütbesi yüksek olduğu için kendini bilir kişi ilan eden. Grin
member
January 15, 2018, 07:23:27 AM
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
January 15, 2018, 06:50:06 AM
Bounty'leri en erken Şubat başı gibi dağıtırlar gibi duruyor. Ama EVN gerçekten değerlenecek gibi gözüküyor. Bu arada piyasada ENV de var EVN ile karıştırmayın bazı arkadaşlar karıştırmış gibi.

sende masallah newbiesin ama bilmedigin sey yok.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
January 15, 2018, 06:40:56 AM
imzası yaklasık 16 saat uzatılmıs , daha dogrusu yaklasık 6k ethereum bloku kadar uzatılmıs. 2 gün önce 50 milyon civarındalardı son 2 günde 40 milyona yakın bişey topladılar.helal olsun valla
newbie
Activity: 122
January 15, 2018, 05:42:15 AM
jr. member
Activity: 56
Merit: 12
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
January 14, 2018, 03:02:26 PM
Tamam çok güzel proje olduğu konusunda şüphe yok ama şu postlara bir üst sınır koymamaları imzasındaki insanların emeğine yazık oldu gibi duruyor.
member
Merit: 11
January 14, 2018, 02:36:05 PM
Projeyi bilmeyenler için, mining için gereken enerjiyi doğal enerji kaynaklardan alan ve mobil şekilde dolaşan bir ekibe sahip proje.
Pages:
Jump to: