Pages:
Author

Topic: - - page 20. (Read 6384 times)

jr. member
Activity: 73
Merit: 1
January 20, 2018, 09:08:06 PM
Nedense bana hic guven vermiyor bu proje.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
January 20, 2018, 06:48:21 PM
Spreadsheet'te dünden beri bounty manager online değil zaten.Elemanı attılar mı naptılar  Cheesy

Bu yaşananlardan sonra zaten atmaları lazım, ve listelerin daha dikkatli incenlenmesi lazım.

Eğer kampanya müdürünün kayırdığı hesaplar varsa  bunlara da işlem yapılmalı.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
January 20, 2018, 09:20:44 AM
Noldu arkadaslar bitmedimi hala bu imza, bu turkce forumun sorumlusu arkadas nerede sirf ceviri ile olmuyor maalesef kusura bakmasinda birazda gelismelerden bahsetmeli. Imzalar ne zaman kaldirilacsk belli oldumu ve kyc isteniyormu bellimi bunlar

Yapılmayan bir duyuruyu size aktarmam mümkün değil.
newbie
Activity: 122
Merit: 0
January 20, 2018, 05:52:30 PM
Spreadsheet'te dünden beri bounty manager online değil zaten.Elemanı attılar mı naptılar  Cheesy
full member
Activity: 406
Merit: 100
January 20, 2018, 05:32:09 PM
Giren 3-4 arkadaşım var hepsi şikayetçi, ne diye herkes tek tek yazsın ki herkesin yanlış hesaplanmış belli, tekrar postları sayması lazım, bi exceli düzenlemeyi bile beceremiyorsa ne diyelim, geçmiş olsun imzadakilere inş düzelir yakında.
member
Activity: 756
Merit: 17
January 20, 2018, 04:21:33 PM
Çeviriyi yapan arkadaşa bir bilgi iletmedilerse arkadaş ne yapsın.Ben onu anlayamadım. Huh Umarım listelerde yaşanan sorun bir an önce çözülür çünkü global forumda da gözüme çarptı hemen hemen herkes bu listelerden şikayetçi durumda.

Bilgi zaten iletilmeyecek kendisi girip ana bounty veya duyuru konusuna bakacak, diyecek ki arkadaşlar imzada insanların hakkı yeniliyor imzasındakiler kontrollerini yapsın eğer haksızlık varsa takım bilgilerini şunlar bunlara mail atın veya telegramdan yazın gibi bilgilendirmeler yapılması gerekiyor. Sizin gibi Imzasında olmayanlar ve altına pos kasan iki kişiyi geren bir durum yok nasılsa
@BigRasputin butun ilgili yere mail atmış ama ben nereye mail atıldığını bilmiyorum, maalesef ingilizcemde çok iyi degil. Türkçe başlık ne için açılıyor bizlere yardımcı olunması ve projenin tanıtılması için. Belki ben mail içerigi ve adresleri isteyecegim manager arkadaştan

Ben size de hak veriyorum aslında Yabancı dil bilgisi yüksek bir arkadaş bizim endişelerimizi bizi temsil edecek şekilde dile getirirse gerçekten çok iyi olur. Smiley Bu konuda ön ayak olması gereken ilk kişi konuyu açan arkadaş ama bu bir zorunluluk değil istek çerçevesinde olur. Smiley
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
January 20, 2018, 03:41:50 PM
Çeviriyi yapan arkadaşa bir bilgi iletmedilerse arkadaş ne yapsın.Ben onu anlayamadım. Huh Umarım listelerde yaşanan sorun bir an önce çözülür çünkü global forumda da gözüme çarptı hemen hemen herkes bu listelerden şikayetçi durumda.

Bilgi zaten iletilmeyecek kendisi girip ana bounty veya duyuru konusuna bakacak, diyecek ki arkadaşlar imzada insanların hakkı yeniliyor imzasındakiler kontrollerini yapsın eğer haksızlık varsa takım bilgilerini şunlar bunlara mail atın veya telegramdan yazın gibi bilgilendirmeler yapılması gerekiyor. Sizin gibi Imzasında olmayanlar ve altına pos kasan iki kişiyi geren bir durum yok nasılsa
@BigRasputin butun ilgili yere mail atmış ama ben nereye mail atıldığını bilmiyorum, maalesef ingilizcemde çok iyi degil. Türkçe başlık ne için açılıyor bizlere yardımcı olunması ve projenin tanıtılması için. Belki ben mail içerigi ve adresleri isteyecegim manager arkadaştan
sr. member
January 20, 2018, 03:39:25 PM
Noldu arkadaslar bitmedimi hala bu imza, bu turkce forumun sorumlusu arkadas nerede sirf ceviri ile olmuyor maalesef kusura bakmasinda birazda gelismelerden bahsetmeli. Imzalar ne zaman kaldirilacsk belli oldumu ve kyc isteniyormu bellimi bunlar

Yapılmayan bir duyuruyu size aktarmam mümkün değil.

Yapılmayan bir duyuruyu tabiki de aktaramazsınız kusura bakmayın ben saldırmak için bunu yazmadım biraz uslup sert olmuş ama gelişmelerden haberimiz yok, sizin en azından ortalık karıştı gibi bir bilgilendirme yapmanız gerekir diye düşünüyorum.
full member
Activity: 252
The future is your Genome
January 20, 2018, 03:32:51 PM

Hahahahaha, ben çok güldüm ya gerçekten arkadaş yapılmayan bir duyuruyu nasıl size duyurabilir vallahi Türk forumundakiler birbirini eleştireceğim diye uydurmadık şey bırakmadılar. Ben bazen çevirmen arkadaşlara üzülüyorum  Grin

Katılıyorum hocam bazı çevirmen arkadaşlar işini hakkıyla yapmasına rağmen çok fazla eleştiri alıyor.Bazılarıda saçma sapan çevirilerin altına imza atmasına rağmen hiçbir uyarı almadan işini sürdürmeyi devam ediyor.Umarım envion listeleri günceller yoksa ortada büyük bir haksızlık söz konusu olur.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
January 20, 2018, 03:12:36 PM

Hahahahaha, ben çok güldüm ya gerçekten arkadaş yapılmayan bir duyuruyu nasıl size duyurabilir vallahi Türk forumundakiler birbirini eleştireceğim diye uydurmadık şey bırakmadılar. Ben bazen çevirmen arkadaşlara üzülüyorum  Grin
full member
Activity: 182
The future is your Genome
January 20, 2018, 01:33:36 PM
sr. member
January 20, 2018, 09:22:41 AM
Envion ana konusunda ortalık biraz karışmış millet scam filan demeye başladı. Bounty manager aşırı haksızlık yapıyor ve çok baştan savma işler yapıyor. 21 tane retweet yollamıştım adam 15 saymıştı.Yazdım , neyseki o zamanlar çok yoğun değildi düzeltti.

İmzada adaletsizlikler var bu nedenle karıştı, haftalardır güncellenmeyen tabloya nihayi tablo dedi yönetici..

Sence ne olur son durum hocam bir tahmin var mı ? Herhalde bounty manager i değiştirmezler

Umarım değiştirirler ve kampanya yönetisi tarafında kayırılan hesaplar tespit edilir.
bütün kontaklara mail attım, bir çok kişi de aynı yolu izliyor.
full member
Activity: 364
Merit: 102
January 20, 2018, 09:17:20 AM
bounty noktasında galiba en adaletsiz bir bountye imza attı bu adamlar proeleri güzel hayata geçirilmeyecek gibi değil ama imza bountysi çok saçma olmuş
newbie
January 20, 2018, 09:00:55 AM
Envion ana konusunda ortalık biraz karışmış millet scam filan demeye başladı. Bounty manager aşırı haksızlık yapıyor ve çok baştan savma işler yapıyor. 21 tane retweet yollamıştım adam 15 saymıştı.Yazdım , neyseki o zamanlar çok yoğun değildi düzeltti.

İmzada adaletsizlikler var bu nedenle karıştı, haftalardır güncellenmeyen tabloya nihayi tablo dedi yönetici..

Sence ne olur son durum hocam bir tahmin var mı ? Herhalde bounty manager i değiştirmezler
sr. member
January 20, 2018, 08:43:10 AM

newbie
January 20, 2018, 08:32:41 AM
full member
Activity: 322
January 20, 2018, 07:13:31 AM
Bu proje bana scam çıkacak gibi geldi bountysine o yüzden girmedim sanki ekipte istediğim bir şey eksik şüphe uyandırdı bu yüzden
sr. member
January 20, 2018, 06:49:45 AM
sr. member
January 18, 2018, 03:44:34 PM

Rapor ve ignore seçenekleri bu yüzden var arkadaşlar, sevmediğiniz üslüpta konuşanları engelleyin, spam yapanı raporlayın ve lütfen uzatmayın...

beyler imzalari kaldirabiliyor muyiz? sonra ne olacak?

Bir hafta daha kalacak hocam, kaldırmıyoruz.
newbie
January 18, 2018, 03:42:55 PM
Envion ico KYC formu istiyor. Ben ufak bir miktar katılmıştım ama benim kimliğimi kabul etmemişler. Bu sebeple video konferans şeklinde pasaport istediler. Malesef pasaportum bulunmuyor ve tokenleri bırakmak durumunda kalacağım. Katıldığım son ico bana direkt zarar getirdi.

Bountyler içinde kyc isteniyor mu acaba?

İstenmiyor diye biliyorum hocam sormuştum telegramdan ama yine bir kontrol edin.
Pages:
Jump to: