Pages:
Author

Topic: - - page 32. (Read 6384 times)

full member
Activity: 490
Merit: 105
December 31, 2017, 12:31:44 PM
envion benimde iyi beklentiler olduğum bir proje face twitter kampanyasına katılmışım bakalım umarım iyi bir şey gelir umut verici bir proje uzun vade tutmak lazım gibi
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
December 31, 2017, 12:28:50 PM
Suan satın alabılırsınız, icosu devam ediyor 14 ocaka kadar sanırım. Guzel yatırım topluyorlar ben projelerını de sevdım ıs yapabılcek bır takım, bakalım neler olucak onumuzdekı surecte.
member
Activity: 81
Merit: 10
December 31, 2017, 12:05:45 PM
Ne zaman satınalabiliriz acaba
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
December 31, 2017, 07:02:18 AM
Daha yeni diğer imzam bitti buna giricektimde seon günmüş bugun iyide para toplamış sağlık olsun iyi kazançar diliyorum.
Nasıl son günmüş henüz 14 gun daha var ico surecinde yoksa bounty kampanyasınımı kapatıyorlar ben anlamadım, envion çok ıyı yatırım topladı 36 mılyonda ve bu ether btc duşuşu olmasaydı 40+ durumdaydı şu an ama muhtemelen 40 mılyonda tamamlanır ve gayetde yeterli bir yatırım olur
member
Activity: 448
Merit: 17
December 31, 2017, 06:51:24 AM
Daha yeni diğer imzam bitti buna giricektimde seon günmüş bugun iyide para toplamış sağlık olsun iyi kazançar diliyorum.
newbie
Activity: 40
Merit: 0
December 31, 2017, 06:35:19 AM
Ben de blog kampanyasına katıldım. Kendi çapımda bir yazı yazdım:

https://medium.com/@bedevra/kolay-ve-ak%C4%B1ll%C4%B1-madencilik-envion-b6cff34f4e56
sr. member
Merit: 252
December 30, 2017, 05:30:29 AM
İmza kampanyasına katıldım gerçekten güzel bir projeye benziyor. Üç beş bir şey bırakır diye umuyorum. Hard cap yapmasada projeyi yürüteceklerini umuyorum.

Hardcapın %70 ine ulaştılar zaten proje için gayette yeterli bir miktar toplandı. Bu satılacak değil,elde tutulup kar payı elde edilecek bir coin. Fiyatında dalgalanmalar vs olacağını pek sanmıyorum. Umarım söylediklerini icraate dökerler,halihazırda zaten ürün mevcut zaten.
Kar payı derken hocam, donem donem kar payı dagıtıcak anamında mı yoksa elde tutup kar etme anlamında mı soyledınız, 2 haftası var bakalım az kalmıs guzel kazandırır belkı bu sefer gırdıgım ımza.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
December 29, 2017, 09:29:32 PM
İmza kampanyasına katıldım gerçekten güzel bir projeye benziyor. Üç beş bir şey bırakır diye umuyorum. Hard cap yapmasada projeyi yürüteceklerini umuyorum.

Hardcapın %70 ine ulaştılar zaten proje için gayette yeterli bir miktar toplandı. Bu satılacak değil,elde tutulup kar payı elde edilecek bir coin. Fiyatında dalgalanmalar vs olacağını pek sanmıyorum. Umarım söylediklerini icraate dökerler,halihazırda zaten ürün mevcut zaten.
full member
Merit: 101
December 29, 2017, 07:16:55 PM
member
Activity: 490
Merit: 13
BIB Exchange
December 27, 2017, 05:09:57 PM
Ben de daha fazla gecikmeden imza kampanyalarına girdim. Çok talep çeken ve ilgi gören bir proje. Takipte olacağım, Telegram grupları çok kalabalık
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
December 27, 2017, 03:10:44 AM
Bu proje gözümden kaçmış . Proje oldukça mantıklı ve kazanç getirisi yüksek olacak düzeyde . Ufak bir miktar ICO ' suna katılıyorum . ICO ' larda son zamanlarda yine sağlam destekler gelmeye başladı . Ekip bu işi kurtaracak gibi . Değerlendiren arkadaşlara bol şans.
member
Activity: 266
Merit: 10
December 27, 2017, 01:15:59 AM
Ben de girdim imzasına, proje baya hoşuma gitti iyi iş yapabilecek kapasite var bence, baya da güzel para toplanıyor ama bize dönüşü olur mu bilinmez, artık projeler hardcap bile yapsa insanlara düzgün dağıtmıyormuş ben de yeni girdim imza işlerine ama pek umudum yok.
sr. member
December 26, 2017, 09:40:49 PM
Bu ayın 31 inde mi bitecek ocağın 14 unde mi, ben anlayamadım. Bu aralar aktif değilim yeteri kadar post yazamadım.
Anlaşılan bundan da bir şey kazanamayacağız.

Şu an 0.90$ dan satılıyor. 34 saat sonra ICO nun son aşamasına gelinecek fiyat 1$ olucak ve 14 ocakta bitecek.

Pos başına stake olayını ilk defa duyuyorum. Hızlı başladığı için çabuk biter diye girdim ama burayıda kuruttum gibi. Henüz hiç bir imza kampanyasından token alamadım. Nereye girsem ICO ertelendi. Burda da aynı sıkıntıyı yaşamam umarım.
sr. member
December 26, 2017, 09:36:59 PM
değişik bir bounty olmuş, ben belki ileride katılmayı düşünürüm. fikir sağlam.

Hardcap yapması beklenen bir projeydi. Çokda iyi başladı ama sonradan duruldu. Bildiğim kadarıyla 14 ocak son tarih elinizi çabuk tutsanız iyi olur.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
December 26, 2017, 09:33:42 PM
Post başına stake olayı gerçekten enteresan, daha fazla ödül almak için herkes abanınca aslında sonunda adam başı ödül miktarı yine negatif etkilenecek. Fena proje değil ama bence bir sınırlama getirseler daha iyi olur. Ayrıca bilgileri çok düzenli yazdığınız için teşekkürler.
full member
Activity: 308
Merit: 100
December 26, 2017, 09:15:00 PM
değişik bir bounty olmuş, ben belki ileride katılmayı düşünürüm. fikir sağlam.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
December 26, 2017, 07:18:51 PM
Çok beğendiğim bir proje.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
December 22, 2017, 01:38:59 PM
Bu ayın 31 inde mi bitecek ocağın 14 unde mi, ben anlayamadım. Bu aralar aktif değilim yeteri kadar post yazamadım.
Anlaşılan bundan da bir şey kazanamayacağız.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
December 11, 2017, 12:22:56 AM
Post başına stake veren bir bounty kampanyasına bir türlü katılamadım. Ama sanki emeğinizin karşılığını daha fazla alırsınız diye düşünüyorum. INS imzasında olmasam belki girip bir süre denemeyi düşünebilirdim, proje fena değil gibi.
Hocam post başına stake diyip milleti çekmeleri güzel fakat iş ödemeye gelince muhakkak ki bi çizik atacaklarını düşünüyorum. Bknz: Change projesi, onlarda sınır yok post başına stake veriyoruz dediler iş sonunda çok farklı yerlere taşındı Wink

Listeye bakmadan boşlukta girdim ama çok fazla katılımcı var, para inanılmaz bölünecek bunun içinde vasat payımızı ne kadar artırırız davası olacak gibi.

Fazla post kasınca bunu spam olarak ta degerlendirme durumları var.

Hakkımızda hayırlısı

Türk bir hesap ölümüne spam yapabilir eğer attığı mesajın içeriği konuyla alakalı ve yanıltıcı değilse, kaliteli içerikse moderatörün yaptırımda bulunduğunu görmedim.

Bu bountyler İngilizce olarak yayınlanıyor lokal dilde bu başlığın altına yazılan yazılar stake kazandırıyor mu?

Kampanyadan kampanyaya değişmekle beraber Envion lokal bölümdeki başlıklara attığınız yorumlara stake veriyor.

ilk başta gayet hoşuma gitmişti hem imza yoksunluğuma iyi geldi ama post sınırı olmaması ve çeviriyi yapan arkadaşın başka bir imzada olmalarından dolayı bende başka bir projeye geçtim.Messi ile reklam yapacakalr ve başaralı olacağını düşünüyorum Smiley bu arada facebook kampanyasına devam edeceğim tabi ki Smiley

Hangi proje o bilmiyorum ama ünlülere dökecekleri parayi community ile paylaşsalar çok daha başarılı bir reklam çalışması olur.

Post başına stake veren bir bounty kampanyasına bir türlü katılamadım. Ama sanki emeğinizin karşılığını daha fazla alırsınız diye düşünüyorum. INS imzasında olmasam belki girip bir süre denemeyi düşünebilirdim, proje fena değil gibi.
Hocam post başına stake diyip milleti çekmeleri güzel fakat iş ödemeye gelince muhakkak ki bi çizik atacaklarını düşünüyorum. Bknz: Change projesi, onlarda sınır yok post başına stake veriyoruz dediler iş sonunda çok farklı yerlere taşındı Wink

Projeleriyle ilgili kişiler bounty konisunda çizik atacaklarını düşünmüyorum ancak bunu yatırım tavsiyesi olarak algılamayın.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
December 21, 2017, 03:38:59 AM
kabul edimedin deyip geçilmiş başvurum. insanlar vakitlerini ayırıyor çok mu zor neden kabul edilmediğime dair iki kelam açıklama yazmak.
Pages:
Jump to: