Pages:
Author

Topic: - - page 33. (Read 6384 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 264
December 11, 2017, 03:52:44 AM
çok saçma post basına yapılan ımzalarda mutlaka bır ust lımıt ve yuksek karakter sınırlaması olması gerekır sonra forum çöpluge donuyor hayır bounty managerın bunu bılmesı ve takıma boyle bır sey yapmayın demesı gerekmezmı, onemlı olan cok reklam degıl kalıtelı reklam olmalı
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
December 11, 2017, 03:42:02 AM
Orda sanırım karakter sınırlaması ıolacak yanı kısa mesajları saymamak ellerınde ben olsam 200 veya 300 karakter sınırlaması koyardım veya en azından haftada en fazla 30 post atabılırsınız dıyebılırlerdı spectrede boyle yaptı bır lımıt koyuyorlar sylonun sımdı bır kampanyası daha var ondada aynı sınırı koyuyor
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
December 11, 2017, 01:53:04 AM
Projeye bakmıştım  daha önce ama Hdac'ta karar kıldım ve İsabet olmuş, ünlülere o kadar para döküyorsa bizim bountyler aylarca bekler bekler  çöp olurdu.

Bende bu düşüncedeyim Messi'ye vereceği parayı insanlara dağıtsalar çok daha iyi bir community oluştururlardı. Bountylerde sorun çıkmaz yinede, kurumsal duruyorlar.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
December 11, 2017, 01:39:26 AM
Projeye bakmıştım  daha önce ama Hdac'ta karar kıldım ve İsabet olmuş, ünlülere o kadar para döküyorsa bizim bountyler aylarca bekler bekler  çöp olurdu.
member
Activity: 713
Merit: 31
December 10, 2017, 07:46:08 AM
Bu bountyler İngilizce olarak yayınlanıyor lokal dilde bu başlığın altına yazılan yazılar stake kazandırıyor mu?
sr. member
Activity: 672
Buy $BGL before it's too late!
December 10, 2017, 07:31:08 AM
ilk başta gayet hoşuma gitmişti hem imza yoksunluğuma iyi geldi ama post sınırı olmaması ve çeviriyi yapan arkadaşın başka bir imzada olmalarından dolayı bende başka bir projeye geçtim.Messi ile reklam yapacakalr ve başaralı olacağını düşünüyorum Smiley bu arada facebook kampanyasına devam edeceğim tabi ki Smiley

Her çeviri yapan çevirisini yaptığı imzayı taşısa, her hafta imza değişir ödül alamazdı hocam ne yaptın Smiley
full member
Activity: 1018
Merit: 146
December 09, 2017, 07:56:48 PM
ilk başta gayet hoşuma gitmişti hem imza yoksunluğuma iyi geldi ama post sınırı olmaması ve çeviriyi yapan arkadaşın başka bir imzada olmalarından dolayı bende başka bir projeye geçtim.Messi ile reklam yapacakalr ve başaralı olacağını düşünüyorum Smiley bu arada facebook kampanyasına devam edeceğim tabi ki Smiley
sr. member
December 05, 2017, 09:10:13 AM
Post başına stake veren bir bounty kampanyasına bir türlü katılamadım. Ama sanki emeğinizin karşılığını daha fazla alırsınız diye düşünüyorum. INS imzasında olmasam belki girip bir süre denemeyi düşünebilirdim, proje fena değil gibi.
Hocam post başına stake diyip milleti çekmeleri güzel fakat iş ödemeye gelince muhakkak ki bi çizik atacaklarını düşünüyorum. Bknz: Change projesi, onlarda sınır yok post başına stake veriyoruz dediler iş sonunda çok farklı yerlere taşındı Wink

Listeye bakmadan boşlukta girdim ama çok fazla katılımcı var, para inanılmaz bölünecek bunun içinde vasat payımızı ne kadar artırırız davası olacak gibi.

Fazla post kasınca bunu spam olarak ta degerlendirme durumları var.

Hakkımızda hayırlısı
full member
Activity: 196
Merit: 100
December 05, 2017, 06:43:08 AM
Post başına stake veren bir bounty kampanyasına bir türlü katılamadım. Ama sanki emeğinizin karşılığını daha fazla alırsınız diye düşünüyorum. INS imzasında olmasam belki girip bir süre denemeyi düşünebilirdim, proje fena değil gibi.
Hocam post başına stake diyip milleti çekmeleri güzel fakat iş ödemeye gelince muhakkak ki bi çizik atacaklarını düşünüyorum. Bknz: Change projesi, onlarda sınır yok post başına stake veriyoruz dediler iş sonunda çok farklı yerlere taşındı Wink
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
December 05, 2017, 02:51:18 AM
full member
December 04, 2017, 08:30:42 PM
post başına stake sınırlaması ne oluyor onu anlamadım ? katılmayı düşünüyorum ben de

Spam olmamasına özen gösteriyorlar sanırım.
Çok post = spam olarak ta yorumlanabilir, çünkü nedensiz diskalifiye haklarını saklı tutuyorlar.
öyle fakat ben post yazarken stake işini nasıl hesaplayacam yani o benim belirleyeceğim bi şey mi kafam karıştı biraz Cheesy

Post başına stake alıyorsun işte hocam kafanın karışacağı bir şey yokki bunda mesela sen membersin "Member:  3 signature_stake mesaj başı",
attığın mesaj başına 3 stake alacaksın, 10 mesaj atarsan 30 stake, 100 mesaj atarsan 300 stake
tamam hocam şimdi anladım çok teşekkürler sağolasın Smiley
newbie
Activity: 64
Merit: 0
December 04, 2017, 07:47:11 PM
hadi bakalım
full member
Activity: 424
Merit: 103
December 04, 2017, 07:18:05 PM
Beğendiğim ve sonunun iyi olacağına inandığım bir proje..Şu an başka kampanyada olmasa idim Envion'u tercih ederdim.Ancak 300 post kasanlar olmuş.Sonunda gizli tuttukları hakkı kullanırlar mı diye düşünmüyor da değil insan..O kadar emekten sonra çok kötü olur heralde..
Birde rütbe değişince eski rütbeye göre halen ödeme yapıyorlar sanıyorum..Burasıda negatif bir durum..
full member
Activity: 386
Merit: 178
December 04, 2017, 06:28:03 PM
post başına stake sınırlaması ne oluyor onu anlamadım ? katılmayı düşünüyorum ben de

Çok post = spam olarak ta yorumlanabilir, çünkü nedensiz diskalifiye haklarını saklı tutuyorlar.
öyle fakat ben post yazarken stake işini nasıl hesaplayacam yani o benim belirleyeceğim bi şey mi kafam karıştı biraz Cheesy

Post başına stake alıyorsun işte hocam kafanın karışacağı bir şey yokki bunda mesela sen membersin "Member:  3 signature_stake mesaj başı",
attığın mesaj başına 3 stake alacaksın, 10 mesaj atarsan 30 stake, 100 mesaj atarsan 300 stake
full member
December 04, 2017, 06:26:29 PM

sr. member
December 04, 2017, 01:00:50 PM

full member
December 04, 2017, 12:25:11 PM
full member
Activity: 1018
Merit: 146
December 04, 2017, 06:21:28 AM
Katılanların listesini göremedim, bir ara ulaşmıştım ana konuda mı vardı acaba link?
Burada gözüme çarpmadı.
Yukaridan konu basliklarindan imza kampanyasinin ustunde bounty katiljmci listesi e tablodan tum kulvarlardaki katilim listelerini ayrintili olarak eklenmis sayfalardan gorebilirsiniz.
full member
Activity: 196
December 04, 2017, 05:12:19 AM
Post sınırı yok denyince aklıma  Change adlı proje geldi onlarda böyle geldi sonra ödül dağıtımında millete kan kusturdu. Buna dikkat edin beyler kendinizi kasıpta post atmaya çalışırsınız ama ödül dağıtım günü geldiğinde yarısını zar zor alırsınız.
sr. member
December 04, 2017, 04:54:42 AM
Katılanların listesini göremedim, bir ara ulaşmıştım ana konuda mı vardı acaba link?
Burada gözüme çarpmadı.
Pages:
Jump to: