Pages:
Author

Topic: 1 Bitcoin ile Alabildikleriniz - 2010'dan 2017'ye Zaman Yolculuğu - page 2. (Read 809 times)

member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Ben sen isterdim geriye dönüp bu işleri yapmak ama ne mümkün...
Ama gelecek maçlara bakacağız karlı ve kazançlı işler yaparak mantıklı yatırımları herçekleştirmekiyiz
jr. member
Activity: 56
Merit: 12
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
O kadar düşükten btc alıp elinde tutabilen bu zamana kadar kaç kişi varsa hepsini tebrik etmek lazım ben böyle azim görmedim. Neyse bizde eldekiyle bekleyeceğiz bakalım
member
Activity: 70
Merit: 43
yıl 2012 veya 2013 üniversite bitince Kıbrıs'tan dönüş yaptım. Kıbrıs'tan kalma kumar alışkanlığımız var tabi, saldım kendimi sanal kumarhanelere. Para yatırma yöntemlerinde bitcoin var, tabi ozman bilmiyoruz,çok akıllıyız ya aha dedim adamlar yolacak keriz arıyor, asıl keriz benmişim de çok sonra anladım Cheesy
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
Vay be nerden nereye, bu piyasada en kilit noktanın sabır olduğunun en büyük kanıtı bence bu. Alıp unutmak en iyisi, sonra bırakalım zaman bize en güzel sürprizini yapıyor zaten. Çok değil birkaç yıl önce daha fazla btc alıp bekleseydim şu an keyiften dört köşeydim  Roll Eyes
member
Activity: 144
Merit: 16
Ya hocam bırakın insanlar bitcoin için aman patladı aman ömrü uzun değil aman sağlam değil desin ve aynen sizin dediğiniz gibi zamanında anca muz alınıyoken şimdi rolex alınsın..
full member
Activity: 238
Merit: 105
Bu başlığı görünce benimde ilk aklıma o pizza satan arkadaş geldi. Kendisi acaba saklamış mıdır o aldığı 10k Btcyi. Saklamadıysa şuan dövünüyodur kesin. 7 yılda pizza satarak kazanamayacağı kadar paraya sahip olacaktı belkide Grin
member
Activity: 179
insan içinden bir ah çekiyor ama bunlar gerçek olaylar btc nereden nereye gelmiş çok güzel yansıtmışlar...ileriki yıllarda bakalım listeye neler girecek...
jr. member
Activity: 57
keşke ilk duyduğum zamanlarda bu işe girmiş olsaydım şimdi gördükçe üzülüyorum
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Bitcoin fiyatına bakıyorum şu an 1 Bitcoin 78.600 TL, kripto para ile 2010 yılında tanışmış olmayı kim istemez ama kısmette yokmuş, bu yıllar arasında yaşananlara ve gelinen noktalara bakarak motive olup ileriki yıllara bugünden yapılan yatırımı saklayabilmek lazım.
full member
Activity: 308
Merit: 100
Böyle yükselmeye devam ettikçe o 1 Bitcoin ile neler neler alınır.Ama kulağa çok inanılmaz gibi geliyor sanki sadece 1 Bitcoin'in çok yüksek meblağlara karşılık gelmesi.  Grin
member
Activity: 268
Merit: 12
bitcoin ile ilgili geçmişe yönelik keşkesi olmayan çok azdır diye düşünüyorum. keşke alsaydım veya keşke bozdurmasaydım vs bunların biteceğini sanmıyorum. o yüzden bundan sonrası için akıllı adımlar atmakta fayda var.
member
Activity: 574
Merit: 14
bitcoinde 10-15 bin doları bulabilecek sert düşüşler olmadığı sürece küçük yatırımcılar için pek fazla kazancın olabileceğini artık düşünmüyorum. bir tane bitcoin sahibi olmak istiyorsanız IOTA, Tezos veya işte buna benzer potansiyele sahip olabilecek, günlük işlem hacmi oldukça güzel coin, ico araştırması yapmanız gerekiyor. Atı alan çoktan üsküdarı geçti, marsa gidiyor.
sr. member
Activity: 303
Ben hiçbirkimsenin Bitcoin'i 10 centten alıpta şimdiye dek satmadan beklettiğini sanmıyorum en iyi ihtimal 1000 doalrdan elinden çıkarmıştır, çıkarmaması imkansız bir insanın.
newbie
Activity: 131
Merit: 0
Önümüzdeki maçlara bakacağız Grin
RTE
full member
Activity: 294
Merit: 103
Yolculuk için teşekkürler keşke 10 btc vardı satmasaydık şimdi köşeyi dönmüştük .
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Zamanında 1000 Bitcoin ile pizza yiyen adam bugün iştahlı mıdır acaba? Resmen çılgınlık. Bugün bir Bitcoin ile bir otomobil alınırken beş yıl sonra ev alınır mı? Bir milyon Dolara çıkacak diyenler var. Yatırımcılar bu hedefi çoğunluğa kabul ettirirse neden olmasın? Bitcoin market değeri Çin ve USA' GSMH sini geçinceki yorumları merak ediyorum.
member
Activity: 84
2010 yılına dönemeyeceğimize göre bundan sonra yapacaklarımıza bakalım Grin Bu yıldan itibaren keyifli bol kazançlı yıllarımız olsun ..
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Bu haberleri her gördüğümde keşke zamanında varımı yoğumu bitcoine yatırsaydım diyorum
sr. member
Activity: 532
Zamanda yolculuk  yapıyom hemen...2010 yılında patronumu zengin kılmak adına günde 12 saat ... gibi çalışmakta olduğumdan bu işlerle ilgilenmek şöyle dursun nefes almak için bile başımı kaldıramıyor durumdaydım.  Hemen 2010 yılına geriye gidip çok değil 100 adet bitcoincik  alabilsem  ve bugüne geri  gelebilsem   şimdi ağzım kulaklarımda gezerdim. Aynen böyle  Grin Grin Grin
full member
Activity: 336
Merit: 100
Valla inanılmaz bir değişim bu burası bir gerçek ancak o kadar ucuza aldığımız bitcoinleri bugüne kadar satmadan durabilir miydik bu soru önemli.
Pages:
Jump to: