Pages:
Author

Topic: 1. Bitcointalk Pie (Turta) Yarışması - page 3. (Read 848 times)

full member
Activity: 406
Merit: 188
March 05, 2023, 03:05:05 PM
Ben katılım şartını sağlayamıyorum 30 merit diye yazılmış, sağlasam da turta işi olmaz o kadar yetenekli değilim. İşyerinde turta değil de menemen yapıyoruz ve iyi de yaparım. Birgün herhangi bir yemeği seçebilirsiniz derlerse kesin katılırım Smiley Buradaki arkadaşlardan katılan olursa bol şans diliyorum.
sr. member
Activity: 968
Merit: 292
March 05, 2023, 01:28:44 PM
Pizza etkinliğine katılmıştım.
Bu yarışmaya da vakit bulursam katılmayı düşünüyorum. Amaç eğlenmek de olsa bitcoin forumunda bitcoinle ilgili yarışmalar düzenlemek güzel oluyor. Yapabilirsem buraya da eklerim desteklerinizi de beklerim arkadaşlar.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
March 05, 2023, 11:11:23 AM
Forumdaki böyle etkinlikleri çok seviyorum, müsaitlik durumuma göre mutlaka bir şeyler hazırlamaya çalışacağım. Kazansak da kazanamasak da eğlenceli oluyor, bahane ile bitcoin logolu bir şeyler üretip yemiş oluyoruz Cheesy
Pizza etkinliği de çok güzeldi, bu da çok güzel olacaktır eminim. Forumdaki maharetli ellerin ortaya çıkma zamanı geldi Smiley
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
March 05, 2023, 09:54:09 AM
Şansımı 3 günle kaybettim galiba Cheesy

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
March 05, 2023, 09:30:56 AM
Pizza yarışmasına katılmak istemiştim bende fakat zamanı denk getiremeden süreyi bitirmiştim. Mutfak işlerinde fazla iyi değilim tariflere bakarak yapmayı olmasını deneyeceğim olursa olur olmaz tekrar denerim artık. Bu sefer etkinliğe katılıp bir değer bırakmak istiyorum bir pasta(pie) bırakmak istiyorum buraya. Hadi yerelde ki arkadaşlar kim nasıl yapıyor turtalarını göstersin herkes Smiley
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
March 05, 2023, 08:39:34 AM
Çok yeteneksiz olmasam kesinlikle katılırdım ama yumurta kırmaktan bile aciz tiplerden bir tanesiyim.Azıcık yeteneğiniz varsa kesinlikle bu tarz yarışmalara katılmanız gerektiğini düşünüyorum ödül alıp almamaktan ziyade bir şeyin parçası olma hissi çok güzel bir şey ayrıca global olarak insanlarla sosyalleşme fırsatı yakalıyorsunuz bu forumun en güzel yanlarından bir tanesi de bu bence.Bu kadar övdükten sonra bir şeyler deneyeceğim umarım resmini atabileceğim bir şey çıkar ortaya.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
March 05, 2023, 07:23:58 AM
Bir bakayım bir şeyler yapabilir miyim fırında Cheesy

Pie yapmak kolay da bitcoin simgesini eklemek zor olabilir ama belki deneyebilirim. Hem senede birkaç kez olan böyle etkinliklere katılmadık da demeyiz. Pizza etkinliği vardı ona katılacaktım ama işler artınca yapamamıştım. Bu sefer istiyorum umarım başka işler çıkıp da vakit almaz.
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
March 04, 2023, 11:34:03 AM

14 Mart Pi Günü (3.14) dolayısıyla forumda RickDeckard pie (turta) yarışması düzenlemeyi önerdi. İlk 3 sırayı alan yarışmacılar ödüllendirilecek. BTC ödülünün yanısıra birinci olana Ledger Nano X hediye edilecek.

Katılım 14 Mart'a kadar sürecek.
Oylama 15-29 Mart arasında yapılacak.

Pie fotoğrafında kullanıcı adınız ve tarih yazmalı.
Hazır ürünlerle katılım yapamazsınız.
Minimum 30 kazanılmış merit ve 30 activity sahibi olan kullanıcılar katılabilir.

Katılmak isteyenler bu konuda paylaşım yapabilir: 1st edition - Bitcointalk Pie Baking Contest
Pages:
Jump to: