Pages:
Author

Topic: 10 Günlük Altcoin Fonu - GÜNCELLENDİ- Hedef kar: %15 (Read 7562 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
maşşallah hocam döktürmüşsün bu yazıyı gerçektende şu mining firması güvenilirmi şu site güvenilir mi diyenlerin gözüne gözüne sokmak lazım .

Sağolun hocam, 1 Mart fonunda sizi de aramıza görelim
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
maşşallah hocam döktürmüşsün bu yazıyı gerçektende şu mining firması güvenilirmi şu site güvenilir mi diyenlerin gözüne gözüne sokmak lazım .
legendary
Dostum benimkini mümkünse yeni fona aktarabilir misin?Üstünü tamamlıycam . Bu arada emeklerin ve kar için teşekkürler.

Tamamdır hocam bekliyorum, siz sağolun
hero member
Activity: 784
Merit: 500
Dostum benimkini mümkünse yeni fona aktarabilir misin?Üstünü tamamlıycam . Bu arada emeklerin ve kar için teşekkürler.
legendary
tek bir alana yatırım yapmıyorum, çok güvenirsem kaldıraçlı işlem yapıyorum, fon büyürse arbitraj fırsatları da doğacak elbet
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
Bence çok başarılı bir fon çalışması oldu.
inanıyorum ki ikinci turda fona çok daha fazla katılım olacak.
fon ne kadar büyürse broker arkadaşımız o kadar rahat alım satım yapar.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
tebrikler, iyi bir trading imkani yakalamissiniz demekki, fon olmasinin guzel bir yani da, belirlenen tarihe gelince mecburen cikmak yonunde baskinin olusmasi, bu da eger kar durumundaysa, satip cikma sansi taniyor.. tersi de zararla sonuclanabilir ancak, ne yaptiginizi biliyorsaniz, genelde karla kapatabilirsiniz gibi geliyor, arada sirada zarar da olacaktir tabi.
legendary
Güncel Fon büyüklüğü: 513 mBTC

Bu fonda sona geldik, bir dahakinde görüşmek üzere, yatırımcı arkadaşlar adres bilgilerini gönderirlerse ödemelerini en kısa sürede göndereceğim.

Hayırlı uğurlu olsun. Emeğine sağlık.
güncel fon büyüklüğüne göre gelir tablosu aşağıdadır.

Sağolun hocam sizin de emeğinize sağlık
Hocam cidden maşallah tebrik ediyorum. Birdahaki turda bende katılmayı düşünebilirim Smiley.

Edit: Forumda yeni gördüm birdahaki tur başlamış zaten.

Daha başlamadı 1 Mart'ta başlayacak hocam o zamana kadar deposit adresine gönderebilirsiniz yatırımınızı
legendary
Activity: 980
Merit: 1011

Bu fonda sona geldik, bir dahakinde görüşmek üzere, yatırımcı arkadaşlar adres bilgilerini gönderirlerse ödemelerini en kısa sürede göndereceğim.

Hocam cidden maşallah tebrik ediyorum. Birdahaki turda bende katılmayı düşünebilirim Smiley.

Edit: Forumda yeni gördüm birdahaki tur başlamış zaten.
legendary

legendary
tebrik ederim bence cok güzel bir piyasa yakalamışsınız. hedefin neredeyse 3 katına çıkmışsınız. bir sonraki fonda eminim daha fazla yatırım alacaksınız.

Piyasa bu dönem çok volatildi onun da etkisi oldu, zaten hep kar fırsatları olan bir piyasa, sizi de aramızda görmek isterim hocam BTCBTCBTC
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
tebrik ederim bence cok güzel bir piyasa yakalamışsınız. hedefin neredeyse 3 katına çıkmışsınız. bir sonraki fonda eminim daha fazla yatırım alacaksınız.
legendary

legendary

legendary
tebrikler dostum. keşke daha fazla yatırsaymışız.inşallah sonraki de böyle olur.

İnşallah hocam
legendary
tebrikler dostum. keşke daha fazla yatırsaymışız.inşallah sonraki de böyle olur.

ikinci fon böyle olmaz Smiley Eğer ikinci fon %40 yaparsa bu sefer yatırımcılar %20 kazanmış olacak. ama yinede çok güzel olur yani.

para kazanmanın motivasyonuyla daha fazla sarılırım bu işe  Cool
full member
Activity: 168
Merit: 100

ikinci fon böyle olmaz Smiley Eğer ikinci fon %40 yaparsa bu sefer yatırımcılar %20 kazanmış olacak. ama yinede çok güzel olur yani.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
legendary
Güncel fon büyüklüğü: 490 mBTC

şov yaptın ya tebrikler

Helal olsun hocam.
ikinci fonda baya bir yatırımcın olacak gibi geliyor bana Smiley
gelir tablosu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1X4OXnRae5z1HtZfiKav9R4-_LPsTahKRb8m8LY1lSrI/edit?usp=sharing

Hocam tablolar için tekrar teşekkürler  Smiley
Şansım da yaver gidiyor ne yalan söyleyeyim
legendary
Güncel fon büyüklüğü: 490 mBTC

şov yaptın ya tebrikler

Helal olsun hocam.
ikinci fonda baya bir yatırımcın olacak gibi geliyor bana Smiley
gelir tablosu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1X4OXnRae5z1HtZfiKav9R4-_LPsTahKRb8m8LY1lSrI/edit?usp=sharing
Pages:
Jump to: