Pages:
Author

Topic: 1000 TL İle Altcoin Borsasına Giriyoruz! [Video] (Read 3715 times)

member
Activity: 406
Merit: 11
Daha önce yazılmış ama tekrar etmekte fayda var eğer projesi sağlam fiyatı uygun olan coinlere paranızı yatirirsaniz 5 e 10 a katlanabilir
newbie
Activity: 35
Merit: 0
Ben de ilk borsaya girdiğimde aynı şeyi yapmıştım ancak 1 sene önce yatırım yaptığım coinlerin bir kısmı tamamen borsadan çıkartıldı ve bu para çöpe gitti. Şu an elimde halen bulunmakta olan coinlerin ise değerleri benim aldığımın altına düşmüş durumda (tabi şu an piyasa sürünüyor gelecekte ne olur bilemem)

Bu sebeplerden ben bu mantığı doğru bulmuyorum, eğer yapacaksanız BCH, ETH, ETC, LTC, XMR, NEO gibi güvenli coinleri alın ve bekleyin derim. Tabi bunlardan bir çoğu yüksek ücretlerde olacağı için ve zaten büyük miktarlarda alamayacağınız için (1000 TL varsayıyorum) yine 3-4 seneden evvel pek bir getirisi olmayabilir.
member
Activity: 392
Merit: 13
5 ay önce ripple almıştım. 6000 tlilik hiç bir kıpırdama yok. Uzun vadeli düşündüğüm için dokunmuyorum. Kısa vadede kazandırabilir. Güzel bir çalışma olmuş
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
sr. member
Merit: 263
Takipteyim ben de. En sonki güncellemeyi izledim bir günde kara geçti bile. Bakalım bir iki haftalık sürede nasıl bir hal alacak. Tabi sen o kadar uzun tutacak mısın bilmiyorum.

Bu işlerde pek fazla bilgisi olmayanlar için mantıklı bir yönteme benziyor.

Acemiler için en mantıklı seçenek alıp unutmak. Diğer türlü öğrenene kadar epey zarar ediyorlar... Hele de sabırlı olmayı bilmeyen ve her panikte elindekini satmaya çalışanlar...

Ama işte scam bir coine yatırım yapılırsa unutsan da unutmasan da bir işe yaramaz Smiley Yatırımın hiç olur. Ama alcoinlerin hepsine birden yatırım yapıp o şekilde beklenirse bir şey diyemem.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Yeni güncellemeyi ne zaman paylaşıyorsun.
newbie
Activity: 14

takipteyim yeni güncellemeleri bekliyorum.

bu arada hacim'e göre alt coinlere yatırım yapan kişiler var bu konu hakkında bir videonuz hazırlama imkanınız var mı?

yani yeni başlayan biri altcoinlerdeki hacimleri nasıl analiz edebilir?

hero member
Activity: 1288
Merit: 592
In #Bitcoin me trust
Takipteyim ben de. En sonki güncellemeyi izledim bir günde kara geçti bile. Bakalım bir iki haftalık sürede nasıl bir hal alacak. Tabi sen o kadar uzun tutacak mısın bilmiyorum.

Acemiler için en mantıklı seçenek alıp unutmak. Diğer türlü öğrenene kadar epey zarar ediyorlar... Hele de sabırlı olmayı bilmeyen ve her panikte elindekini satmaya çalışanlar...
sr. member
Merit: 263

sr. member
Activity: 798
Merit: 277
2 sene öncesinde 10da biri idi neredeyse. şimdi 10 katı... bakalım bu yatırımlar 2 sene sonra da o seviyeleri görecek mi? Bence evet...

Takipteyiz...
newbie
Activity: 22
Takipteyim bu konuyu. Daha yeni yeni bu piyasaya girdiğim için bana da yardımcı oldu. Bakalım neler olacak.
sr. member
Activity: 532
Merit: 250
1 btc 10000 tl olunca artık 0.1 değil 1000 lira denmeye başlanmış : )) Güzel video hocam teşekkürler.
newbie
Activity: 36
Alp'den bağımsız olarak ben de 750TL'yi 3'e bölüp zcash, ethereum ve bitcoin aldım.

Bakalım ne olacak Smiley
sr. member
Activity: 644
Merit: 250
🤖UBEX.COM 🤖
Güzel video olmuş . İleride bu video ya bakıp çok şaşıracağız .
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Tebrik ediyorum hocam sizi, bu işe yeni başlayan arkadaşlar için rehber niteliğinde videolar çekiyorsunuz.
member
Activity: 139
Merit: 10
videoların güzel soluksuz izliyorum teşekkürler devam etmen dileğiyle
sr. member
Activity: 546
Merit: 251
2-3 sene elinizde tuttuğunuz sürede güzel kazandırır. Ama polo haricindeki coinleride tercih etseydiniz. Çünkü poloya girip pump ihtimalinide satın almış olurdunuz.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Bence merak uyandırıyor ne kadar oldu diye bende bu tür yatırım düşünüyorum 1000 tl ye 40 adet coin almak. Artıs azalısları burdan yada videodan paylaşırsan seviniriz takip ediyoruz.
newbie
Activity: 56
Merhaba oncelikle bitcoinin ve diger altcoinlerin  bilinirliginin artmasi icin cektigin videolar icin takdir ediyorum , bu videonuda begendim yanliz guncellemeleri gunluk degilde haftalik yapsa idin daha guzel olmaz miydi ? cunku tahminince hergun video cekip bugun bu kadar oldu gibi video yayinlayacagini dusunmuyorum , belki de yaparsin ama izleyici olarak   usandirici olacaktir ,cunku videodanda dedigin gibi uzun vadeli bir baski acisiyla  nasil oluyor bu daha onemli.
Basarilarinin devamini diliyorum .
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
Pages:
Jump to: