Pages:
Author

Topic: 1000 TL'lik Bitcoin Satıyorum --SATILDI-- (Read 1749 times)

legendary
Activity: 958
Merit: 1037
March 08, 2017, 09:24:30 AM
Konuyu kapattım ama @mhanbostanci bende 0.16 BTC daha aldı ve ödeme sorunsuz gerçekleşti.

Teşekkürler.
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
@mhanbostanci ya teşekkür ediyorum.
2 ödeme de sorunsuzca gerçekleşti. Tekrar çalışmak dileğiyle  Cool

karşılık ödemeler gerçekleşti.
pozitif geri bildirim yapıldı.
legendary
@mhanbostanci ya teşekkür ediyorum.
2 ödeme de sorunsuzca gerçekleşti. Tekrar çalışmak dileğiyle  Cool
legendary
Oh confirm oldu  Smiley

Darısı diğer transferlerin başına.

Kendisine 1000TL'lik daha BTC sattım. Yarın EFT'ler gerçekleşir gerçekleşmez kendisine Trust point yollayacağım.
sr. member
Activity: 308
Merit: 253
Oh confirm oldu  Smiley

Darısı diğer transferlerin başına.
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Oh confirm oldu  Smiley

ben böyle adamları severim .. benim gibi pinpirikli  Grin
legendary
Oh confirm oldu  Smiley
legendary
Nakit benden olsun kırışalım  Wink

paranız varsa bob'un son fonuna yatırım yapın.

Böyle kendin al - kendin sat daha iyi, kar etmiyorum belki ama daha önemlisi kafam rahat.

Bu onay alma sorunu Murphy kurallarına göre çalışıyor  Smiley   (Gereksinimle makusen mütenasib/ters orantılı, ne kadar lazımsa o kadar geç olur)

Allahtan çok acelem yok ta sonuçta bu transaction havada kaldı, asap bozan bir durum. Yoksa kredi kartı borcu kapatmak için satıyorum, var daha 5 günü  Grin
sr. member

Böyle kendin al - kendin sat daha iyi, kar etmiyorum belki ama daha önemlisi kafam rahat.

Bu onay alma sorunu Murphy kurallarına göre çalışıyor  Smiley   (Gereksinimle makusen mütenasib/ters orantılı, ne kadar lazımsa o kadar geç olur)

legendary
İşleminiz onay almadıysa anlattığım bu yöntemi deneyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=qBuPmk62LRA

Dostum, teşekkürler desteğin için lakin VIABTC son 1 haftadır overload olduğu için push etmiyor. Herkes BTC developerlarla kavga halinde çünkü block boyutunu arttırmıyorlar, büyük poolların transactionları öncelik alıyor... bundan 1 ay önce bu fee ile 10dk da onaylanırdı, şimdi 24 saat olacak onay yok.  Angry herkes daha çok fee basmaya başladı ama işe yaramıyor, blocklarda yer bulamıyoruz... böyle devam ederse 2000$ da olur 1 BTC. Yani sattığım adam için bu bir avantaj gibi gözükebilir ama sırf bundan dolayı başka alım yapamıyor adam.
legendary

sr. member
legendary
Alıcı için onay almadığı şimdilik iyi olmuş , fiyat artıyor  Wink

öğle değil işte. 1000 TL yi buraya  bağladık. dünden beri bekliyoruz. arada 3 işlem talebi geldi. nakiti buraya ayırdığım için kıpırdayamıyorum Smiley
sr. member
Alıcı için onay almadığı şimdilik iyi olmuş , fiyat artıyor  Wink
legendary
Activity: 1020
Merit: 1027
İşleminiz onay almadıysa anlattığım bu yöntemi deneyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=qBuPmk62LRA
legendary
Abi işi bilen iş bitiriyor. Bu kadar açık ve net.  Smiley Öğrenmemiz gereken çok şey var çoooooook. Hayırlı geceler dileklerimle.

mhanbostanci her daim iş görür Wink Hayırlı alışverişler

Teşekkürler. Fakat enteresan bir şekilde blockchain de çakıldı kaldı transaction. Pushtx yapmaktan gına geldi  Angry
F2Pool için referral code'u olan var mı? Oradan push etsek geçer, zırt pırt block buluyor çünkü...
hero member
Activity: 756
Merit: 505
Abi işi bilen iş bitiriyor. Bu kadar açık ve net.  Smiley Öğrenmemiz gereken çok şey var çoooooook. Hayırlı geceler dileklerimle.

mhanbostanci her daim iş görür Wink Hayırlı alışverişler
member
Activity: 91
Merit: 10
https://litecointalk.io
legendary
legendary
Ben tamamını alabilirim.
ancak koinim ile preev arası makas kapandığı için marjım yok. profil adresime 0.228 BTC gönderin kredi kartı bilginizi bana özel mesaj ile iletin.
birinci onaya müteakip internet şubesinden hemen öderim kredi kartınızı

0.22 de anlaşalım hemen göndereyim. 0,228 = 1076TL şu an.
işte o hesap öyle değil. gönderdiğiniz btc koinim de hemen satılacak.
kademeler de şöyle;
ortalam 4655 TL den satılacak. 1061 TL bunun komisyonu banka çekimi derken 1050 belki. bide o arada birisi 2 BTC satış yaparsa bi alttaki alım 4605 e inerse fiyat Smiley
eğer yetişmezse,
0,228 BTC 4605 den 1049 TL komisyon banka çekimi 1035TL. inan abartı bir şey istemiyorum.

Peki sırf şu forumdaki baltacılara inat yolluyorum profildeki adresine. TX'i burada, kredi kartı bilgisini de PM'den paylaşıyorum.
Hayırlısı olsun.
Pages:
Jump to: