Pages:
Author

Topic: 1000 TL'lik Bitcoin Satıyorum --SATILDI-- - page 2. (Read 1752 times)

legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Ben tamamını alabilirim.
ancak koinim ile preev arası makas kapandığı için marjım yok. profil adresime 0.228 BTC gönderin kredi kartı bilginizi bana özel mesaj ile iletin.
birinci onaya müteakip internet şubesinden hemen öderim kredi kartınızı

0.22 de anlaşalım hemen göndereyim. 0,228 = 1076TL şu an.
işte o hesap öyle değil. gönderdiğiniz btc koinim de hemen satılacak.
kademeler de şöyle;
ortalam 4655 TL den satılacak. 1061 TL bunun komisyonu banka çekimi derken 1050 belki. bide o arada birisi 2 BTC satış yaparsa bi alttaki alım 4605 e inerse fiyat Smiley
eğer yetişmezse,
0,228 BTC 4605 den 1049 TL komisyon banka çekimi 1035TL. inan abartı bir şey istemiyorum.
legendary
Activity: 958
Merit: 1037
Ben tamamını alabilirim.
ancak koinim ile preev arası makas kapandığı için marjım yok. profil adresime 0.228 BTC gönderin kredi kartı bilginizi bana özel mesaj ile iletin.

0.22 de anlaşalım hemen göndereyim. 0,228 = 1076TL şu an.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Ben tamamını alabilirim.
legendary
hero member olabilirsin ama ticaret bizden dönüyor hocam 250 tl lik alım yapabilirim enpara yada ziraat ile btc yi gönderirsiniz paranızı gönderirim. sizin trustlara baktım bişi göremedim 2 tane başlık paylaşmışsınız daha önceki ticaretlerinizle ilgili ben aynısından 15 tane paylaşırım bu arada trustlarıma girip kontrol eebilirsiniz. teşekkürler

edit : ziraat varsa hepsini de alırım enpara yalnızca 250

Teşekkürler, tek hamlede olursa daha iyi olur. Ziraat hesabım yok malesef. Ama sizi ekliyorum listeye, düşük miktar satış yaparsam uğrarım  Smiley
hero member
Activity: 560
Merit: 501
hero member olabilirsin ama ticaret bizden dönüyor hocam 250 tl lik alım yapabilirim enpara yada ziraat ile btc yi gönderirsiniz paranızı gönderirim. sizin trustlara baktım bişi göremedim 2 tane başlık paylaşmışsınız daha önceki ticaretlerinizle ilgili ben aynısından 15 tane paylaşırım bu arada trustlarıma girip kontrol eebilirsiniz. teşekkürler

edit : ziraat varsa hepsini de alırım enpara yalnızca 250
legendary
Nasıl bir çelişkidir bu yarabbim.
Hem güvenilir adam olsun alışveriş yapacagım adam ee ama güvenilir olması yetmez o bana ilk atacak parayı ee birde Escrow olacak Escrow ne yapacak süs olarak duracak yine sen peşin peşin ödemeyi yapacaksın dalga mı geçiyorsunuz allahınınızı severseniz ya bırakın.

Niyeymiş arkadaşım? Daha önce ben BTC gönderdim, sonra ödeme aldım... ne var yani? Ben zaten hep alışveriş yaptığım adama ulaşamıyorum, ulaşsam şuraya şu konuyu açmam atar giderinizle boşu boşuna yorulmam...

Hayır konunun altına da yazdım, hala balta atıyorsunuz  Huh
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Nasıl bir çelişkidir bu yarabbim.
Hem güvenilir adam olsun alışveriş yapacagım adam ee ama güvenilir olması yetmez o bana ilk atacak parayı ee birde Escrow olacak Escrow ne yapacak süs olarak duracak yine sen peşin peşin ödemeyi yapacaksın dalga mı geçiyorsunuz allahınınızı severseniz ya bırakın.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
ee ya sen düzgün yapmazsan ne olcak Wink
legendary
Selamlar. 1000TL'lik Bitcoin satıyorum. --SATILDI--

Şartlar aşağıda yazdığı şekilde olacak:
* Preev kuru üzerinden satış gerçekleşecek
* Ödeme kredi kartı borcu ödemesi şeklinde şahsi kartıma yapılacak
* Escrow yok, güven önemli. Sadece forumda iyi satış / alış yorumları olan arkadaşlar üzerinden alışveriş yapılacak.
* Ödemeyi aldıktan sonra BTC transferini yaparım. Yüksek fee ile ödeme göndereceğim, dolayısı ile 15-30dk içinde onaylanacaktır.

Satışın acelesi yok ve lütfen hem escrow yok hem önce ödeme istiyorsun tarzında atarlanmayın. Düzgün iş yapan adam zaten bu şartlarla çalışır.

Daha önce yaptığım işlem topicleri:
https://bitcointalksearch.org/topic/satlk-06-btc-satlmtr-1593162
https://bitcointalksearch.org/topic/buras-btc-alim-noktasidir-skrill3x-1595798

Teşekkürler  Smiley
Pages:
Jump to: