Pages:
Author

Topic: 13 Ağustos - 13 Ekim Altcoin Yatırım Fonu - Ana Para Korumalı / AÇIK - page 2. (Read 7145 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Herkes heyecanlıdır  Cheesy
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
legendary
Activity: 1232
Yüzde cinsinden getiriler ne durumda şuanda?

@Bob, hocam skype kullansan keşke Smiley
Daha çok ticaretimiz olurdu muhtemelen.

PM her zaman açık hocam Smiley

%36 sanıyorum şimdiye kadar
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Yüzde cinsinden getiriler ne durumda şuanda?

@Bob, hocam skype kullansan keşke Smiley
Daha çok ticaretimiz olurdu muhtemelen.
legendary
Güncel Fon Büyüklüğü: 3400 mBTC
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
miningden kim ne kazanıyor ki bir de başkasına dağıtsın

Bu kadar adam gpu çiftlikleri kurup bunu yapıyorsa bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Eğer bob abi bu işe öncülük ederse bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Fikir kötü değil bence.

Maalesef bildiğim bir alan değil

Çok haklısınız herkes en iyi bildiği işi yapmalı bu hayatta yoksa en çok para kazandıran meslek dışında hiçbir meslekten insan olmazdı bu hayatta Smiley
legendary

Bu kadar adam gpu çiftlikleri kurup bunu yapıyorsa bir bildikleri vardır diye düşünüyorum. Eğer bob abi bu işe öncülük ederse bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Fikir kötü değil bence.

Maalesef bildiğim bir alan değil
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077

legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
Neler oluyor?

Bob abi birşey yok. konuyu kirletiyor bazı arkadaşlar. Özetle, bir mining fonu oluşturulmasına ön ayak olursan ben yatırım yapmak isterim.
Zz
legendary
Neler oluyor?

Bob abi birşey yok. konuyu kirletiyor bazı arkadaşlar. Özetle, bir mining fonu oluşturulmasına ön ayak olursan ben yatırım yapmak isterim.
legendary
Zz
legendary
islami yatırım fonu da açarsan talep artacaktır Smiley

islami bitcoin fonu yapılabilir aslında. fon minimum 18 aylık olur. buda mining fonu olur. misal 10btc lik bir fon oluşturulur.
bununla bir ethereum+decred mining sistemi oluşturulur.
bir forum üyesi bunun hosting ve işletimini üstlenir ücreti mukabilinde. fondan ROI olunmadan çıkış mümkün olmaz.
ROI den sonra isteyen ana parasını alır çıkar isteyen bu madenden gelir elde eder.

ben şahsen böyle bir fona 1 BTC yatırım yaparım.

1 BTC'yi nereden buldun altcoin_trader? Yine hesapları karıştırmışsın şizofren mhan.

Kirli çıkıyım ben. Smiley char ticaretinden kazanıyoruz çok şükür. şifzofren sensin. forumda sana girsin.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World

islami bitcoin fonu yapılabilir aslında. fon minimum 18 aylık olur. buda mining fonu olur. misal 10btc lik bir fon oluşturulur.
bir forum üyesi bunun hosting ve işletimini üstlenir ücreti mukabilinde. fondan ROI olunmadan çıkış mümkün olmaz.
ROI den sonra isteyen ana parasını alır çıkar isteyen bu madenden gelir elde eder.

1 BTC'yi nereden buldun altcoin_trader? Yine hesapları karıştırmışsın şizofren mhan.
legendary

Faiz geliri olmayan bir fon mu hocam?
Faiz'e ve POS'a margin tradinge, forexe, future'a bulaşmaz ve yatırımcısını kar ortağı gördüğünü söylerse islami olacaktır.
Ayrıca kriptokoin değil fiat bazlı bir Fon da ilgi çekici olur.
Zz
legendary

legendary

Faiz geliri olmayan bir fon mu hocam?
legendary
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
legendary
Fon Büyüklüğü: 3036 mBTC

Fonlarınız çok güzel ve istikrarlı bir şekilde büyümekte bu konuda sizi tebrik ederim. Sanırım yine beklentilerin üzerinde bir kazançla kapanacağa benziyor size kolay gelsin şansınız bol olsun Smiley

Sağolasın hocam, size de bol kazançlar  Smiley
Pages:
Jump to: