Pages:
Author

Topic: 13 Ağustos - 13 Ekim Altcoin Yatırım Fonu - Ana Para Korumalı / AÇIK - page 4. (Read 7145 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
Yatırımcı listesi güncellendi
legendary
Bob 2 ay vadeli ve ana para korumalı fonun gelirini 2 ay sonunda mı yansıtacaksın yoksa haftalık belirtecek misin?

haftalık olarak veya büyük değişimlerde belirteceğim, ortalama olarak 10 günde bir diyebiliriz.

ok, bir önceki fondan gelen toplam rakam ne olacaksa, onu ana para korumalı ve 2 aylık fona aktarabilir misin?

Tamamdır hocam
legendary
Hocam Yanlış Anlamayın; Sadece Merakımı Gidermek İçin Soruyorum.
Forumda Çok Sayıda İdare Etmeye Çalıştığınız Fon Var?

Bunların Takibini Nasıl Yapıyorsunuz?

Altcoin işlemlerini bu fonla yapıyorum, btc/usd işlemlerini diğer fonla yapıyorum, faiz verdiğim 3 kişi var toplamda 1.5 btc onları da not aldım ödeme tarihlerini öyle yapıyorum Smiley
hero member
Activity: 714
Merit: 500
Alenktrik Teknikeri
Hocam Yanlış Anlamayın; Sadece Merakımı Gidermek İçin Soruyorum.
Forumda Çok Sayıda İdare Etmeye Çalıştığınız Fon Var?

Bunların Takibini Nasıl Yapıyorsunuz?
legendary
Activity: 1153
Coin-Turk.com
Bob 2 ay vadeli ve ana para korumalı fonun gelirini 2 ay sonunda mı yansıtacaksın yoksa haftalık belirtecek misin?

haftalık olarak veya büyük değişimlerde belirteceğim, ortalama olarak 10 günde bir diyebiliriz.

ok, bir önceki fondan gelen toplam rakam ne olacaksa, onu ana para korumalı ve 2 aylık fona aktarabilir misin?
legendary

legendary
Coin-Turk.com

legendary
Bu Fonun Başlangıcı 13 Ağustos'a ertelenmiştir.
legendary
0.25 üzerine vermeyi planladığın faizin aylık hedefi nedir

Aylık yüzde 4 ile 8 arasında değişiyor hocam
legendary
Coin-Turk.com
0.25 üzerine vermeyi planladığın faizin aylık hedefi nedir
legendary
Payza yatırımı kabul ediyormusunuz? 1 btc ye tekabul edicek sekilde payza hesabımdan TL olarak yollayacağım. Aktarım komisyon ücreti bana ait olucaktır.

Payza hakkında bilgim yoktu, payza bitcoin dönüşümü için %2 komisyon alıyormuş sadece.

Payza da kabul edebilirim.

Özel mesajla yollayabilirsiniz adresi.
legendary
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Bob selam,
10 ağustos da bitecek fondan gelecek rakamdan (0.4BTC+gelir)  0.25 BTC si bu fona geçirelim kalanını   gönderirsin 1mhandh8J4uJx18sHhgeBJWZLKxMnuqGv adresime.

katılımcılar netleşince ben gene gelir tablosunu hazırlarım. Smiley
legendary
Payza yatırımı kabul ediyormusunuz? 1 btc ye tekabul edicek sekilde payza hesabımdan TL olarak yollayacağım. Aktarım komisyon ücreti bana ait olucaktır.

Payza btc dönüşümü hakkında bilgim yok maalesef, dönüştürenler forumda var ancak maliyetini bilmiyorum.
full member
Activity: 208
Merit: 100
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
Bob acar da biz olmaz miyiz o fonda bi 0.05 le girerim bende
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
Hayırlı uğurlu olsun. 10 ağustos fonundakiler bu fona geçerler diye tahmin ediyorum ☺️
member
Activity: 66
Merit: 10
Evet daha once dediim gibi site acmanin zamani geldi..onden reserved 1 btc ..
legendary
Yatırım hizmetlerimi bir platforma taşımak adına BOBcoini çıkarmıştım, 120 adete yakın satıldı ve 1 AĞUSTOS günü de ilk kar payları dağıtıldı. Ancak gelen talep üzerine forum üzerinden de altcoin fon işine devam etme kararı aldım. @aspor

Şu anda 3 tip yatırım kabul ediyorum.

1. BTC/USD işlemleri yaptığım dolar bazlı fon
2. 0.25 BTC üstündeki miktarlara aylık faiz verdiğim fon
3. 2 AYLIK ana para korumalı Altcoin Yatırım Fonu

Altcoin Yatırım Fonlarının 6.sı ile karşınızdayım, bugüne kadar hiç zarar etmedik, ilk zamanlardaki fonlarda ise yüzde 100'ü aşan astronomik rakamlar elde ettik. Ancak son fonlarda ise yatırılan rakamların büyümesiyle, riskli işlemleri azaltmaya başladım, inşallah bu fonda da size banka faizinin birkaç katını getiri olarak sunacağım.

Faaliyetler;

1- BTC/USD günlük al-sat
2- Altcoin Ticareti
3- ICO katılımları
4- Geçici cloud mining yatırımları
5- P2P kredi yatırımları
6- POS coin yatırımları

Minimum Yatırım Miktarı: 0.050 BTC
Maksimum Yatırım Miktarı: 2 BTC
Minimum Fon Büyüklüğü: 2 BTC
Maksimum Fon Büyüklüğü: 10 BTC

Fon ilk fonlar gibi ana-para korumalıdır.

Teşekkürler, bol kazançlar.

Şu an için yatırım kabul etmiyorum. Talep toplama başlığıdır.

Yatırım toplama başlamıştır.

https://blockchain.info/address/1JBcC6GYgJAogPKCrddYGBH2UfmTG7eWkM

quwera: 584 mBTC
thinkinger: 173 mBTC
aspor: 898 mBTC
RedXed: 250 mBTC
yussuf89: 250 mBTC
kenanzz: 160 mBTC
mhanbostanci: 250 mBTC

Başlangıç: 2565 mBTC

Pages:
Jump to: