Pages:
Author

Topic: 14 Şubat Sevgililer Günü - page 2. (Read 215 times)

legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
February 07, 2022, 05:51:34 PM
Ne zaman ayrıldığımı unuttum, ondan sonrada bıraktım zaten, olmadı bayadır da tek tabanca devam ediyoruz, aramıyorum da, normal sıradan bir gün benim için bayadır.

Bence normalde de sıradan bir gün, insan illa bugün karşısındakine özel davranakcak diye bir şey yok sevene her gün sevgililer günü.
full member
Activity: 546
Merit: 154
February 07, 2022, 04:22:10 PM
Sevgili eşim inşallah bunu okur ve bir surpriz yapmayi planlarsin. Uzunca zamandir kutlamadigimiz bir gün bu seneden umutluyum . Guveniyorum sana başarabilirsin . Smiley Tabiki ben ne yapacagim oda ayri .
legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
February 07, 2022, 04:00:00 PM
Foruma kayıt oluşumun 4. yıldönümünü kutlamayı planlıyorum. Aslında tamamen tesadüftü ama Theymos'tan 14 Şubat'ta foruma kayıt olanlar için özel bir etkinlik beklentisi içerisindeyim. Bu forumun bir parçası olmayı seviyorum, bana kattıklarını seviyorum.

member
Activity: 334
Merit: 20
February 07, 2022, 03:23:10 PM
Bu günler neden bitmiyor. Birini unutsak yandık.
-Sevgililer günü
-Anneler günü
-Öğretmenler günü
-Evlilik yıldönümü
-Doğum günü
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
February 07, 2022, 03:08:36 PM
Bu yıl da yalnız gireceğim. Ama yalnız da olsam hoşuma giden tatlı bir gün. İnsanların sevgisini göstermek için yanıp tutuştuğu bu gün gerçekten çok tatlı geliyor artık bana. Hediyelerin önemi yok daha çok etrafta sarılan öpüşen insanlar görmek hoşuma gidiyor. Bir 14 şubat ta eski sevgilim bana güzel bir hediye yapmıştı hiç unutmuyorum. Hala evde saklıyorum.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
February 07, 2022, 02:11:37 PM
En sevdiğim günlerdendir çünkü tüm sevgimi gösterebileceğim bir kişiye ve aynı şekilde tüm sevgisiyle şefkatiyle yanınızda duran birinin olması gerçekten muazzam bir his. Bundan daha iyisine şuanlık sahip değilim ve evet allahın izniyle o günlerde gelecek. O gün geldiğinde uyumadan önce göreceğim son yüz; uyandığımda göreceğim ilk yüz onun ki olacak.

3 senedir beraberliğimizde 2 14 şubatı yanyana geçirebildik. Kapitalizmin dayatmasına hiçbir zaman boyun eğip pahalı pahalı hediyeler almadım. 1nde tam 2 saat uğraşıp kedi patisi şeklinde bir yaş pasta yaptım ki kendisi de benim gibi kedi manyağıdır. Bir tanesinde ise ahşap temelli kedi patisi şeklinde bir kolye yaptım. Kontaplak kullanarak amatörce birşey oldu ancak sağolsun bir ablamın ince dokunuşlarıyla acemiliğimi kapattık. Gerçektende sevene her gün sevgililer günü ancak en azından bir gün bile olsa toptan hatırlamak kıymetli davranmak güzel birşey. Tabi hep nirvanayı zorladığım için bu sene ne yapacağım kara kara düşünüyorum bakalım ne çıkacak Cheesy
member
Activity: 66
Merit: 18
February 07, 2022, 01:55:31 PM
sevgilisi olana allah yardım etsin. Neden böyle dediğime gelince Sevgilisi olanlar olmayanlara anlatsın Smiley)
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
February 07, 2022, 01:13:59 PM
Nihayet beklenen gün geliyor. Şurda ne kaldı. Siz sevgili forum sakinleri yine tatlı bir telaş içindesiniz tabi. Bu yıl takacağım tek taş yüzük kaç kırat olsun falan. Tabi karar veremiyorsunuz olsun daha zaman var karar verirsiniz bu arada. Gezinirken bir video gördüm sizinle paylaşayım dedim. Adam sevgilisine nasıl cömert davranıyor .

Mutlu bir gün geçirmeniz dileğimle.

https://onedio.com/haber/14-subat-sevgililer-gunu-icin-icinde-bolca-cikolata-ve-sucuk-bulunan-koli-hazirlayan-adam-yeniden-gundem-oldu-1042852
Pages:
Jump to: