Pages:
Author

Topic: 2018 ile birlikte sokakta göreceğimiz coinler (Read 274 times)

hero member
Activity: 700
Merit: 553
bozuk saat bile günde iki kez doğruu gösterir tadında bi başlık olmuş aga Smiley yazdığın koinlere katılmakla birlikte dash ve monero da eklenebilir.
full member
Activity: 504
Merit: 103
mahşerin atlıları 4 değil biraz fazla kaçmış herhalde ama fikirlerinize cidden katılıyorum al unut taraftarıyım öyle de yapmaya devam edeceğim IOTA dan uzak durma fikrindeyim ama.
full member
Activity: 196
Merit: 100
Niyeyse IoTA ve Ripple hiç kanım ısınamadı . Bir türlü neden bu kadar yaygaralar koparılıyor anlamak da istemiyorum . ETH bu sene sağlam atılımlarda bulunacağını düşünüyorum .

Waves ise tartışılmaz bu sene olmazsa seneye geleceğin zirve yapacağı projelerden kesinlikle ..
full member
Activity: 224
Bitcoin hariç diğer coinler tamam. Bitcoin sokakağa inecek kadar hızlı değil ve transfer ücretleri gerçekten cep yakıyor. Bunlar düzeltilirse sokağa inmemesi için bir neden yok. Sokağa ancak büyük meblağlar için inebilir. Konut araç vs vs.
member
Activity: 448
Merit: 17
DASH-ETHEREUM- Bunlar sokakta kesin görülecek coinler digibyte olabilir transfer hızları yüksek ve değerli coinler vede STK token yaygınlaşırsa onuda kesin görücez.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Bu yıl sadece kripto paralardan değil, kripto paraların ortaya çıkmasına vesile olan blok zincir teknolojisinin günlük hayatımıza yansımalarına tanıklık edeceğiz muhtemelen. Dolayısı ile günlük yaşantımızda bir çok farklı coinden bahsetmemiz kaçınılmaz olacaktır.
newbie
Activity: 64
Merit: 0
Iota hakkında yazılanları okuyunca teknolojisi hakkında bilgi edinmek yerine miktar olarak fazla olması ile alakalı piyasada doğmuş söylentileri derlediğini farkediyorum. Fee alınmaması ve tangle teknolojisinin işleyişi nedeniyle 2.5-2.9$ seviyelerine tekrar geldiğinde sağlam bir yükselişe geçeceğini dülünüyorum.

Ben Monetha (MTH)'nın 2018 yılında ticaret devleri kendi coinlerini çıkarma gibi bi durum olmazsa kullanımının yaygınlaşacağını ve değerinin artacağını düşünüyorum.
Telegram'ın kendi coinini çıkarması da bi hayli heyecan verici.
member
Activity: 490
Merit: 10
Bilmediğim birkaç coin vardı arada. Bitshares örneğin. Benim aklıma yatanlardan bir taneside Status. Donanımhaberde gördüğümden beri 6x değer kazandı ve eğer başarılabilirse çok daha kullanışlı olur. Tabi telegram coini söylentileride mevcut bu sıralar
sr. member
Activity: 1610
Merit: 271
Bu yıl içinde bitcoin dışında diğerlerini kullanmamız zor gibi geliyor bana. En azından bi 6 ay için böyle olacak gibi. En çok tanındığı ve en çok kişi tarafından sahip olunduğu için sadece bitcoin şuanlık.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
Mahşerin Dört atlısı karşınızda:

Bitcoin: Bu piyasanın yaratıcısı, büyük güç , baba, kral, legandary adına ne derseniz deyin. Ona sahip olmak büyük bir ayrıcalık. Değer aracı tüm coinlerin atomic swap ile döneceği son nokta. herşey gelecekte onun üzerinden fiyatlanacak. her şey ondan çıktı ona dönecek.
Bitcoin Cash: Belki de bir ödeme aracı ya da spekülasyon ama şuan kendini kanıtlama aşamasında.
Litecoin: Ödemelerde sıkça göreceğiz rahatlıkla ödeme alın ödeme yapın kendini kanıtlamıştır. Litecoin aşktır.
Zcash: Takip edilemez, tehlikeli black coin.
IOTA: sakız alırken kullanırsınız şaka değil gerçek 0.01 kuruş bile  aktarım sağlıyor. gönderi ücreti de almıyor hızlı onay mevcut daha ne olsun.
Ripple: Zenginlerin parası halktan onay almış değil ben uzak duruyorum, taraftarlarını kızdırmamak için listeye ekledim.

Madenci ekibin, blockchain uzmanlarının altyapısını zevkle altyapısını kullanacağı coinler.

Wawes: Çılgın proje yazın bunu. Yakında herkes burada kendi coinini çıkaracak.
Bitshares: En sevilen merkezsiz borsa ve cüzdan ekip sağlam arkasında Microsoft.
Ethereum: Tam bir canavar. Blockchain'in mazotu olmak istiyor.
EOS : Anlamadım ama sağlam bir proje.

güzel bir derleme olmuş eline sağlık.
 iota için çok haklısın. piyasadaki en çok dolaşan coinlerden biri olabilir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
suan gunluk kullanima en uygun coin bana kalirsa waves. gerek hizi gerek platform uzerindeki WTRY/TL gateway i ile ikili islemlerde en hizli ve gonderim maliyeti oldukca dusuk bir yapida.
ethereum da btc gibi aldi basini gidiyor, bu gidisle etherum un anlik fiyati ile alis-satis yapmak alan acisindan risk durumunda. simdi satsan sabaha ne olacagi belli olmuyor.
fiyat grafiginde anlik ivmeleri cok yuksek olmayan coinleri gunluk kullanima daha uygun goruyorum.
full member
Activity: 434
Açıkcası ben böyle düşünmüyorum bitcoin şuan piyasanın babası ve önemli noktasında bulunabilir fakat teknolojilerine bakıldığında diğerlerinin çok gerisinde  kalıyor. Bence bu sene ethereum güzel bir çıkış yakalayacak. Waves ise gelecek için güzel şeyler vaat eden bir coin.
full member
Activity: 602
Merit: 120
Hahah eline sağlık olsun ripple yorumun güzel olmuş.. ama işte çok belli olmuyor bu dünya cash in bile neler yaptığını gördük.
full member
Activity: 532
Merit: 151
IOTA kesinlekle teknolojisi daha çok yeni ama geleceğin coini bence heryerde kullanılabilir fee olmadığı için
member
Activity: 154
Yatırım açısından bakarsak hemen hemen hepsi sağlam güzel coinler ancak iş gerçek hayatta kullanıma gelince 2018 içinde pek ümidim yok bunların yaygınlaşacağına dair.
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
ETH'nin değeri zaten biliniyor arkadaşlar ama bitcoindeki marka değerini hiç bir coin sağlamıyor şuan da. Ne zaman sokakta coin görmeye başlarız o zaman bitcoinin tahtı sallanacaktır.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
ETH POS' a geçerse 2018' de hepsine yetecektir. Biraz fazla iddalı oldu ama ekosistemi en geniş coin sonuçda.

Marketcap'taki çoğu coin erc20 tabanlı . + Pos ile desteklerse ethereum durmaz . Ripple simdilerde geçti diye çöp diyorlar ethere . Ether suan aktarım teknoloji herşey olarak bitcoin'den bile üstündür . Değeri anlaşılacak .
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Çok iyimser davranmışsınız gibime geliyor, dahaca bitcoin ödeme sistemi olarak tam yayılmamışken sağlam altcoinleri de eklemişsiniz ama bitcoin, ethereum, litecoin, zec ve belki dash ı görebiliriz ama ben dahaca vaktinin geldiğini düşünmüyorum. Belki 2019
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Bu yazdıkların içerisinden Ethereum, Waves ve İota bana sıcak gelen coinler. Diğerlerine yatırım yapmayı düşünmüyorum açıkçası. Hocam ayrıca listeye Monero'da eklenebilir. Monero'da bu piyasanın demirbaş coinlerinden birisidir.
member
Activity: 294
JOIN THE NEXT MEGATREND IN CRYPTO!
Birebir katılıyorum yazdıklarınıza. 2018 yılı ayrıca belirtmek isterim ki çoğu coinin doğuşuna sebep olacak
Pages:
Jump to: