Pages:
Author

Topic: 2018 ile birlikte sokakta göreceğimiz coinler - page 2. (Read 275 times)

legendary
Activity: 1092
Merit: 1000
Başlığı okuyunca sokakta tartışılır hale gelecek gibi bi anlam çıkardım ama yazdığınızda güzel.Gendelde gtebessüm ettiriyorsunuz açtığıız konularda.2018 bence kriptoya tüm dünya ve ülkemizde akın edilecek bir yıl olacak
member
Activity: 448
Merit: 10
Ethereum DASH görebiliriz imzasından çıktıgım STK'yıda pos makinalerında kullanırken görebiliriz ama türkiyede değil.
member
Activity: 378
Merit: 11
iota blockchain teknolojisini bile kullanmıyor herkesten farklı olarak ben onda gelecek görmüyorum maalesef. IOTA yerıne hdac daha iyi bir gelecege sahip olacaktır
member
Activity: 150
Merit: 11
The Great Trader
Rippe 1 dolar artınca bitcoinin yerini alacaklar türedi. Valla diyecek birşey yok. 1 dolar imkansız dedik zamanında 3ü yokladı. Hiçbirşey imkansız değil anladık
hero member
Activity: 756
Merit: 500
ETH POS' a geçerse 2018' de hepsine yetecektir. Biraz fazla iddalı oldu ama ekosistemi en geniş coin sonuçda.
ethereumun pos'a geçmesi o kadar kolay değil hocam. bana göre en az 2 yılı var ethereumun posa geçmesinin. ağ yeterince hazır değil. daha ufak bi kedi oyununda bile kitlendi. pos bunu karşılamaz.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Çok bilgilendirici bir konu olmuş. Çıkan kart projeleriyle beraber hepsi sokakta olabilir. Ama kart dediğin zaman işin içine ekstra komisyon ve banka giriyor.
legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING
ETH POS' a geçerse 2018' de hepsine yetecektir. Biraz fazla iddalı oldu ama ekosistemi en geniş coin sonuçda.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
"IOTA: sakız alırken kullanırsınız şaka değil gerçek 0.01 kuruş bile  aktarım sağlıyor. gönderi ücreti de almıyor hızlı onay mevcut daha ne olsun.
Bunu araştırdınız da mı söylüyorsunuz yoksa duyumlarla mı? Zira cüzdanından borsaya atmak için 10 saat bekletmişti de...
Daha çok yolu var iota'nın.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Gerçekten bunu sana söyleyeceğim aklıma gelmişti ama enfes bir konu olmuş. Smiley Yazdıklarının altına imzamı atarım.Sadece litecoin ve Eos hakkında çok fazla araştırma yapmadığım için biraz çekimserim o konuda.Bu yıl ethereum'un bir level daha atlayabileceğini düşünüyorum.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
Mahşerin Dört atlısı karşınızda:

Bitcoin: Bu piyasanın yaratıcısı, büyük güç , baba, kral, legandary adına ne derseniz deyin. Ona sahip olmak büyük bir ayrıcalık. Değer aracı tüm coinlerin atomic swap ile döneceği son nokta. herşey gelecekte onun üzerinden fiyatlanacak. her şey ondan çıktı ona dönecek.
Bitcoin Cash: Belki de bir ödeme aracı ya da spekülasyon ama şuan kendini kanıtlama aşamasında.
Litecoin: Ödemelerde sıkça göreceğiz rahatlıkla ödeme alın ödeme yapın kendini kanıtlamıştır. Litecoin aşktır.
Zcash: Takip edilemez, tehlikeli black coin.
IOTA: sakız alırken kullanırsınız şaka değil gerçek 0.01 kuruş bile  aktarım sağlıyor. gönderi ücreti de almıyor hızlı onay mevcut daha ne olsun.
Ripple: Zenginlerin parası halktan onay almış değil ben uzak duruyorum, taraftarlarını kızdırmamak için listeye ekledim.

Madenci ekibin, blockchain uzmanlarının altyapısını zevkle altyapısını kullanacağı coinler.

Wawes: Çılgın proje yazın bunu. Yakında herkes burada kendi coinini çıkaracak.
Bitshares: En sevilen merkezsiz borsa ve cüzdan ekip sağlam arkasında Microsoft.
Ethereum: Tam bir canavar. Blockchain'in mazotu olmak istiyor.
EOS : Anlamadım ama sağlam bir proje.
Pages:
Jump to: