Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Süper Lig Transfer Spekülasyonları ve Haberleri - page 24. (Read 6645 times)

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Galatasaray Alanyapor'un 23 yaşındaki orta sahası Berkan Kutlu ile anlaşma imzalamış. Berkan Kutlu geçen sezon ligde çıktığı 38 maçta 3 gol, 3 asistlik bir performansa sahipti. Galatasaray'a neler katabileceğini bekleyip göreceğiz. Rotasyon oyuncusu olur belki de.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Fenerbahçe bir forvet bir sağ bek ve bir de açık kanat oyuncusu almayı düşünüyor yanlış bilmiyorsam.

forvet konusunda çok kararsız önlerinde 3 seçenek var tamamen alacakları takıma bakıyor o oyuncuların gelip gelemeyeceği muriçin gelmesini çok isterim ama sarri bırakmayacak gibi.

bakalım lig başlamadan bir an önce nereye transfer yapcaklarsa yapsınlar da adam zaten anca alışır takıma.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
https://www.goal.com/tr/haber/canlı/canli-son-dakika-transfer-haberleri-jack-grealish-icin-75-milyon-/1t42jkiivrgt11hqat6dhi8yfx

Goal.com'da da "Dorukhan Toköz Trabzonspor'da." şeklinde başlık atılmış. Sonunda transfer gerçekleşmiş gibi gözüküyor. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş ile 37 maça çıkmıştı ve sadece 3 asisti bulunuyor. Belki Trabzonspor'a çok daha faydalı olabilir bu transfer. Kendini daha iyi gösterme fırsatı yakalayabilir.

Bir linkte bir sürü haber okudum hocam yerli yabancı transferler içindeydi dorukhan için şöyle bir şey diyebilirim Beşiktaş’ın yerli oyuncu statüsünde yaptığı transferler ve yerli oyunculara verdiği önemi görünce dorukhanı kaçırmaması gerekiyordu elinden Trabzon için güzel bir yerli transfer oldu diyebilirim bir de transfer haberini vereyim Konyaspor geçen sene Ankaragücünde olan Arnavutluk milli takım oyuncusu Çekiçi ile sözleşme imzalamış

Goal.com bazı haberleri böyle garip bir şekilde paylaşıyor hocam evet. Bir taşla birçok kuş gibi olmuş oluyor.  Grin  Trabzonspor güzel hamleler yaptı bence bu transfer döneminde. Avrupa Konferans Ligi'nde de mücadele edecekleri için iyi transferler yapmalarının yararı büyük olur zaten onlara.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Fatih Karagümrük 34 yaşındaki Mehdi Benatia'yı transfer etmiş ne kadar paraya anlaştıklarını bulamadım ama Karagümrük için güzel bir transfer olmuş.
Tek sıkıntı yaşı ondan başka sıkıntısı yok bence Karagümrük için.

Yaşı sıkıntı etmeye gerek yok hocam, artık Türkiye dünyanın artık yıldızları pazarına döndü, bu yüzden mehdi benatiayı kaliteli bir transfer olarak yorumlamak gerekiyor bence, geçen sene lucas bigliaya ya yaşlı diyenler performansıyla şaşırdılar, bir yada iki sene karagümrüğü idare etsin yeter zaten, fazlasını onlarda beklemiyordur Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Fatih Karagümrük 34 yaşındaki Mehdi Benatia'yı transfer etmiş ne kadar paraya anlaştıklarını bulamadım ama Karagümrük için güzel bir transfer olmuş.
Tek sıkıntı yaşı ondan başka sıkıntısı yok bence Karagümrük için.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
Dorukhan bence avrupa klasında bir oyuncu değil, olsaydı çoktan avrupaya giderdi.
Şimdi gittiği takıma bakın küçümsemek için söylemiyorum ama Beşiktaş durup avrupada oynamak varken Trabzona gitmesi normal değil.
Buradan anlaşılacağı üzere Dorukhan'da avrupa kalitesinde bir futbolcu olmadığını düşünüyor demekki Trabzona gitti.
Şu saatten sonra hala avrupayı istiyorsa UEFA Konferans Ligin'de güzel bir performans sergilemeli ki avrupaya gidebilsin.

Bence de öyle zaten. Herhangi bir Avrupa takımı isteseydi çoktan gitmiş olurdu. Ama yine de Trabzonspor'a transfer olması kendisi için iyi bir gelişme bence. Çünkü Beşiktaş'tayken çok bir varlık gösteremedi. Trabzonspor'da kendini kanıtlama fırsatı bulabilir.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Dorukhan bence avrupa klasında bir oyuncu değil, olsaydı çoktan avrupaya giderdi.
Şimdi gittiği takıma bakın küçümsemek için söylemiyorum ama Beşiktaş durup avrupada oynamak varken Trabzona gitmesi normal değil.
Buradan anlaşılacağı üzere Dorukhan'da avrupa kalitesinde bir futbolcu olmadığını düşünüyor demekki Trabzona gitti.
Şu saatten sonra hala avrupayı istiyorsa UEFA Konferans Ligin'de güzel bir performans sergilemeli ki avrupaya gidebilsin.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
dorukhan'ın içinde bulunduğu duruma gülsem mi yoksa üzülsem mi karar veremedim; şaka gibi bir şey yaşanmış. cl'de oynayıp kendisini iyice gösterebilseydi hayalini kurduğu avrupa'dan iyi teklifler alabilirdi diyecektim ama zaten boşta gezerken avrupa piyasasına ve orada dönen ortalama ücretlere bakmıştır ve nihai olarak böyle bir karar vermiştir diye düşünüyorum. hayırlısı olsun, yine de başarılı olmasın isterim. ayrıca, sakatlık yaşamasaydı, 7-8 civarına bir yere satabilirdik diye tahmin ediyorum.

Avrupa’ya gideceğim diye kulüpten ayrılıp Trabzonspor’a imza atması sonrasında bayağı bir internette makaraya alıyorlar dorukhanı, coğrafya bilgisi sıfır gibi capsler görüyorum, eğer amacı Avrupa’da oynamaksa, Beşiktaş’ta kalıp forma savaşı verip, şampiyonlar liginde iyi bir performans gösterip Avrupa’dan gelecek tekliflerle yolunu çizebilirdi,
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
dorukhan'ın içinde bulunduğu duruma gülsem mi yoksa üzülsem mi karar veremedim; şaka gibi bir şey yaşanmış. cl'de oynayıp kendisini iyice gösterebilseydi hayalini kurduğu avrupa'dan iyi teklifler alabilirdi diyecektim ama zaten boşta gezerken avrupa piyasasına ve orada dönen ortalama ücretlere bakmıştır ve nihai olarak böyle bir karar vermiştir diye düşünüyorum. hayırlısı olsun, yine de başarılı olmasın isterim. ayrıca, sakatlık yaşamasaydı, 7-8 civarına bir yere satabilirdik diye tahmin ediyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
https://www.goal.com/tr/haber/canlı/canli-son-dakika-transfer-haberleri-jack-grealish-icin-75-milyon-/1t42jkiivrgt11hqat6dhi8yfx

Goal.com'da da "Dorukhan Toköz Trabzonspor'da." şeklinde başlık atılmış. Sonunda transfer gerçekleşmiş gibi gözüküyor. Geçtiğimiz sezon Beşiktaş ile 37 maça çıkmıştı ve sadece 3 asisti bulunuyor. Belki Trabzonspor'a çok daha faydalı olabilir bu transfer. Kendini daha iyi gösterme fırsatı yakalayabilir.

Bir linkte bir sürü haber okudum hocam yerli yabancı transferler içindeydi dorukhan için şöyle bir şey diyebilirim Beşiktaş’ın yerli oyuncu statüsünde yaptığı transferler ve yerli oyunculara verdiği önemi görünce dorukhanı kaçırmaması gerekiyordu elinden Trabzon için güzel bir yerli transfer oldu diyebilirim bir de transfer haberini vereyim Konyaspor geçen sene Ankaragücünde olan Arnavutluk milli takım oyuncusu Çekiçi ile sözleşme imzalamış
full member
Activity: 1400
Merit: 161

sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
BİLGİ

Dorukhan Toköz'ün menajeri Ahmet Bulut'la az önce konuştum. Trabzonspor'la anlaştıklarını söyledi. Hem Dorukhan hem de Trabzon için hayırlı olsun.
https://twitter.com/gokmenozcan/status/1420639601853673475

Avrupa'ya gideceğim diyerek Beşiktaş'tan ayrılan Dorukhan Toköz Trabzonspor ile anlaşmış. Grin
Menejeri fena kandırmış çocuğu, neyse vizyonsuzlukta çığır açan Dorukhan'a yeni takımında başarılar dileyelim.

Ahmet Bulut aslında yurtdışıyla temasları olan oyuncusunu iyi bir şekilde pazarlayabilen bir menejer.Dorukhan transferiyle birlikte Trabzonspor bence şuan itibariyle Fenerbahçe ile birlikte ligin en iyi kadrosuna sahip takım konumunda.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
BİLGİ

Dorukhan Toköz'ün menajeri Ahmet Bulut'la az önce konuştum. Trabzonspor'la anlaştıklarını söyledi. Hem Dorukhan hem de Trabzon için hayırlı olsun.
https://twitter.com/gokmenozcan/status/1420639601853673475

Avrupa'ya gideceğim diyerek Beşiktaş'tan ayrılan Dorukhan Toköz Trabzonspor ile anlaşmış. Grin
Menejeri fena kandırmış çocuğu, neyse vizyonsuzlukta çığır açan Dorukhan'a yeni takımında başarılar dileyelim.
legendary
Son dakika Galatasaray haberi: Patrick van Aanholt resmen Galatasaray'da
Galatasaray son dakika transfer haberi... Galatasaray, bonservisi elinde olan Hollandalı sol bek Patrick van Aanholt'u kadrosuna kattığını açıkladı. Sarı-kırmızılı ekip, dün akşam saatlerinde Türkiye'ye getirdiği 30 yaşındaki oyuncu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-galatasaray-haberi-patrick-van-aanholt-resmen-galatasarayda-2233717

hiç izlemedim, hakkında fazla bilgi sahibi değilim, daha önceden izleyen arkadaşlar varsa yorumlayabilir. bence biraz yaşlı ama kariyeri (neredeyse deliksiz premier lig) ve yaşının verdiği olgunluk nedeniyle tecrübeli bir futbolcu izlenimi oluşturuyor. hayırlı olsun.

30 yaş genç sayılıyor süper ligde hocam artık takımlar 34-35 yaşında oyuncu aldıkları için 30 yaş yine iyi hocam ya Grin  Van aanholt sanırım Hollanda milli takımında oynuyordu sanki bir milli maçta bize karşı oynadığını hatırlar gibiyim iyi bir transfer olabilir
legendary
Son dakika Galatasaray haberi: Patrick van Aanholt resmen Galatasaray'da
Galatasaray son dakika transfer haberi... Galatasaray, bonservisi elinde olan Hollandalı sol bek Patrick van Aanholt'u kadrosuna kattığını açıkladı. Sarı-kırmızılı ekip, dün akşam saatlerinde Türkiye'ye getirdiği 30 yaşındaki oyuncu ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.
https://www.fanatik.com.tr/son-dakika-galatasaray-haberi-patrick-van-aanholt-resmen-galatasarayda-2233717

hiç izlemedim, hakkında fazla bilgi sahibi değilim, daha önceden izleyen arkadaşlar varsa yorumlayabilir. bence biraz yaşlı ama kariyeri (neredeyse deliksiz premier lig) ve yaşının verdiği olgunluk nedeniyle tecrübeli bir futbolcu izlenimi oluşturuyor. hayırlı olsun.
legendary
Ghezzalın son kontratı olmayabilir bence hocam, geçen sene ki güzel performansını bu sene tekrar eder ve Avrupa maçlarında iyi bir oyun ortaya koyarsa, Beşiktaş seneye Ghezzalı iyi bir ücret karşılığında satabilir bence, satması da çok normal, yerlerini çabuk doldurabilecek bir scout ekibinin var olduğunu düşünüyorum Beşiktaş’ta :)

oyuncunun avrupa'dan taliplisi yok diye biliyorum hocam (varsa da tatmin edici maddi koşullara sahip değillerdir), bu yüzden şuan bjk ve arap ligleri arasında gidip geliyor, büyük ihtimalle geçen yılın hatırına ve cl için bizde kalmak isteyecek ve arap yarım adasına gitmeyecek. menejerler arap liglerindeki takımlarla bizimkileri birbirine kırdırıp sürekli fiyat arttırmanın arayışına giriyor. :)

bu arada teixeira hakkında, yurtdışından ülkeye girişlerdeki karantina süresi prosedürlerini aşmak için dubai'ye gittiği yönünde söylentiler var. :) bence orada da bir fiyat kızıştırma operasyonu yapılıyor ama aniden eto'o bitmiş, teixeira bjk'da haberi alabiliriz. :)
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Diego Godin transferi ciddi şekilde seslendirilmeye başladı. Beşiktaş'ın Vida ve Welinton ikilisinin yanına en az bir stoper daha eklemesi gerekiyor. Godin uygun maliyetlere gelirse Şampiyonlar Ligi ayarında bir savunma hattı oluşur. Godin ile anlaşma yakın deniyor ancak olmazsa diğer aday kiralık olarak Daniele Rugani. Ben Godin'i tercih ederim, umarım bu transfer uygun koşullarda gerçekleşir.
Ghezzal ve Rosier transferleri de bu hafta içerisinde biterek oyuncuların takıma katılmaları bekleniyor.
Hocam godin 35 yaşına gelmiş artık bir Atiba olma umuduyla transfer ediliyorsa eyvallah ama bu bir kumar bu yaşta bir oyuncuyu Beşiktaş almamalı Adana Demir gitsin alsın kurdukları kadro eskimiş yıldızlarla dolu yeni çıkmış bir takım ama Beşiktaş için yanlış bir strateji Fenerbahçemin geçen sene yaptığı en iyi transfer Szalai onun gibi genç ve yetenekli bir oyuncu bulsunlar bence

Hocam maaliyeti uygun olup 1+1 yıllık sözleşmeye ikna edilebilirse bence veteran diyebileceğimiz oyuncularda takıma seviye atlatabilir ama bu yaşlı oyuncuların sayısının takımda çok fazla olmaması lazım eğer güzel bir denge sağlanırsa Godin gibi oyuncular takımdaki genç oyunculara yol gösterici bile olabilirler.Altın kafa lakaplı oyuncuyu açıkcası bir sene Türkiye liginde izlemek isterim.
legendary
Diego Godin transferi ciddi şekilde seslendirilmeye başladı. Beşiktaş'ın Vida ve Welinton ikilisinin yanına en az bir stoper daha eklemesi gerekiyor. Godin uygun maliyetlere gelirse Şampiyonlar Ligi ayarında bir savunma hattı oluşur. Godin ile anlaşma yakın deniyor ancak olmazsa diğer aday kiralık olarak Daniele Rugani. Ben Godin'i tercih ederim, umarım bu transfer uygun koşullarda gerçekleşir.
Ghezzal ve Rosier transferleri de bu hafta içerisinde biterek oyuncuların takıma katılmaları bekleniyor.
Hocam godin 35 yaşına gelmiş artık bir Atiba olma umuduyla transfer ediliyorsa eyvallah ama bu bir kumar bu yaşta bir oyuncuyu Beşiktaş almamalı Adana Demir gitsin alsın kurdukları kadro eskimiş yıldızlarla dolu yeni çıkmış bir takım ama Beşiktaş için yanlış bir strateji Fenerbahçemin geçen sene yaptığı en iyi transfer Szalai onun gibi genç ve yetenekli bir oyuncu bulsunlar bence
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
...

Valla hocam çok güzel özetlemişsiniz Beşiktaş'taki durumu. Şahsen Dorukhan'ın gitmesini istememiştim lakin Mehmet Topal deneyimiyle 3-4 maç öne çıksa zaten masrafını çıkartacaktır. Dorukhan yerine Sergen hocamız altyapıdan yine birisini parlatır. Ghezzal ve Rosier'de sorun çıkmaz umarım çünkü çok iyi bir uyum yakaladılar yerine gelecek olanlardan uyum yakalamayı beklememiz CL'de sıkıntı yani.

ghezzal'in menejeri bjk ile 2 kere anlaşmış, daha sonra başka takımlarla konuşup geri gelmiş ve fiyat arttırmış. Smiley şimdi saysam mı yoksa sövsem mi bilemedim, adam sonuçta işini yapıyor ama yıllık 1.8 milyon dolar verilmesi planlanan ghezzal için, yıllık 2.2milyon dolar civarlarına çıkılmış diye söylentiler var. Smiley ghezzal'in de son kontratı, adam 29 yaşında, iyi bir anlaşma için çaba sarf ediyor. sonuç olarak, ghezzal ve rosier kalacak gibi gözüküyor.

Valla menejerler yok mu bir oyuncuyu vezirde yapıyor rezilde. Belki aklına girip daha yüksek para veren bir kulübe götürecek ancak futbol hayatı bitecek ya da mayası tuttuğu takımda tutacak uzun yıllar oynayacak iyice parlayacak ve hatta efsane olacak. Son kontratı olma ihtimali başka bir takıma giderse ve mayası tutmazsa olacaktır.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
Pages:
Jump to: