Author

Topic: 2021-2022 Türkiye Süper Ligi Ana Konu - page 141. (Read 23681 times)

sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
September 21, 2021, 04:18:06 AM
Başakşehir - Fenerbahçe: Bu maç oldukça ilginç geçen bir maçtı. İstatistiksel olarak rakibini adeta domine eden Fenerbahçe bir gole bile imza atmayı başaramadı. Berisha'nın rövaşatası gol olsaydı jeneriklik bir gol olabilirdi bana göre. Başakşehir sayılı fırsatlar bulsa bile harika ara paslar ile golleri bulmayı başardılar. Fenerbahçe savunması goller karşısında pek bir şey yapamadı. Zaten ikinci golde de Gulbrandsen içerde bomboş kalmıştı. Fenerbahçe yüklendi ve önemli gol şansları buldu ama hiçbirinden yararlanamadı. Maç da Başakşehir'in 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Maçı izlediğinize emin misiniz yoksa sadece istatistik üzerinden mi yorum yapıyorsunuz Fenerbahçe'nin maçta bulduğu tek bir pozisyon vardı onda da Novak topu dışarı attı onun haricinde Fenerbahçe gol pozisyonuna girmeyi başaramadı.Aykut Kocaman'ın takımı zaten erken golle üstünlüğü yakalayınca topu rakibine verdi ve maçta istediklerini yapan taraf oldu.Fenerbahçe ise geçtiğimiz yıllarda oynadığı orta açayım gitsin futboluna özellikle ikinci yarı geri döndü ve yenilgi kaçınılmaz oldu.

İstatistik üzerinden yorum yapmıyorum ama sadece özeti izleyebilmiştim ve orada gördüğüm pozisyonlara göre değerlendirdim. Aslında tek net pozisyon diyemem ben. Belirttiğim gibi Berisha'nın güzel bir rövaşata golü şansı vardı ancak kalecinin üzerine vurdu.  Grin  Vitor Pereira'nın taktik çeşitliliğini artırması gerekiyor. Başakşehir'in topu rakibine verdiği konusunda size katılıyorum. Bundan ziyade Fenerbahçe'nin direkt olarak sağlam oynaması lazım ki iyi bir sezon geçirebilsin. Başakşehir 4 mağlubiyetlik kötü formuna rağmen böyle bir maçta galibiyet almayı başardı.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
September 20, 2021, 02:37:49 PM
İçeride oynanacak maçta Beşiktaş'ın eksikleri yine dikkat çekiyor. Adana Demirspor transfer döneminin flaş ekibiydi ama bu transferler ligdeki oyuna yansımadı, aksine çok kötü bir başlangıç yaptılar. Daha üçüncü haftadan hoca değiştirdiler. Beşiktaş'ın eksiklere rağmen puan kaybetmeden yoluna devam edeceğini düşünüyorum. Sergen hoca takımı mental olarak hazırlamıştır, kim oynarsa oynasın üst düzey performans gösterecektir. Bu sefer stoperde Welinton ve Montero ikilisini görebiliriz. Rosier de geri dönüyor. Diğer eksikler idare edilebilir. Vites düşürmeden, maça baskılı başlayarak sonucu alacak, gollü bir Beşiktaş galibiyeti bekliyorum.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 20, 2021, 12:27:24 PM
Fenerbahçe 4 maçta 0 çeken başakşehiri hafife aldı ki böyle bir 11 ile çıkma gereği duydu yani bunun başka bir açıklaması olamaz.Sen rakip her kim olursa olsun hafife almamalısın.Rotasyon yapmamalısın daha ligin başı ne rotasyonu yapıyorsun arkadaş!
Ne olursa olsun rakibi küçümsememek lazım küçümserseniz böyle yenilebilirsiniz.

Ya ben Galatasaray lı olarak ne yapayım maçları bile izlemiyorum izleyecek bir şey de bulamıyorum. Bu takım nasıl düzelecek önceki senelerin Galatasaray'ını özledim umarım bir an önce eski formunu yakalar yoksa bu senede şampiyonluk hayal.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
September 20, 2021, 11:46:34 AM
Fenerbahçe 4 maçta 0 çeken başakşehiri hafife aldı ki böyle bir 11 ile çıkma gereği duydu yani bunun başka bir açıklaması olamaz.Sen rakip her kim olursa olsun hafife almamalısın.Rotasyon yapmamalısın daha ligin başı ne rotasyonu yapıyorsun arkadaş!
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
September 20, 2021, 09:34:21 AM
Bu hafta iki takımda çöptü işte beyler hem Galatasaray hemde Fenerbahçe ve acı sonla karşılaştılar biri bir yedi diğeri iki bu kadar basit.
Beşiktaş maça ilk çıktığı 11 le devam etseydi daha da yerdi ama Sergen hemen müdahale edip takım düzeltti ve 2-0 dan 3-2 skorlar maçı çevirdiler.
Yüksek ihtimalle Beşiktaş bu senenin de şampiyonu olacak bizimkilerin böyle oynayışları ve salak saçma puan kaybedişleriyle.

Hocam halbuki Avrupa liginde çatır çatır top oynadık yani nasıl böyle kötü bir oyun oynadık anlamadım 2-0 kaybetmek çok kötü 3 puan kaybetmek daha kötü bu 3 puanlar sene sonunda bize öyle lazım oluyor ki o zaman eşşekler nasıl kaybetmiş diyorum

Hocam avrupada her ikiside güzel oynadı ama sürdürebilirliği var mı bu kalitenin görüyoruz ki yok bana bir hafta iyi oynayıp diğer hafta kötü oynuyorsa bu takımlardan bir cacık olmaz, olmasında zaten bu ne.

Doğru hocam bir maç iyi oynayıp 3 gün sonraki maçta kötü oynuyorsa devamlılık süreklilik yok avrupada oynayan takımlar nasıl yapıyor Premier lig takımları hem liginde hem avrupada aynı performansla oynuyor bizde de Avrupa maçını bahane edip kötü sonuçları ona yıkıyorlar
legendary
Merit: 1198
September 20, 2021, 09:25:54 AM
Bu hafta iki takımda çöptü işte beyler hem Galatasaray hemde Fenerbahçe ve acı sonla karşılaştılar biri bir yedi diğeri iki bu kadar basit.
Beşiktaş maça ilk çıktığı 11 le devam etseydi daha da yerdi ama Sergen hemen müdahale edip takım düzeltti ve 2-0 dan 3-2 skorlar maçı çevirdiler.
Yüksek ihtimalle Beşiktaş bu senenin de şampiyonu olacak bizimkilerin böyle oynayışları ve salak saçma puan kaybedişleriyle.

Hocam halbuki Avrupa liginde çatır çatır top oynadık yani nasıl böyle kötü bir oyun oynadık anlamadım 2-0 kaybetmek çok kötü 3 puan kaybetmek daha kötü bu 3 puanlar sene sonunda bize öyle lazım oluyor ki o zaman eşşekler nasıl kaybetmiş diyorum

Hocam avrupada her ikiside güzel oynadı ama sürdürebilirliği var mı bu kalitenin görüyoruz ki yok bana bir hafta iyi oynayıp diğer hafta kötü oynuyorsa bu takımlardan bir cacık olmaz, olmasında zaten bu ne.
legendary
September 20, 2021, 09:10:54 AM

legendary
September 20, 2021, 09:07:32 AM
legendary
September 20, 2021, 08:56:03 AM
Başakşehir bizi yine yendi lan bize Sivasspor’la Başakşehir çok ters geliyor ya Sivasspor maçında 2 puan kaybettik bu maçta 3 puan kaybettik 2 haftada kritik 5 puan kaybettik yine şampiyonluk yarışında bu maçların telafisini yapamayacağız galiba
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
September 20, 2021, 07:10:08 AM
Başakşehir - Fenerbahçe: Bu maç oldukça ilginç geçen bir maçtı. İstatistiksel olarak rakibini adeta domine eden Fenerbahçe bir gole bile imza atmayı başaramadı. Berisha'nın rövaşatası gol olsaydı jeneriklik bir gol olabilirdi bana göre. Başakşehir sayılı fırsatlar bulsa bile harika ara paslar ile golleri bulmayı başardılar. Fenerbahçe savunması goller karşısında pek bir şey yapamadı. Zaten ikinci golde de Gulbrandsen içerde bomboş kalmıştı. Fenerbahçe yüklendi ve önemli gol şansları buldu ama hiçbirinden yararlanamadı. Maç da Başakşehir'in 2-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Maçı izlediğinize emin misiniz yoksa sadece istatistik üzerinden mi yorum yapıyorsunuz Fenerbahçe'nin maçta bulduğu tek bir pozisyon vardı onda da Novak topu dışarı attı onun haricinde Fenerbahçe gol pozisyonuna girmeyi başaramadı.Aykut Kocaman'ın takımı zaten erken golle üstünlüğü yakalayınca topu rakibine verdi ve maçta istediklerini yapan taraf oldu.Fenerbahçe ise geçtiğimiz yıllarda oynadığı orta açayım gitsin futboluna özellikle ikinci yarı geri döndü ve yenilgi kaçınılmaz oldu.
member
Activity: 294
Merit: 49
September 20, 2021, 05:21:31 AM
Galatasaray oynadığı futbolla tam bir hayal kırıklığı görünümünde benim için; mevcut oyunuyla bu hafta yenmesini beklemiyordum. Fenerbahçede de işler ters gidiyor. Beşiktaş bu sene iyi gidiyor. Son derece arzulu ve hırslı futbol oynuyorlar. Süper lig uzun bir maraton neler olacağı belli olmaz. Ama şu an en iyi futbol oynayan tartışmasız Beşiktaş. Hakkını vermek lazım..
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
September 20, 2021, 04:41:49 AM
Geride bıraktığımız maç gününde dört büyüklerden ikisi maçlarını tamamladı:

Galatasaray - Alanyaspor:  Galatasaray bu maça çıkmadan önce 2 beraberlik ve 2 galibiyetlik bir forma sahipti. Son iki maçında hem Kasımpaşa hem de Trabzonspor ile aynı skorlarla (2-2) berabere kalarak 1 puana razı olmuştu. Halbuki iki maçta da 2-0 öne geçmesine rağmen skoru koruyamadı. Hafta ortasında Avrupa Ligi'nde Lazio'yu 1-0 ile geçmeyi başardılar ve bu galibiyet onların moralini artırmaya yardımcı oldu. Bu maçta da Alanyaspor'a karşı özellikle hücum anlamında etkili bir performans sergilemelerini bekliyordum. Fakat son vuruşlardaki beceriksizlik pahalıya mal oldu (17 şut / 3 isabet). Galatasaray bir türlü öne geçmeyi başaramayınca rakibine sahasında 1-0 boyun eğmek durumunda kaldı. Geçen sezon buradaki maçını da 2-1'lik skorla kaybetmişlerdi ve Alanyaspor'a karşı olan şanssızlık sürüyor.

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
September 20, 2021, 04:12:09 AM
Antalyaspor ılk yarı uzatmalarda attıgı golle durumu 2-0 yapmıstı ıkıncı yarıya besıktas fırtına gıbı basladı rıdvan yılmazın goluyle farkı 1 e ındırdı ataklarını sıklastırmaya devam edıyo bu macı 2-0 dan cevırebılecek kalıte var Besıktasta

Isıgı gormusuz baksanıza mesajı yazdım sonra mac 3-2 bıttı besıktaslı tum oyuncuları tebrık ederım gercekten cok zor bı macı cevırdıler Antalyaspor ne kadar yansa kendıne bos krıtık 3 puanı kacırdılar besıktastan 3 puan almak gercekten buyuk bı olay olurdu

ben maçın neredeyse 90 dakikasını izledim. ilk yarının ardından (2-0 gerideyken), 3-2 öne geçebileceğimize dair güçlü beklentilerim ya da tahminlerim hiç oluşmadı hocam. :) tebrik ederim.

bence bu hafta epey şanslıydık, eksiklikler nedeniyle kadro kurmakta zorlandığımız haftada, 2-0 geriye düştüğümüz maçta skoru 3-2'lik galibiyete taşımasını bildik. ayrıca, o kadar şanslıydık ki, aynı hafta gs ve fb sıfır çekti. :) avrupa maçları yüksek tempoda geçtiği için ligde istenilen düzeyde mücadele edemediklerini tahmin ediyorum. sadece özetleri izleyebildim; fb, novak ile maçı 1-1'e getiren golü atabilecek ve maça ortak olabilecekken büyük bir fırsatı kaçırmış. novak'ın dışında da birçok gol girişimi olmuş ama değerlendirememişler. gs ortaya daha kötü bir tablo koymuş gibi geldi, ender gelişen osasuna atakları dışında varlık gösterememişler (özetlere böyle yansımış). yine de gs'nin çok kaliteli yerli isimlere sahip olduğunu düşünüyorum, takım oyununu yakalarlarsa 8+3 kuralı nedeniyle ligde şansları büyük olur.
legendary
Activity: 1764
Merit: 1656
September 20, 2021, 12:20:38 AM
Başakşehir bu hafta ligdeki ilk galibiyetini almış oldu ve koltuğu sallantıda olan Aykut Kocaman bu maçla birlikte rahat bir nefes aldı.Başakşehir bundan önce oynadığı ve kaybettiği 4 maçtada iyi oyun ortaya koymuştu ama bana göre bu maçlardan şansızlık ve bitiricilik ekslkliği yüzünden puan çıkaramamıştı.
legendary
September 19, 2021, 06:02:11 PM
Bu hafta en karlı takım Beşiktaş oldu, Galatasaray 87. dakika da yediği golle 1-0 yenildi, saolsunlar üzmediler bizi güzel skorlar ayrıldılar diyecek bir şey yok.
Fenerbahçe 2-0 yenilgiyle evine döndü, onlarada diyecek bir şey yok zaten, Başakşehir bitik bir takım ama değilmiş Smiley
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 19, 2021, 05:12:10 PM
Kendi takımımla dalga geçeceğim belki ama bu kadar ruhsuz futbol mu olur? Galip gelmemiş takım yoktur. Fenerbahçe ile oynamamış takım vardır 😔
Hafta içi olurda Giresun'da galip gelirse bu cümle tarihe geçer.
Umarım öyle bir şey olmaz..
Ulan bu yıl Fenerbahçe iş yapacak diye son yediğim Digitürk kazığını bile beklettim ama bugün keşke bu futbolu görmeseydim dedim.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
September 19, 2021, 03:30:32 PM
Şampiyonluğun önemli adaylarından olan Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe'de bu hafta sahadan mağlubiyetle ayrıldı. Diğer taraftan ilk 3 takım yollarına kayıpsız devam etmekte Konyaspor illa ki bir noktadan sonra tıkanır ve Beşiktaş ile Trabzonspor baya çekişecek gibi duruyor.
legendary
September 19, 2021, 03:02:27 PM
14 tane şut çekip nasıl gol atamadan maçı kaybettik aklım almıyor Başakşehir maçı 2-0 almış analarının ak sütü gibi helal olsun atamayana atmışlar 2 şut kaleyi bulmuş 2 si de gol olmuş
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
September 19, 2021, 10:26:13 AM
Galatasarayımız pozisyon buluyor. Tehlike oluşturuyor. Ama kalemizde kontra ataklar da görüyoruz. Son yarım saate girdik. Bir gol atarsak maçı kazanırız. Kerem ve Mustafa Muhammed çok iyi oynuyor. Harika oyunlarını golle süsleyebilirler. Smiley
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
September 19, 2021, 07:16:43 AM
Bugün Galatasaray, Alanyaspor'u saat 16.00'da Türk Telekom Stadyumu'nda ağırlayacak.

Galatasaray şu ana kadar çıktığı 4 maçın 2'sini kazandı ve geri kalanında da beraberlikle ayrıldı. Aslında berabere kaldığı maçların ikisi de aynı şekilde bitti. Kasımpaşa ve Trabzonspor'a karşı ikisinde de 2-0 öne geçti ama skoru koruyamadı ve 2-2'lik beraberliklere razı oldu. Zaten Galatasaray defansından çektiği kadar hiçbir şeyden çekmemiştir son zamanlarda. Eğer sağlam bir defansı olsaydı, şu an 4'te 4 yapmıştı bile rahatlıkla. Hafta içinde Lazio'yu her şeye rağmen 1-0 devirmeyi başardılar. Bu takıma moral verecektir. Alanyaspor ise 2 galibiyet aldı ve diğer 2 maçı kaybetti. Galatasaray ligde Alanyaspor'a karşı sahasında oynadığı son maçı 2-1 kaybetmişti. Bence bu maç intikam maçı gibi de görülebilir. Bana göre, Galatasaray bu maçtan galibiyet ile ayrılmayı başaracak. Karşılıklı goller izlememiz de muhtemel.
Jump to: