Author

Topic: 2021-2022 Türkiye Süper Ligi Ana Konu - page 145. (Read 23233 times)

full member
Activity: 1400
Merit: 161
August 28, 2021, 04:48:17 PM
Beşiktaş bugün Karagümrük karşısında aşırı dominant bir oyun sergileyerek maçı kazanmayı başardı. 1-0'lık galibiyette golün sahibinin de Alex Teixeira olması çok anlamlıydı takım ve kendisi için. Daha ilk resmi maçında golle buluşan Teixeira bakalım önümüzdeki maçlarda neler yapacak. Bu arada Beşiktaş'ta Salih Uçan 48. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görünce işler sıkıntıya girebilirdi. Yine de Beşiktaş durumu iyi idare etmeyi başardı.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
August 28, 2021, 04:25:53 PM
Beşiktaş'ın maçı varmış bugün bakim dedim 1-0 önde  ve Salih kırmızı kart yemiş. Golü de Texeira atmış darısı Batshuayi'nin başına diyelim Cheesy Maçı açtım 76.dakika bir pozisyon oldu Wellington ortaladı defastan dönen top tam kalenin karşısında Vida dışarı attı bir an dedim ki galiba atak bizeydi Cheesy

Edit: Atiba ile sözleşme uzatmak ve Mehmet Topal'ı transfer etmenin faydasını bu maçta görüyoruz şuanda sakatlık gibi durumlarda gerçekten de rotasyon için iyi oyunculara sahibiz...

Edit2: Güzel de bir gol atmış bizimkisi https://www.youtube.com/watch?v=0xRmzbbOR88&ab_channel=HayatBe%C5%9Fikta%C5%9F
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
Rollbit.com Crypto Futures
August 28, 2021, 02:27:53 PM
Kadro belli olmuş, yeni transferler Teixeira ve Batshuayi maça başlayacak. Nsakala yokken Rıdvan oynuyor, bu sayede ileride Kenan'ı oynatma zorunluluğu kalktı. Nkoudou ve Atiba bu sefer yedekte. Beşiktaş'ın normalde rahat bir oyunla farklı kazanması gereken bir maç, ilk gol erken gelirse maç üste gider. Geçen haftaki maçın golsüz bitmesi büyük sürprizdi, yakın zamanda tekrarının yaşanacağını sanmıyorum. Keyifli bir maç ve üç dört gollü bir galibiyet izleriz umarım.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
August 24, 2021, 06:41:31 PM
Bu pazar günü Fenerbahçe Altay karşısında oldukça zorlu bir deplasmana çıkacak. Altay lige harika bir başlangıç yaptı. İlk önce Kayserispor'u 3-0 devirdiler ve sonra da Alanyaspor'u 4-1 ile geçtiler. Rakiplerine aldıkları skorlarla gözdağı vermek istediler. Fenerbahçe de aynı şekilde ikide iki ile başladı. Önce Adana Demirspor'u 1-0, sonrasında da Antalyaspor'u 2-0 mağlup ettiler. Hala bir forvet transferi gerçekleştirmemiş olan Fenerbahçe'nin bu maçta büyük zorluk çekeceğini ve hatta maçtan en iyi ihtimalle 1 puan ile ayrılacağını düşünüyorum.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
August 24, 2021, 03:05:06 PM
Galatasaray zorlu bir maçta rakiplerini son dakikalara yakın bulduğu golle yenmesini bildi. Avrupa maçı öncesi nöral buldular. Marcao yokluğunda luyindama hayat kurtardı. Galatasaray için iyi bir sezon geçirirse marcaonun hediyesi olur.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
August 24, 2021, 11:15:35 AM
Galatasaray Hatayspor'a karşı zorluk çekse de son dakikalarda bulduğu golle 2-1 kazanmayı başardı. Performanslarından memnun değillerdir diye düşünüyorum. Ama hala bunu düzeltme yönünde bir çaba göremiyorum. Günü kurtarmaya odaklanmış bir Galatasaray var ve bu anlayışla bu sezonu şampiyon olarak bitirme olasılıklarını düşük görüyorum. Bence yine 2. ya da 3. bitirirler. Tabi dediğim gibi, bu oynayışlarını iyileştirmedikleri sürece böyle olacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
August 24, 2021, 09:27:47 AM
6 sene önce neredeyse kapanacak olan 3. Lige düşen büyük Altay bugün puan durumunda süper ligin lideri durumda tebrikler Mustafa Denizli tebrikler büyük Altay ailesi geçen sene Hatayspor’da olan başarıyı bu sene acaba Altay mı tekrar edecek
full member
Activity: 1400
Merit: 161
August 24, 2021, 07:18:35 AM
Galatasaray daha 3. dakikada golü yiyince işlerin onlar için iyi gitmeyeceğini düşünmüştüm. İlk yarı bitmeden golü bulmaları iyi oldu. Yoksa bu maçın dönmesi bence çok zordu. Buna rağmen 88. dakikada ancak golü bularak 2-1 kazanabildiler. Luyindama gerçekten ilginç bir oyuncu. Çok basit hatalar yapabiliyor ama aynı zamanda kritik anlarda sahneye de çıkabiliyor.  Grin  Galibiyeti almasına aldılar ama çok zorlandılar. Önümüzdeki maçlarda daha iyi olmak için çalışmaları lazım.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
August 24, 2021, 04:41:49 AM
sadece 70'ten sonrasını izleyebilme fırsatı buldum. gs'nin ne oynadığını ve ne yapmaya çalıştığını anlayamadım, çok kopuk bir oyun ortaya koydular. ömer bayram çok iyi ortalar kesti, gs bu sayede birkaç pozisyona girebildi ve bunlardan birinde luyindama ile golü buldu. bu sonuçla birlikte; ikinci hafta sonunda altay, ts, gs, fb ve konyaspor lige kayıpsız devam eden takımlar oldu.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
August 23, 2021, 06:16:56 PM
Bu sene Hatayspor'u zor günler bekliyor.  Geçen yıl yaşadığı çıkışı yapamayacak bence. Zira bunda katkısı olan boupendza ve adı aklıma gelmeyen epey siyahi futbolcu ayrıldı bildiğim kadarıyla. Orta sıralarda olur ama geçen yıl ki gibi etkili futbolu özellikle büyük takımlara karşı görmemiz zor gibi.
Galatasaray bugün zorlansa da son dakikalara doğru bulduğu golle galip geldi.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
August 23, 2021, 05:56:12 PM
Bugünkü iki maçta Galatasaray Hatayspor'u, Trabzonspor ise Sivasspor'u ağırladı.

Galatasaray 1-0 geriye düşmesine rağmen maçı 88. dakikada Luyindama'nın attığı değerli gol ile birlikte 2-1'e getirmeyi başardı ve aynı skorla da maçı kazandı. Defans sorununu bir türlü çözemeyen Galatasaray, en azından yediğinden fazlasını atarak maçı kazanmaya çalışıyor. Ancak bu sıkıntılı savunma hattını bir an önce adam etmesi lazım. Yoksa sezonun bir kısmı onlar için oldukça zor geçebilir.

Trabzonspor - Sivasspor maçı dengeliydi fakat Trabzonspor şanslarını daha iyi değerlendirerek 2-1 kazanmayı başardı. Onlar da aynı Galatasaray gibi yeni sezona 2'de 2 ile başlamış oldular. Bu sezon zevkli bir rekabet izlememiz dileğiyle.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
August 23, 2021, 04:46:35 PM
Luyindamanın son dakika golü sayesinde puanımızı 6 ya çıkardık, hala çok büyük hatalar yapıyoruz yenilen gol tamamen defansın hatası, defans hattı ve kale konusunda sıkıntılarımız devam ediyor, perşembe günü avrupa maçı var ve hiç bir şey oturmamış hala takımda.
legendary
August 23, 2021, 01:56:26 PM
Fenerbahçemiz  yıllardır istisnasız gençlere şans vermeyen harika bir zihniyetle yönetiliyordu pereiranın eski dönemini sevmem ama bu sene gençlere şans verecek bir hoca ile oynamamız harika bence arda güleri parlatıp Muhammet’i de iyi seviyelerde görebiliriz burak kapacak ve diğer sol bek cağtay da forma şansı bulursa 2 oyuncu kazandırsak uzun vadede yeterli merih, Ömer Faruk elimizden kaçtı bari diğerlerini kaçırmayalım

Maçı da şaka maka 2-0 kazandık ben beklemiyordum
legendary
August 23, 2021, 05:15:24 AM
maçı arar ara izledim... fb lig öncesi hazırlık dönemini çok iyi geçirmiş, kadro derinliği ve istikrarı yeteri kadar sağlanmasa bile ilk 5-10 maç bu avantajı sayesinde puanları toplayabilir. daha önce 3'lü savunmada yaşayacağı problemler nedeniyle ilk 5-10 maç ciddi kayıplar yaşayabilir demiştim ama durum tam tersi bir gidişata sahip olacakmış gibi gözüküyor. muhammed gümüşkaya da gerçekten güçlü, yetenekli ve iyi bir futbolcuymuş.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
August 22, 2021, 06:03:54 PM
Üç büyüklerden Fenerbahçe bugün Antalyaspor'u ağırlamıştı. Fenerbahçe maça ağırlığını koysa da goller çok geç geldi. 27. dakikada Luiz Gustavo'nun attığı gol faul nedeniyle VAR kararıyla iptal edildi.(Tam da emin olamadım VAR devreye girdi mi diye) Son dakikalara doğru acaba 0-0 mı bitecek diye beklerken goller çok ani ve ardarda gelmeye başladı. İlk önce 89. dakikada Zajc, sonrasında ise 90+2. dakikada Valencia'nın golleriyle 2-0 kazanmayı başardılar. Ancak maçtaki genel görüntü bence Fenerbahçe için alarm veriyordu. Golü bulmakta çok zorluk yaşadılar.

Tabi galibiyet galibiyettir sonuçta ve 2'de 2 yapmış oldular. Ancak eğer şampiyonluğa oynamak istiyorlarsa bundan daha iyisini yapmalılar diğer maçlarda.
legendary
August 22, 2021, 03:35:53 PM
Vitor, Mesut'u yedek bırakıp Muhammed'i sahaya sürmesi iyi bir şey.
Çocuk  u maçta da parlarsa eğer formayı bir daha vermez. Zaten Avrupa maçında Mesut'tan kat kat daha iyi oynadı.

Tabi iyi bir şey ama mesutta Fenerbahçe’de psikolojik üstünlük sağlayan bir futbolcu durur durur bir ara pas verir maçın kilidini açar tıpkı son dönem alex de souza gibi Muhammed ilk yarı nasıldı izleyen varsa yorumlayabilir mi ilk yarı 0-0 bitmiş kısır bir maç istatistikleri var
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
August 22, 2021, 02:53:50 PM
Vitor, Mesut'u yedek bırakıp Muhammed'i sahaya sürmesi iyi bir şey.
Çocuk  u maçta da parlarsa eğer formayı bir daha vermez. Zaten Avrupa maçında Mesut'tan kat kat daha iyi oynadı.
legendary
August 22, 2021, 09:06:56 AM
maçın genelini izleme fırsatı buldum. ligin ilk maçlarında yaşanabilecek temposuz mücadelelerden biri ile karşılaştık... erol bulut faktörü de gaziantep'i iyi bir takıma dönüştürmüş... oyun bu ve benzeri sebeplerle çok fazla sıkıştı, tempo bu nedenle çok düştü. bu gibi sıkışan ve daralan oyunlarda orta alan oyuncularının insiyatif alarak oyunu açması beklenir ancak atiba ve salih bu konuda bir miktar yetersiz kaldı. teixeira ve batshuayi'nin takıma katılması ile sonraki maçlarda benzer problemlerle daha az karşılaşacağımızı düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
August 22, 2021, 04:26:39 AM
Ligin yeni takımlarından Altay lige harika başladı. Alanyaspor'u deplasmanda 4-1 mağlup ederek 2'de 2 yapmayı başardı. Alanyaspor'da Efecan Karaca 23. dakikada kırmızı kart gördükten sonra Altay kontrolü tamamen ele alarak ilk yarıyı 2-0 önde kapattı. Alanyaspor 2. yarıda oldukça fazla şut şansı bulmasına rağmen değerlendiremeyince de maç koptu. Son dakikalara doğru 2. kırmızı kartı da görmeleri canlarını iyice sıkmıştır. Ben Adana Demirspor'dan bu gibi bir başlangıç beklerken Altay ters köşe yaptı.  Grin

Beşiktaş ise Gaziantep ile golsüz berabere kaldı. Beşiktaş daha iyi oynayan taraf gibi gözükse de bu maçtan gol sesinin çıkmaması ilginçti. Çünkü bu stadyumdaki aralarındaki son maçlarına bakarsanız 4 ve 5 gol çıkmış.
legendary
August 21, 2021, 07:15:14 PM
Beşiktaş bir puanı hanesine yazdırmış ancak kaybettiği 2 puan daha çok konuşulur bu arada bende N’sakalaya geçmiş olsun diyorum futbolcular bile her gün spor yaptığı halde böyle durumlarla karşılaşıyorsa artık belki de yediğimiz içtiğimiz şeyleri sorgulamalıyızdır
Jump to: