Pages:
Author

Topic: 2021-2022 Türkiye Süper Ligi Ana Konu - page 96. (Read 22990 times)

full member
Activity: 537
Merit: 124
August 06, 2022, 02:52:04 PM
Süper lig başladı İstanbulspor asansör takim olacak gibi jir izlenim verdi bana.. transfer yapmazlar ise eğer ilk yarı bitimime doğru alt ligi garantiler.
Trabzonspor idare etti ama bu sene geçen yıl ki gibi olmaları mümkün değil. Eger şampiyonlar ligi gruplarına kalırlarsa her ikisni birden götürmeleri mümkün değil zaten.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
August 06, 2022, 01:51:15 PM
Ligler başladı ama beni hiç heyecanlandıran durum olmadı.
Büyük ihtimalle bu sene şampiyon biziz ( FENERBAHÇE)
Yine de ben hiç heyecan duymuyorum. Çünkü ilgimiz hep kalitesiz ve her maç sonrasında mutlaka hakem konuşulacak.  Dikkatimi çeken ise TV 8.5 ta spor programı var. Acun Ilıcalı bu işe komple girecek gibi. Belki gelecek yıllarda süper lig EXEN de yayınlanabilir. Böyle giderse yayın hakkını alır Acun abi

Şu anda yatırım olarak düşündüğü en büyük şeyler futbol üzerine kurulu, hem keyif aldığı işin peşinden gitmiş oluyor hem de para kazanabiliyor. Bence bu konu üzerine daha da düşecektir, futboldan başka hiçbir sporun konuşulmadığı bir ülkede bir medya patronu olarak yapılacak en iyi yatırımlar bu yönde olacaktır.

Trabzonspor rakibi karşısında hiç zorlanmadan lige başlamış oldu. Futbolcular arasındaki sinerji çok hoşuma gitti, büyük bir aile olacaklar gibi. Bakalım güçlü rakipler karşısında nasıl oynayacaklar Smiley
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
August 06, 2022, 06:33:07 AM
Süper Lig sonunda başladı ve Trabzonspor da beklentileri boşa çıkarmadı. Sağlam bir oyun ortaya koyarak İstanbulspor'u 2-0 ile geçmeyi başardılar. Cornelius da kaldığı yerden devam ediyor bu arada. Bu maçta da 1 gol attı. İstanbulspor tabi ligin yeni ekiplerinden o yüzden bu maç belki çok bir şeyin göstergesi olmayabilir. Ancak Trabzonspor oyuncuları ne kadar azimli olduklarını bize göstermiş oldular. Şampiyonluğun en büyük favorilerinden biri olmalarına dair bir şüphem yok.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
August 06, 2022, 03:32:09 AM
istanbulspor-trabzonspor karşılaşmasının özetini izledim. istanbulspor kadro olarak çok zayıf, isterim ki ilerleyen dönemde bizi "göt" etsin ama bu şekilde işleri gerçekten zor. yenilen iki gol de kornerden olup aynı şekilde goller. süperligdeki ilk maç vs ama zor. karşılarında da şansa geçen senenin şampiyonu ve oturmuş bir kadroya sahip trabzon olunca sonuç pek şaşırtıcı olmuyor.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
August 05, 2022, 06:21:09 PM
Ligler başladı ama beni hiç heyecanlandıran durum olmadı.
Büyük ihtimalle bu sene şampiyon biziz ( FENERBAHÇE)
Yine de ben hiç heyecan duymuyorum. Çünkü ilgimiz hep kalitesiz ve her maç sonrasında mutlaka hakem konuşulacak.  Dikkatimi çeken ise TV 8.5 ta spor programı var. Acun Ilıcalı bu işe komple girecek gibi. Belki gelecek yıllarda süper lig EXEN de yayınlanabilir. Böyle giderse yayın hakkını alır Acun abi
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
August 05, 2022, 04:55:28 PM
Lige yeni çıkan İstanbulspor'un bu kadroyla ligde tutunma şansı yok denecek kadar az. Süper Lig'e çıkış primini iyi kullanamamışlar. Ne düzgün yabancı oyuncuları var ne de kaliteli yerlileri. Bu takıma puan kaptıran büyük takımlar çok üzülür.
Trabzonspor çok zorlanmadan iki gol atarak maçı kazandı. Cornelius'un golü erken gelince bir sıkıntı yaşamadılar. Ben hem sezonun ilk maçı olması hem de İstanbulspor'un lige yeni çıkan bir takım olması nedeniyle daha fazla direnç gösterebileceğinden şüphelenmiştim ama Trabzonspor için net bir galibiyet oldu.
Maç boyunca İstanbulspor hiç varlık gösteremedi dersek doğru söylemiş oluruz.Galiba İstanbul ekibinin ilk hedefi süper ligde düşük maliyetle kalmak, daha sonra ise başarının geleceğini hayal ediyorlar.Bu oyunla devam ederlerse ligde kalma amaçlarını bile gerçekleştirememiş olurlar.Risk alıyorlar bakalım sonu ne olacak.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
August 05, 2022, 04:42:19 PM
Lige yeni çıkan İstanbulspor'un bu kadroyla ligde tutunma şansı yok denecek kadar az. Süper Lig'e çıkış primini iyi kullanamamışlar. Ne düzgün yabancı oyuncuları var ne de kaliteli yerlileri. Bu takıma puan kaptıran büyük takımlar çok üzülür.
Trabzonspor çok zorlanmadan iki gol atarak maçı kazandı. Cornelius'un golü erken gelince bir sıkıntı yaşamadılar. Ben hem sezonun ilk maçı olması hem de İstanbulspor'un lige yeni çıkan bir takım olması nedeniyle daha fazla direnç gösterebileceğinden şüphelenmiştim ama Trabzonspor için net bir galibiyet oldu.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
August 01, 2022, 12:18:35 PM
Galatasaray-Fiorentina hazırlık maçını 2-1 Kerem Aktürkoğlu ve Emre Akbabanın golleriyle kazandı. Hazırlık maçı olmasına rağmen stadyuma baya bir taraftar gelmiş takımı desteklemeye güzel bir atmosfer vardı hazırlık maçı olmasına rağmen. Keremin bu sene çok fazla katkısı olacağını düşünüyorum, geçen sezona göre. Seferovic ileride yaptığı pressler çok başarılıydı her iki golde de büyük katkısı vardı. Galatasaray ilk hafta maçını Antalyasporla yapacak ardından üç hafta sonra zor bir maçı var geçen sezonun şampiyonuyla, aradaki maçlar ise daha kolay geçecektir ve rahatça puan alacaklarını düşünüyorum.

Fiorentinayı yenmek öyle kolay değildir hazırlık maçı olmasına rağmen galibiyet önemli bir moral kazandırmıştır Galatasaray’a bu sene artık tüm takımlarımız daha başarılı olsunlar Avrupa’da başarıyı özledik sağolsun Fener yine hevesimizi kursağımızda bıraktı da en azından kaliteli futbolu lige taşısınlar ona bile razıyız artık şu futboldan soğuduğumuz dönemde kerem ise gerçekten iyi bir oyuncu seneye Avrupa’ya gidebilir
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
August 01, 2022, 11:38:42 AM
Galatasaray-Fiorentina hazırlık maçını 2-1 Kerem Aktürkoğlu ve Emre Akbabanın golleriyle kazandı. Hazırlık maçı olmasına rağmen stadyuma baya bir taraftar gelmiş takımı desteklemeye güzel bir atmosfer vardı hazırlık maçı olmasına rağmen. Keremin bu sene çok fazla katkısı olacağını düşünüyorum, geçen sezona göre. Seferovic ileride yaptığı pressler çok başarılıydı her iki golde de büyük katkısı vardı. Galatasaray ilk hafta maçını Antalyasporla yapacak ardından üç hafta sonra zor bir maçı var geçen sezonun şampiyonuyla, aradaki maçlar ise daha kolay geçecektir ve rahatça puan alacaklarını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Süper Kupa'nın ardından gözler nihayet Süper Lig'in ilk haftasına çevrildi. Bundan sadece 5 gün sonra lig, açılış maçı olan İstanbulspor - Trabzonspor ile resmen başlayacak. Ligin yeni ekiplerinden olan İstanbulspor'un bu maçta ne yapacağını merak ediyorum. Yeni çıkan takımlar sürprizlerle dolu olabiliyor. Ama herhalde Trabzonspor böyle sağlam bir başlangıç sonrası basit hatalar yapmaz ve maçı öyle ya da böyle alır. Bakalım bir de üç büyükler lige ne kadar hazırlar.
legendary
Sezona kupa ile başlamaları Trabzonspor için ayrı bir moral oldu. Şu bir gerçek ki yeni hücum hattının geçen seneden çok daha iyi olduğu kesin. Cornelius bildiğimiz gibi başladı ve kaldığı yerden devam edeceğini gösterdi. Višća ve Trézéguet iyiydi. Yeni transfer Stryger Larsen'i beğendim. Hamšík yine kendi ortalamasında oynadı. Trabzon hücum hattına iyi transferler yapmış.
Sivasspor'un savunması çok kötü olduğu için bu maç lige bir ölçüt olmamalı. Trabzonspor'un savunmasındaki zaafları da göremedik. Rıza Çalımbay'ın bu kadroyla işi çok zor.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
Maç 1-0'ken iki takımda güzel gidiyordu kaleye dakika 50'de Sivasspor kalecinin basit hatasıyla maç kopmuş oldu. Trabzonspor'un hazırlık maçlarında çok kötü gözükmüştü ama lige kupayla başladılar ve moral olarak kendilerine geldiler. Her sene hazırlık maçlarının belirleyici olmadığını zaten biliyoruz o yüzden çok eleştiri yapılmıştı. Lig başında da galibiyetler başlarsalar sonuçta son şampiyon oldukları için kimse yarışta Trabzonspor'u yok sayamaz. Sivasspor eski görüntüsünden çok uzak bu sene zorlu bir süreç onları bekliyor düşüncesindeyim.
sr. member
Merit: 396
Trabzonspor çok net bir skorla Sivasspor'u darmadağın etmiş tebrikler. Trabzonspor yine bildiğimiz gibi görünüşe göre. Çünkü herkes bu sezon ne yapacak diye merak ediyordu ve bu bir ipucu olmuş oldu. Geçen sezonun oyun anlayışı devam ettirilebildiği sürece Trabzonspor bence de şampiyonluğun en büyük adaylarından biri şu an. Taraftarlar şu an adeta bir rüyayı yaşıyorlar. Takımları on yıllar sonra şampiyon oldu ve hala da çok iyi oynamayı sürdürüyorlar.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Trabzonspor Süper Kupa'yı resmen 4-0 gibi bir skorla rakibini eze eze aldı. Sezon başlarında neler olabileceğini kestirmek zordur ama Trabzonspor doğal olarak favori gösteriliyordu. Üzerlerine düşeni fazla fazla da yapmış oldular.  Grin  Cornelius da 2 gol atarak sezona sağlam bir başlangıç yaptı. Bu maçtan yola çıkarak Trabzonspor'un Süper Lig'de yine iddialı olabileceği ihtimalinin iyice kuvvetlendiğini düşünüyorum. Bu sefer rahat şampiyon olamazlar bence ama yine onun için savaşırlar diye düşünüyorum.

Çok iyi Trabzonspor adına harika bir maç oldu ben böyle bir fark beklemiyordum da Sivas galiba biraz daha takviyeye ihtiyaç duyuyor Trabzonspor ise hazır gibi görünüyor inşallah güzel bir başarı elde ederler elemeleri geçerler de şampiyonlar liginde oynarlar
copper member
Activity: 644
Merit: 269
Trabzonspor Süper Kupa'yı resmen 4-0 gibi bir skorla rakibini eze eze aldı. Sezon başlarında neler olabileceğini kestirmek zordur ama Trabzonspor doğal olarak favori gösteriliyordu. Üzerlerine düşeni fazla fazla da yapmış oldular.  Grin  Cornelius da 2 gol atarak sezona sağlam bir başlangıç yaptı. Bu maçtan yola çıkarak Trabzonspor'un Süper Lig'de yine iddialı olabileceği ihtimalinin iyice kuvvetlendiğini düşünüyorum. Bu sefer rahat şampiyon olamazlar bence ama yine onun için savaşırlar diye düşünüyorum.
Ezici bir üstünlükle kazandılar. Sivasspor maç boyu etkisizdi. Cornelius geçen sene kaldığı yerden devam ediyor 2 tane gol attı. Bir de dedikleri gibi Batshuayi gelirse bu sene de şampiyonluk için en büyük aday konumuna otururlar. Trabzonspor son yılların en formda Trabzonspor’u. İnşallah şampiyonlar liginde de yer alırlar.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Trabzonspor'dan giden oyuncuları tam olarak göremedim ya da sanırım az çünkü aldıkları oyuncular da az. Bu sene nasıl performans göstereceklerini açıkçası bayağı merak ediyorum. Hakemlerin tutumu da önemli. Bana sanki bu sene geçen seneki sonuçları yakalamaları zor gibi geliyor. Bugünkü süper kupa maçının özeti izleyeceğim, normalde hayatta bakmazdım. Fenerbahçe çok oyuncu aldı. Bugünkü habere Yüksek Divan Kurulunda açıklanan 6 milyar 400 milyon lira borçları var. Yaklaşık 350 milyon dolar ediyor. Bi 15 - 20 milyon dolar daha harcasınlar, bir şey değil. Bu sene artık Fener şampiyonluk için bastıracak gibi ancak başarılı olabilirler mi bilemiyorum.

https://www.transfermarkt.com.tr/trabzonspor/transfers/verein/449/saison_id/2022

buradan transferleri kontrol edebilirsiniz hocam.
legendary
Hazırlık maçlarında Beşiktaş hücumda hiç etkin görünmüyor. Geçen seneye göre pozisyon yaratma oranı çok daha az. Muleka, Ghezzal, Weghorst ileri üçlüsünün kağıt üstünde daha çok fırsat yakalaması beklenir ama sahada bunu göremiyoruz.
Ersin'in kafası hiç burada değil. Sezona böyle başlarsa kalede büyük problem olur. Orta sahadan yediği gol konsantrasyonunun yerinde olmadığını gösteriyor.
Sayısal olarak eksik olmamasına rağmen kalite olarak orta sahaya kesinlikle bir transfer gerekiyor. Josef'in de daha bir süre olmayacağını düşünürsek sezon başlamadan buraya iyi bir takviye yapılması gerekir. Emirhan satılacaksa sayısal olarak da eksik oluşacak. Salih ve Kartal ile bu bölge yürümez.
Bu sezon pek umutlu olmamak gerekiyor. Kadroya ve sisteme bakılırsa başarı yakalamak çok zor.
sr. member
Merit: 396
Bugünkü Türkiye Süper Kupası maçında Trabzonspor'u bir adım önde görüyorum. Tabi daha sezonun başındayız ve bu ilk resmi maçlar olacak. Fakat ben yine de Trabzonspor'un hala Sivasspor'a karşı ciddi bir şekilde üstün olduğunu düşünüyorum. Sezona güzel bir başlangıç yapmak için Trabzonspor kupayı alacaktır. Bu sezon ligde de Trabzonspor'dan beklentim yüksek olacak. Oturmuş bir sistemleri var ve bunun sürdürülebilirliğini sağladıkları sürece şampiyonluğa oynamaya devam ederler.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Bu akşam oynanacak maçta benim de düşünceme göre Trabzonspor kazanır, şu an Batshuayi için atağa kalktıklarına dair bir söylenti var, şampiyonlar liginde oynama ihtimali için kesenin ağzını açtı fırtınalar, seneye ilk başarıyı Sivasspor karşısında kupayı alarak başlamak istiyorlar,
Pages:
Jump to: