Pages:
Author

Topic: 2022 FIFA Dünya Kupası ve Elemeleri Ana Konu - page 14. (Read 1663 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 02, 2021, 05:38:01 AM
Hocam eline sağlık sabah bende böyle bir başlık açayım dedim telefon ile yapamadım. Olması gereken bir başlıktı teşekkürler.
Son dakika golü bizim için  kötü oldu.  Norveç ile Hollanda'nın berabere kalması az da olsa teselli kaynağı.
 Asya elemelerine bence gerek yok hocam. Takip eden kimse çıkmaz herhalde.
member
Activity: 70
Merit: 10
September 02, 2021, 04:49:50 AM
Şenol hocanın adaletli forma dağıttığına inanmıyorum. Sırf büyük takımda oynuyor diye biri milli takıma çağrılmaz, çağrılmamalı. Son dakika olmadık yerde düşüncesizce bir faul yaptı malum oyuncu. Maalesef adam topun başına geçince evdeki herkes gol olacağına hem fikirdi. Altay 4 kişilik baraj istedi, Burak da Enes'i yönlendirdi ve kimse baraja girmedi. O 3 kişilik barajın duruşundan belliydi golü yiyeceğimiz. Ben Şenol Güneş'in bir an evvel takımı bırakmasının kendi ve milli takımımız için daha hayırlı olacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
September 02, 2021, 04:37:29 AM
Dünkü maçı canlı izledim aslında iyi de oynuyorduk hatta Karadağ’a doğru düzgün top oynatmadık yediğimiz ilk golde defans gerçekten berbat bir açık verdi ikinci golde de yapılacak bir şey yoktu biraz kader olarak düşünülen bir maç oldu yine de ben Letonya ve bu maçta puan kaybetmenin kesinlikle bir açıklaması olacağını düşünmüyorum Şenol güneş artık bırakmalı zarar veriyor milli takıma Alparslan’ı oyuna aldı ve Alparslan gol yememize sebep oldu biraz da hakemde ipnelik vardı en ufak şeyde faul çalıyordu
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
September 02, 2021, 03:57:00 AM
Arkadaşlar dün oynanan ve 90+7. dakikada frikikten yediğimiz golle 2-2 beraber kaldığımız Karadağ maçından sonra konusunun oluşturulmasının hasıl olduğunu düşündüğüm konuyu izninizle açıyorum.2021’in bitmesine 3 ay kala, 2022 Dünya Kupasına az bir süre kalmasından dolayı içinde bulunduğumuz Avrupa Elemeleri ve -eğer isterseniz- Asya, Amerika elemelerinin sohbetini bu konu altında derleyebiliriz.

Organizasyonun yapılacağı ülke : Katar
Organizasyon tarihleri : 21 Kasım-18 Aralık.
Katılacak takım sayısı : 32
Oynanacak stadyum sayısı : 12

Avrupa elemelerinde 4. maçlar oynandı.Bizim grubumuz olan G grubunda grubun 2 favorisini yenerken, dün Karadağ’a çok kritik 2 puan kaybettik.Ayrıca averaj takımı olması gereken Letonya’ya kaybettiğimiz 2 puan bizi yarışın dışına bile itebilir.

Dün oynanan maçların sonuçları şöyle :

Kaynaklar :
https://www.eurosport.com.tr/futbol/dunya-kupasi-avrupa-elemeleri/2022/calendar-result.shtml
https://tr.m.wikipedia.org/wiki/2022_FIFA_Dünya_Kupası
Pages:
Jump to: