Pages:
Author

Topic: 2022 FIFA Dünya Kupası ve Elemeleri Ana Konu - page 3. (Read 1659 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
Torpillilerin milli takımı ancak bu kadar olurdu. Kerem balonu patladı dorukhan balonu patladı berkanın zaten milli takımda ne işi var belli değil. Burak Yılmaz kendini yere bırakırken sadece kendini rezil etmiyorsun orada tüm Türk halkını temsil ediyorsun. En formda forvetlerden Enes Ünal ancak son dakikalarda oyuna girebiliyor torpillilerden sıra gelmiyor ki. Siz Beşiktaşlıları almamaya devam edin ondan sonra başarı bekleyin çok beklersiniz. Halı sahaya çağırmayacağım adamları torpille milli takıma seçiyorlar.
Portekiz dünyaları kaçırdı, Ronaldo yine kariyerinin en kötü maçlarından birini çıkardı, buna rağmen Türkiye elendi. Öbür tarafta da İtalya elendi. Yani bedavadan gidilebilecek bir turnuva bu lobiciler yüzünden yalan oldu.
hero member
Activity: 868
Merit: 878
2-0 yeniliyoruz. Burak, Berkan, Uğurcan tel tel dökülüyor. Kerem bir oraya bir buraya koşuyor çocuk, Cengiz de öyle. Enes’i ikinci yarı oyuna alsa iyi olur.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Evet gerçekçi bir açıdan bakarsak çok büyük bir ihtimalle eleneceğiz. Portekiz şu an bizden her türlü daha iyi durumda bence. Tabi Stefan Kuntz oyuncuları bu maça özel bir taktik üzerinde çalıştırmadıysa Portekiz için aşırı zor olmaz bizi elemek. Ama eğer doğru bir oyun planı ile karşılarına çıkarsak ve oyuncularımız da rollerini düzgün bir şekilde yerine getirirse, çok farklı bir maç izleyebiliriz. En azından elensek bile kafa kafaya oynamaya şansımız olabilir. Ama bunu düşük ihtimal olarak görüyorum doğal olarak. Ronaldolu Portekiz turu geçer.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Maçı veren kanal TRT
e

yine saçma sapan spiker laflarıyla gecemizi sinir edecekler. sen bu vatan için neler yapmadın ki:)))

zor maç. ihtiyar pepe covid olduğu için gözleri yaşlıymış ama. büyük maçlarda devleşen uğurcan'a büyük iş düşüyor. erken ya da hatalı gol yersek maçın gidişatı çok farklı şekilde olabilir.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
Gerçekçi konuşmak gerekirse çok fazla bir şansımız yok. Portekiz Milli takımının kadrosunda her türden yetenekli oyuncu bulunuyor. Şu adamlara baksanıza Ronaldoyu geçtim zaten. Fernandes,Jota,Pepe ve daha neler neler var o kadroda. Çok zor bir karşılaşma olacak gönlüm Milli takımdan yana bir şans bulup bu maçtan galip gelebilirsek şayet bu gece ayrı bir gece olur. Haydi çocuklar bu maçı alın gelin ve bu mutluluğu beraber yaşayalım bu gece.
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
Zaman hızlı geçiyor gerçekten. Sonunda Dünya Kupası playoffları günü geldi. Portekiz ile çok zorlu bir maça çıkıyoruz. O kadar takım arasından en zorlu takımların arasına düşmek de bizim şanssızlığımız işte. Bir şekilde Portekiz'i geçsek bile Dünya Kupası'ndan önceki son elemede İtalya gelecek yüksek ihtimal. Ama Portekiz'i geçme ihtimalimizi de pek iyi göremiyorum. Aslında son maçlarımızda hiç de fena bir görüntü vermiyorduk. Umarım sağlam bir oyun planı ile çıkarız da bir şansımız olur. Eğer korkak oynarsak hiçbir halt yapamayız.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Keşke bu maçı kazanabilsek ama olmayacak duaya amin diyoruz bence pek şansımız yok savaşan oyuncularımız olmazsa fark yeriz bu maçtan. Koskoca Portekiz bize bu maçı bırakmaz zorlaya zorlaya oynayalım bakalım bu akşam maç izleyeceğiz şöyle 2-3 gol atabilsek keyfimiz yerine gelir aslında. Milli takıma başarılar diliyorum bir umut deneyeceğiz Smiley
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
Bugün 24.03.2022 Portekiz'de milli takımımız Katar'a gitmek için maça çıkacak. Daha doğrusu Portekiz'i yenerse İtalya ile karşılamaya hak kazanacak. Ayrıca Ronaldo'nun katılabilirlerse son dünya kupası olacak. İnsan azmanı ayrıca motive olacaktır bu maçta. En büyük şans, rakibimizin sakatlıkları ve cezalıları. Maç öncesi rakip ile ilgili analiz videosu da bırakayım.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=0f--zfuB6Xo

Nedense bugün milli takımımıza güveniyorum.Normalde güvenmem ama bugün Portekiz’e karşı galip gelebileceğimize karşı çok güçlü bir his taşıyorum.Milli takımımıza bu akşam yürekten başarılar diliyorum.

Maçın başlama saati 22.45
Maçı veren kanal TRT
Oynanacak stadyum Dragao stadyumu

Haydi çocuklar, zor ama siz yapabilirsiniz.Fransa’ya yaptığınız sürprizi Portekiz’e de yapın, bizi gururlandırın.

Bu arada Türkiye şansı diye bir şey var en zor kurayı çektik.
legendary
Activity: 966
Merit: 1047
#SWGT CERTIK Audited
Bugün 24.03.2022 Portekiz'de milli takımımız Katar'a gitmek için maça çıkacak. Daha doğrusu Portekiz'i yenerse İtalya ile karşılamaya hak kazanacak. Ayrıca Ronaldo'nun katılabilirlerse son dünya kupası olacak. İnsan azmanı ayrıca motive olacaktır bu maçta. En büyük şans, rakibimizin sakatlıkları ve cezalıları. Maç öncesi rakip ile ilgili analiz videosu da bırakayım.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=0f--zfuB6Xo
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Play-off oynayacağız ama play off ta çok güçlü takımlar olacak. Bizim Katar 2022 ye gideceğimizi zannetmiyorum. Şuan mutluyuz belki ama gidemediğimiz an her şey karışır.

Futbolda ne olacağı belli olmaz. Top yuvarlak, kale 7 metre. Bakarsın seker bir şekilde gol olur. İlk maçta Norveç’te Norveç’i 3-0 yenmiştik. Norveç’te güçlü takım. İtalya dahil her takımı eleyebilme ihtimalimiz var. Yeter ki karşı takım belli olsun. Maçlara kadar çok var. Mart ayında maçlar. 2 maç oynanacak diye biliyorum.
full member
Activity: 525
Merit: 120
Play-off oynayacağız ama play off ta çok güçlü takımlar olacak. Bizim Katar 2022 ye gideceğimizi zannetmiyorum. Şuan mutluyuz belki ama gidemediğimiz an her şey karışır.
copper member
Haftaya bugün muhtemel rakiplerimiz arasından bir Play-Off kurası çekilecek.Başa baş mücadele edebileceğimiz bir takımın çıkmasını, özellikle İtalya veya Portekiz’in çıkmamasını istiyorum.Portekiz’e karşı nispeten şansımız olabilirse bile, İtalya karşısında çok ama çok etkisiz kalırız.Komple hücuma kalkan, komple defans yapan bir takım.

Dünya kupasına 19 yıl aradan sonra tekrar katılma ihtimali bile hepimizi heyecanlandırıyor.Grupta Letonya ve Karadağ’ı yenseydik buna bile gerek kalmadan lider olarak çıkacaktık.Umarım Play-Off ile olsa da dünya kupasına katılabiliriz.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Dünya Kupası Elemeleri'nde çok kritik anlardan birini başarıyla tamamlamayı başardık. Karadağ deplasmanında işimizi rahata almak için kazanmamız şarttı. 1-0 geriye düştüğümüzü gördükten sonra sıkıntılı dakikalar başlamıştı. Fakat neyse ki milli takımımız maçı çok güzel bir şekilde çevirmeyi başararak 2-1 kazanmasını bildi. Fark daha da açılabilirdi ancak yine de galibiyet galibiyettir. Hollanda da Norveç'i 2-0 yenince onlar direkt olarak Dünya Kupası'na, biz de playofflara katıldık. Birkaç ay sonra playoff maçlarını da umarım başarıyla tamamlarız.
hero member
Son dakikaya kadar Norveç’ten umudum vardı ancak Haaland gibi önemli bir yıldız yokluğunu aradılar. Hollanda karşısında çok etkisiz oynamışlar. Keşke bir gol atabilseydi de biz lider Norveç ikinci olarak grubu tamamlayabilseydik. Neyse sağlık olsun.
copper member
Galler ile Belçika 1-1 berabere kalınca bizim yerimize Galler seri başı takım olarak Play-Off’lara kalmaya hak kazandı.Grubu ikinci sırada bitirdik ancak bu bizim hatamızdı.Karadağ’a uzatmalarda gol yiyerek 2-2 berabere kalırsak, Norveç ile 1-1 berabere kalırsak, Letonya ile 3-3 berabere kalırsak biz ikinci olmayı hak etmişiz demektir.

Neyse, şimdi sırada Play-Off süreci var.Muhtemel seri başı rakipler ise ;

•İtalya,
•Portekiz,
•Galler,
•Rusya,
•İsveç ve
•İskoçya olacak.

Hangi ülke gelirse gelsin çok zor maçlar olacak.Milli takıma Play-Off’larda başarılar dilerim.
member
Activity: 103
Merit: 19
A milli takım olarak Cebelitarık maçına kadar yaşadığımız puan kayıplarından dolayı Dünya kupasına katılmak için hiç umudumuz kalmamıştı fakat bu Cebelitarık maçı olaya bambaşka bir ivme kazandırdı. Bizim sadece Cebelitarığı yenmemiz yetmiyordu, avantaj sağlayabilmemiz için Hollanda ve Norveç'inde puan kaybetmesi gerekiyordu ama karşılarındaki takımlar zayıf takımlar olduğu için çok düşük ihtimallerdi bunlar fakat neredeyse bir mucize gerçekleşti iki takımda puan kaybetti bu durumda bizim tekrardan gruptan çıkma şansımız olmuş oldu. Bugüne geldiğimizde ise Karadağ maçını kazanmamız halinde yüksek ihtimalle Dünya kupasına katılabiliriz ama bunun için  Hollanda Norveç maçının sonucuda çok önemli, olası bir Norveç galibiyetinde değmeyin keyfimize Smiley direkt Dünya kupasına katılıyoruz.
hero member
Bu akşam oynanacak Karadağ Türkiye maçında milli takıma başarılar diliyorum. 22:45’de başlayacak.  TRT 1 canlı verecek. Hollanda Norveç maçı da aynı saatte başlıyor. Yüreğimiz milli takım ve Norveç ile.
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
Bu akşam Karadağ maçı var ve inşallah Hollanda-Norveç maçından da gelecek skorla grup 1.si oluruz çünkü play off söz konusu olursa İtalya, Portekiz, Rusya, İsveç gibi çok ciddi rakipler bizi bekleyecek iniş çıkışlarla işi buraya kadar getirdik inşallah devamını da getiririz
hero member
16 yıl aradan sonra ilk defa bir milli maçta 6 gol atmışız. Böyle galibiyetlere hasret kalmışız. Devamının gelip Karadağ’ı yenmemizi o kadar çok istiyorum ki ilk maçta elimizden uzatmalarda kaçmışlardı o galibiyeti alsaydık bugün liderlik şansımız daha yüksekti.
full member
Activity: 525
Merit: 120
Dün Cebelitarık'a 6 attık her şey güllük gülistanlık olmuş. Letonya Norveç'e yenilse dün attığımız 6 golün hiçbir önemi yok. Ayrıca hakemin verdiği kırmızı Kart yanlış. Aynısı bize olsa ortalığı yangın yerine çevirirdik. Yine yenerdik orasi ayrı bir konu. Şimdi işler son maça kaldı. Hollanda Norveç'i yener biz de Karadağ'a yeniliriz ve ikinci olarak çıkarız sonra play of oynarız.
Pages:
Jump to: