Pages:
Author

Topic: 2022 indirim Ana Konu - page 3. (Read 540 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
June 29, 2022, 10:15:18 AM
Biraz bakıyım dedim indirim konusu açılmış ülkemizde her gün çeşit çeşit indirimler olduğu için alacaklarımı takip edemiyorum bu konu bana yardımcı olur diye düşünüyorum. Sürekli zamlardan ve zamcıklardan konuşmak sıkılmıştık ya biraz da indirimlerden bahsedelim çeşit çeşit nede olsa. Ekmeğin fiyatı 5 lira olmuş ya yakında 10 da olur 20 de olur bu gidişle ama bilemedim şu ara bütün ülkelere yaranıyorlar üç beş bir şeyler ateşlerler umuduyla anlık birşeyler olabilir.

Hocam bizim burada ekmek hala 2.5 şanslıyız galiba Grin fiyatlar her gün artıyor zam konusunda sürekli girip yeni bilgilere bakıyorum da indirim konusunda çok şanslı olacağımızı düşünmüyorum zaten konuya sebep olan mazot indirimi yakında tekrar yükselir bir anlamı kalmaz geçici indirim olur olan indirimler
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
June 29, 2022, 08:57:46 AM
Biraz bakıyım dedim indirim konusu açılmış ülkemizde her gün çeşit çeşit indirimler olduğu için alacaklarımı takip edemiyorum bu konu bana yardımcı olur diye düşünüyorum. Sürekli zamlardan ve zamcıklardan konuşmak sıkılmıştık ya biraz da indirimlerden bahsedelim çeşit çeşit nede olsa. Ekmeğin fiyatı 5 lira olmuş ya yakında 10 da olur 20 de olur bu gidişle ama bilemedim şu ara bütün ülkelere yaranıyorlar üç beş bir şeyler ateşlerler umuduyla anlık birşeyler olabilir.
hero member
Activity: 1176
Merit: 617
June 29, 2022, 07:29:30 AM
Gel 1 temmuz gel. Bu indirimlerin hesaba çekileceği gün dür 1 temmuz. Bu ufak indirimlerin kalın kalın bindirimleri olacaktır. Han bir söz var ya köprüyü geçene kadar ayıya beyfendi diyeceksin ya.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
June 29, 2022, 06:04:14 AM
İndirim olarak akla ilk gelebilecek şeyler Hepsiburada, Trendyol vb. sitelerdeki spesifik tarihler arası yapılan indirimler olabilir. Hiçbir şey bulamazsak buralardaki dikkat çekici indirimleri burada paylaşabiliriz diye düşünüyorum. Tabi hepsinde gerçekten indirim olmayabiliyor ona da dikkat etmek gerekir.  Grin 

Akaryakıttaki indirim konusuna gelince de evet bir indirim söz konusu ama ciddiye alınabilecek bir indirim değil ne yazık ki. Zaten çok geçmeden dolar yine eski değerine yükseldiğinde akaryakıt fiyatları eskisinden bile yüksek bir değere çıkabilir. Önceden gelmesi gereken zamlar yeni bile yansıyabiliyor.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
June 29, 2022, 05:25:49 AM
Bugün hersey indirimli ama yarına göre  öyle bir ülkede yaşıyoruz 🙄🙄
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
June 29, 2022, 03:56:47 AM
Bırakın yav yıllardır indirim konusu acmadiniz bakın bir konu açtım yakıttan başladık gidiyoruz hadi devam keee
hero member
Activity: 728
Merit: 698
June 29, 2022, 03:14:32 AM
2022 (b)indirim Ana Konu

indirilenler: mazot
bindirilenler: .....................
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
June 29, 2022, 02:18:12 AM
Bu geceden itibaren de 84 kuruş indirim gelecekmiş motorine. Bunların derdi belli oldu enflasyonu olabildiğince az gösterecekler bu ay önemli çünkü. BDDK kararının zamanlamasının ne kadar manidar olduğunu da görmüş olduk. Memura, işçiye enflasyon farkı muhabbeti hallolduktan sonra zamlı döneme tekrar merhaba deriz.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
June 29, 2022, 01:21:35 AM
Zam üstüne zam yapıp sonra 2,5 TL indirim yaparak sanırım şirin görünmeye çalışıyorlar hepimiz biliyoruzki yakıt fiyatlarının daha düşük olması gerektiği. Yakıt fiyatları düşürülmeden enflasyon düşmesini bekleyemezsiniz. Bakalım bu indirim kaç gün sürecek genelde indirim yapıldığı zaman ilerleyen günlerde indirimden daha fazla zam yapılıyor bakalım bu sefer durum nasıl olacak.
hero member
Activity: 1176
Merit: 617
June 28, 2022, 03:09:56 PM
İndirimi boş ver güzel başlık olmuş. Biriside biten hastalıklar diye bir başlık açsada şu covid belasında bir kurtulsak. Temmuz maaş zamları verileceğinden dolayı haziran enflasyonu düşürülmeli. Eliniz kırılsın demek geliyor içimden ama onu da diyemiyorum.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
June 28, 2022, 02:48:08 PM
Bu konuya fazla yazan olmaz muhtemelen çünkü Türkiye’de şu an zamlar indirimlerden daha fazla gündeme geliyor. İndirim konusu başlığı açılması güzel ama dediğim gibi buralar fazla ilgi çekmez. Yine de denk geldiğim indirim haberleri olursa buraya yazmayı düşünüyorum. İlk indirim haberi motorinden geldi de onu da paylaşmışsınız.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
June 28, 2022, 02:46:37 PM
Konu oldukça dikkat çekici ama indirimde olan bir ürün veya hizmet söylemek için sanırım epey mesai yapmam gerekecek  Cheesy
Doların düşmesiyle akaryakıt grubu biraz düşmüş olabilir ama 2-3 güne tekrar 17 lira seviyesini aşması sürpriz olmayacaktır  Smiley
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
June 28, 2022, 12:59:50 PM
Ertesi gün tekrar zam geleceği için gelecek indirimin bir hükmü yok. En azından benzin/mazot için uğraşmaya değmez 😀

Ha bu arada, indirim benzine değil motorine 😉

Motorine var, yakında benzine de bekliyoruz artık hepsi çok yüksek seviyelerde dolar da 1 liraya yakın düşmüştü artık brent fiyatını takip etmiyorum herhalde o da düşmüş olacak ki litre fiyatında indirimler yaşanıyor Türkiye’de bunlara alışkın değiliz malumunuz Grin
hero member
Activity: 1284
Merit: 591
In #Bitcoin me trust
June 28, 2022, 12:34:56 PM
Ertesi gün tekrar zam geleceği için gelecek indirimin bir hükmü yok. En azından benzin/mazot için uğraşmaya değmez 😀

Ha bu arada, indirim benzine değil motorine 😉
legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
June 28, 2022, 02:30:47 AM
Hep negatif konular açacak değiliz biraz geç oldu ama hadi bu konuyuda indirim mesajları ile  dolduralım

Bu geceden itibaren benzine 2.5 tl indirim bekleniyor.

Aklınıza gelen birşey varsa yazın bakalım.
Pages:
Jump to: